Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kol Boyu
Fiyat
Materyal
Ortam
Cep Sayısı
Astar Durumu
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Boy
Boy / Ölçü
Kalıp
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Model
Paket İçeriği
Stil
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Desen
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Baskılı Gömlek

" araması için 2710 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Baskılı Gömlek Çeşitleri Trendyol’da!

Gömlek modelleri, farklı tarz ve tasarımları ile her alanda kurtarıcıdır. Baskılı gömlek hareketli kıyafetlerden hoşlananlar için uygun bir alternatiftir. Bu ürünlerin üzerine çeşitli baskı teknikleri ile pek çok desen uygulanabilir. Markalar, sezon trendlerine göre çeşitlendirdiği desenli erkek gömleği modelleri ile şık ve tarz görünmenizi sağlar. Desenler ile birlikte renk alternatifleri de oldukça fazladır. Çoğu model terletmeyen kumaşlarla üretildiği için yaz aylarında kullanılabilir. Doğallığı seven müşteriler için dokuma türünde modeller üretilir. Desenli gömlek tesettür modelleri ise kadınlar için özel olarak tasarlanır. Erkekler için üretilen seçeneklerle birlikte boyut olarak dizlere kadar uzanan bu modelleri de Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Baskılı Gömlek Modelleri

Kullanışlı Baskılı Gömlek Modelleri

Klasik giyimin önemli parçalarından olan bu ürünler, yalnızca resmi yerlerde değil günlük yaşantıda da kullanılır. Doğru kullanıldığı takdirde rahat hareket etmenizi sağlar. Dijital baskılı gömlek çeşitlerinde desenler mürekkep püskürtme yöntemiyle kumaşa doğrudan uygulanabilir. Bu seçenekler farklı giyinmeyi seven insanlar için vazgeçilmez ürünlerdir. Özellikle parlak görünümlü kıyafetlerden hoşlananlar için saten modeller üretilir. Saten kumaşın sık bir biçimde dokunması, ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlar. Desenli saten gömlek pürüzsüz olması sebebiyle sık tercih edilir. Özel günlerde açık renkli kıyafetler tercih edebilirsiniz. Açık renkte tasarlanan desenli beyaz gömlek özel günlerde kurtarıcıdır. Bu seçeneklerle şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Sırt baskılı gömlek modellerde kıyafetin arkasında çeşitli desenler yer alır. Desenli yazlık gömlek ise yaz günlerinde kolay kullanım imkanı sağlar. Bu ürünler özel kumaşı sayesinde hava akışını sağlarken müşterileri yaz sıcaklarında terden kurtarır. Çeşitli desenlerle birlikte hoş bir görünüm yaratır. Yazı baskılı gömlekle sıra dışı tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu ürünlerin çoğu makinede yıkansa dahi yazılarda solma görülmez. İhtiyacınıza uygun ürünü Trendyol’un geniş model çeşitliliği içinde bulabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Baskılı Gömlek Çeşitleri

Beğeni Toplayan Baskılı Gömlek Çeşitleri

Desenli gömlekler, çoğu insan tarafından tercih edilir. Farklı kombinlerle uyum sağlayarak günlük hayatta kullanılabilir. Gelişen teknolojiyle birlikte bu modellere baskı yapmak kolaylaşır. Kendinize farklı bir hava katmak için arkası baskılı gömlek modellerini seçebilirsiniz. Bu ürünlerin arkasında yazı, fotoğraf ya da çeşitli desenler bulunabilir. Kış aylarında çok kullanılan oduncu gömleklerinde de baskılara yer verilir. Soğuk havanın etkisinden koruyan kalın modeller, spor tarza sahiptir. Yün, pamuklu gibi materyallerle üretilen baskılı oduncu gömlek modellerini bahar ve kış aylarında kullanabilirsiniz. Eğlenceli bir değişiklik için meyve motifli kıyafetleri seçebilirsiniz. Markaların tasarladığı ananas, kiraz, çiçek baskılı gömlek çeşitlerine bakabilirsiniz. Siyah renk bu modellerde sıklıkla kullanılır. Siyah baskılı gömlek sayesinde kombinlerinize asil bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu ürünlerin çoğu kolay temizlenen, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılır. Uzun yıllar boyunca deformasyona uğramadan kullanılabileceğiniz modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanlarına Uygun Baskılı Gömlek

Farklı Kullanım Alanlarına Uygun Baskılı Gömlek

Yaz ayları, sıcak hava nedeniyle zor geçebilir. Bu nedenle çoğu kişi terlemeyi önleyen ve vücudu serin tutan gömleklere yönelir. Doğru giyinmenin önemli olduğu bu dönemde kısa kollu baskılı gömlek kullanmak gün boyu rahat olmanızı sağlayabilir. Bu ürünlerin kollarının kısa olması ferahlamanıza yardımcı olur. Özellikle doğal materyaller ile üretilen modeller terlemenize engel olabilir. Özel olarak isimlerin yazıldığı modeller markaların koleksiyonlarında bulunur. Bu modeller öz güvenli hissetmenizi sağlayabilir. İsim baskılı gömlek modellerini hediye olarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Tercihe göre yaka bölgesine, karın bölgesine ve düğme kısımlarının olduğu bölgeye isim yazdırabilirsiniz. Neredeyse her sezon kullanılan leopar, kedi, kaplan, flamingo baskılı gömlek modellerine de bakabilirsiniz. Ürünlerin üzerine bu hayvanların motifleri işlenir. Hayvan baskılı gömlekleri rahatlıkla özel günlerde tercih edebilirsiniz. Ürün yorumlarına bakarak önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Trendyol üzerinden bu seçeneklere kolayca ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla ürünleri satın alabilirsiniz.