"

Baymak

" araması için 225 sonuç listeleniyor

Baymak

Baymak, yarım asırlık birikimi ile ısıtma ve soğutma konusunda, iklimlendirme sektöründe lider kuruluşlardan biri olup Türk sanayisinin önde gelen markaları arasında yer alıyor. Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren ve 2000'i aşkın satış noktası ve 1000'e yakın mağazaya sahip olan marka, 1500'den fazla servis teknisyeni ile hem satış öncesi hem de satış sonrası profesyonel bir çalışma prensibi uyguluyor. Teknolojik standartları takip eden ve yenilikçi, vizyonlu bir politika güden şirket; Baymak kombi, termosifon, radyatör, klima, oda termostatı, şofben ve soba ısıtıcının yanı sıra TV aksesuarı alanında da tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Baymak Tarihi

Kurulduğu yıl olan 1969'dan itibaren durmaksızın üreten ve her geçen gün büyüyerek hizmet ağını genişleten Baymak, üretim kapasitesini de yıldan yıla arttırıyor. Yaptığı stratejik ortaklıkların ardından ilk ihracatını 1996 yılında Kazakistan'a gerçekleştiren firma, 2013 yılında hedeflerini büyüterek global bir marka haline gelmek için kolları sıvıyor. BDR Therma Group bünyesine dahil olduktan sonra pazar liderliği konusunda aşama kaydediyor ve dünya pazarına giriyor. Sağladığı müşteri memnuniyeti oranı ile ödüller toplayan ve başarısını defalarca kanıtlayan Baymak, grup içerisinde en hızlı büyüyen şirket olarak bir kez daha gücünü göstermiş oluyor. Baymak, AR-GE çalışmalarının yanı sıra akademi çalışmalarıyla da dikkat çekiyor.

Baymak Ürün Çeşitliliği

Baymak, oldukça geniş ürün çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. İklimlendirme alanının her noktasında imzası bulunan Baymak kombi ürünlerinin yanı sıra Baymak klima, Baymak termosifon ve Baymak şofben gibi ürünleriyle de başarılı bulunuyor. Özellikle yoğuşmalı kombi konusunda lider olan Baymak, ev içi iklimlendirmede bütüncül bir üretim gerçekleştiriyor. İki üretim tesisinde aralıksız üretim yapıyor. Baymak, Tepeören'de bulunan 60 bin metrekarelik dev üretim tesisleri ile faaliyet gösteriyor. Baymak yoğuşmalı kombilerin genelinin küçük boyutlu olduğu görülüyor. Şık tasarımın yanı sıra işlevsellik ön plana çıkıyor, sessiz çalışması ayrı bir avantaj sağlıyor. Şofben ürünlerinde tüketici dostu tasarım ve yeniliklere imza atan marka, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Şofben modellerinde baca mesafesi uzak tutuluyor, böylelikle uzak noktalara dahi kurulum yapılabiliyor. Termosifonlarda da ergonomik tasarım anlayışından vazgeçmeyen marka, LCD paneller sayesinde pratik bir kontrol olanağı tanıyor. Tüm Baymak ürünleri, uzun ömürlü kullanım vadederken alınan tedbirler ile güvenlik de göz ardı edilmiyor. Baymak ürünleri, konfor hissini güvenli bir şekilde yaratıyor.

İdeal İklimlendirme

Ekonomik karlılık güdüsünün dışında sosyal, çevresel ve sürdürülebilirlik politikalarından da ödün vermeyen Baymak, çocuklar için yaşanılabilir bir gelecek bırakmak adına durmadan çalışıyor. Baymak, yönünü yenilenebilir enerji kaynaklarına çeviriyor ve dünyaya fayda sağlamayı hedefliyor. Tüketiciler için uygun, işlevsel, yenilikçi, konforlu ve sağlıklı ürünler tasarlayan marka, her eve kolaylık getirmeye devam ediyor. Baymak imzalı ürünlerin genelinde şık ve minimal tasarımların kullanıldığı, ergonomik yapının öne çıkarıldığı ve işlevsellik odaklı hareket edildiği görülüyor. Teknolojik imkanların son örneklerine sahip olan Baymak ürünleri, iklimlendirmeye yönelik başarılı modeller sergiliyor. Kapalı ortam iklimlendirmesi için tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek spesifik ürünler geliştiren marka; Baymak kombi, termosifon, klima ve şofben gibi tüm ürünlerinde kalitesini kanıtlıyor. Baymak ürünlerinin motor gücünün yüksek, enerji düzeyinin de tasarruflu olduğu görülüyor.

Baymak Ürün Fiyatları

Baymak ürünlerinin sahip olduğu fiyatlar değişiklik gösteriyor. Tasarlanan görünüm, kullanılan materyal, donanımsal özellikler, teknik detaylar ve enerji kaynakları gibi faktörler doğrultusunda çok sayıda model ve çeşide sahip olan Baymak, her ihtiyaca uygun ürün üretiyor. Baymak kombi fiyatları ya da Baymak klima fiyatları sabit olmamakla birlikte enerji sınıfı ve yenilikçi teknoloji gibi değişkenler, ürün fiyatları üzerinde oldukça etkili oluyor. Tasarımları ile göz dolduran, teknolojik detayları ile işlevselliği arttıran ve basit, pratik bir kullanım vadeden Baymak, fiyat konusunda da her bütçeye hitap ediyor. Trendyol, her üründe olduğu gibi, Baymak ürünlerinde de tüketiciye avantajlar vadediyor. Her daim indirimli ve uygun fiyatlar sunan Trendyol, ev içi iklimlendirmenin öncüsü olan Baymak ürünlerinde tüketiciye ayrıcalık tanıyor. Siz de konforunuzu yükseltecek Baymak ürünlerine Trendyol ayrıcalıkları ile sahip olmak isterseniz, güvenli ve kolay bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarı Çık