"

Baseus

" araması için 3143 sonuç listeleniyor

Baseus

Son yıllarda hayatı kolaylaştırıcı ürünleri ile dikkat çeken ve teknolojinin beraberinde getirdiği ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamayı başaran Baseus markası, farklı konseptleri ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Yenilikçi tarzı ve geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarına farklı seçenekler sunan marka, 2011 yılından beri şık ve kullanışlı dijital aksesuarları ile beğeni topluyor. Teknolojik ürünlerin daha keyifli bir şekilde kullanılmasını sağlayan Baseus, kulaklık modellerinden telefon tutucu çeşitlerine, kablosuz şarj aletlerinden powerbank modellerine kadar pek çok ürünü teknoloji meraklılarına sunuyor. Ürün tasarımı noktasında oldukça başarılı adımlar atan marka, sağlam ve dayanıklı malzemelerle tasarladığı farklı ürün modelleri sayesinde geniş bir kitleye hitap ediyor. 

Baseus Tarihçesi

2011 yılında kurulan Çin menşeli firma, daha çok telefon aksesuarları noktasında kullanıcılarına hizmet veriyor. Farklı telefon aksesuarlarını tüketicilerle buluşturan marka, kullanıcı odaklı çalışıyor. Bir şirketi ayakta tutan en güçlü yapının kullanıcılar olduğuna inan ve bu algıyla yoluna devam eden Baseus, tüketicilerin ihtiyaç duyduğu ve yoğun bir şekilde tercih ettiği modern tasarımlı ürünler sunuyor. Kaliteli ve dayanıklı ürünlerle teknoloji tutkunlarının karşısına çıkan marka, bu yönüyle aksesuar ürünlerinde uzun soluklu bir kullanım vadediyor. 

Baseus Ürün Çeşitleri

Telefon aksesuarlarını farklı renk ve tarzlarda sunan Baseus, mükemmel bir işlevsellik ve stil karışımıyla oluşturduğu yüksek kalitedeki aksesuar modellerini üretmeye devam ediyor. Aksesuarların, kullanılan herhangi bir cihazla uyum yakalamasını sağlayan marka, aksesuar modellerinde kalitenin görsellikle bağlantılı olduğunu vurguluyor. Ayrıca markanın bünyesinde bir de Baseus kulaklık çeşitleri yer alıyor. Ayrıntılara olan bağlılıkları ile dikkat çeken firma, Baseus bluetooth kulaklık modeliyle kullanıcılarına oldukça konforlu bir deneyim sağlıyor. Direksiyon başında güvenli bir kullanım sunan marka, bluetooth kulaklık modellerinin birçok akıllı telefon modeliyle uyumlu olmasını sağlıyor. Ayrıca markanın ürün çeşitliliği yalnızca kulaklık ve telefon kılıfları ile sınırlı kalmıyor. Geniş ürün gamına sahip olan ve teknolojinin her gün yenilenmesine ayak uyduran firma, kablosuz şarj cihazlarından araç aksesuarlarına kadar birden fazla ürünü kullanıcılarının beğenisine sunmaktan geri durmuyor. Farklı renk seçenekleri ile Baseus kılıf çeşitleri, akıllı cihazların daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlarken aynı zamanda düşme ya da çarpmalara karşı da ürünün korunmasını sağlıyor. Markanın bir de telefon tutucu modelleri bulunuyor. Özellikle araçlarda kullanılan Baseus telefon tutucu, araç kullanırken akıllı telefonunuzun sabit bir şekilde durmasını kolaylaştırıyor. 

Kablolu ve Kablosuz Teknolojiler

Marka, aynı zamanda kullanıcıların tercih ve ihtiyaçlarına yanıt veren kablolu ve kablosuz şarj cihazlarının da üretimi yapıyor. Baseus şarj kablosu, akıllı telefon modellerinin pilinin daha verimli bir şekilde dolmasına yardımcı oluyor. Bununla birlikte Baseus kablosuz şarj cihazları ise cihaz bataryasının dolmasını sağlarken aynı zamanda kablo karmaşasının da ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Marka, kullanıcılarının akıllı telefon modellerini daima şarj edebilmesi için bir de powerbank modelleri üretmeye devam ediyor. Baseus powerbank, özellikle seyahat anında ya da prizin bulunmadığı alanlarda oldukça pratik imkanlar sunuyor. Kullanım açısından fayda sağlayan Baseus ürünleri, aynı zamanda cihazın gelişmesine de katkı sağlıyor. Telefon destekleri, ev şarjları, kablolar, bağlayıcı ve çeviriciler, adaptörler ve daha birçok aksesuar modelini kullanıcıların beğenisine sunan marka, her modelde tasarıma odaklanarak son teknolojili ürünlerle uyumlu bir şekilde çalışıyor. 

Uluslararası Tasarım Ödülü

Akıllı telefon ya da tablet gibi teknolojik ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan Baseus, aldığı ödüllerle de popülerliğini korumayı başarıyor. Tasarımlarıyla kullanıcılarına pratik bir kullanım sunan ve uluslararası tasarım mükemmellik ödülünü kazanan Baseus, 2016 ve 2017 yıllarında "En İyi Tasarım" ödüllerini de alarak başarılarına yenilerini ekliyor. Trendyol ayrıcalığı ile Baseus ürünlerine uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

Yukarı Çık