"

Bc Home

" araması için 2995 sonuç listeleniyor

Bc Home

Bc Home, evleriniz için vazgeçemediğiniz dekoratif ürünler, tablolar, kırlent modelleri ve sofra tamamlayıcı gibi ürünleri kusursuz hizmet anlayışıyla sizlerle buluşturuyor. Ev ve yaşam alanı odaklı çalışmalarıyla sizlerin karşısına çıkan Bc Home, daha konforlu ve şık evlere sahip olmanız konusunda sizlere destek olmayı vadediyor.

Göz Alıcı İç Mekân Ürünleri

Bc Home, kullanışlı ve zarif tasarımlarıyla evlerin salon ve mutfak gibi en sık kullanılan alanlarına renk katıyor. İç mekân ürünleri arasında yer alan kırlent, yastık ve koltuk şalı modelleri, her tarza uygun tasarımları kullanıcılara sunuyor. Oldukça kullanışlı olan kırlent ve yastık modelleri, çeşitli koltuk stillerine uygun olarak hazırlanıyor. Ölçüleri değişken olan bu ürünleri dekoratif olarak değerlendirebileceğiniz gibi sırt desteği olarak veya uyurken de kullanabilirsiniz. Pelüş materyalden polar malzemeye kadar onlarca farklı doku içeren Bc Home kırlentler, kullanıcılarına konfor; evlere ise sıcaklık kazandırıyor. 

Bc Home tarafından hazırlanan koltuk şalı modelleri, çok amaçlı kullanımlarıyla kırlent ve yastık modelleri kadar beğeni topluyor. Kırlent ve yastık modellerinde olduğu gibi onlarca farklı tasarımı bulunan koltuk şalı ve diz battaniyesi gibi ürünler, özellikle kış aylarında estetik ısınma çözümü oluyor. Ponpon detayı, pelüş yüzey kaplaması gibi seçenekleriyle beğeni kazanan bu ürünler, koltuklarınızı lekelere karşı koruduğu gibi koltuklarınızda geçireceğiniz keyifli anlara da eşlik ediyor. 

Ahşap Aksesuarlar ve Dekoratif Objeler

Bc Home, hazırladığı dekoratif objeler ile klasik ahşap aksesuarlardan farklı ve yenilikçi ürünleri satışa sunuyor. Kaliteli işçilik ve sade çizgileri bir arada bulunduran Bc Home ahşap aksesuarlar, doğal ahşap kullanılarak üretiliyor. Ahşabın en özel hâline sahip olan aksesuarlar; dağ, çadır ve ok motifleri gibi ürünlerden oluşuyor. Montaj gerektirmeden doğrudan duvara asılan ahşap aksesuarlar, farklı renk seçenekleriyle evlerinize sıra dışı bir hava katıyor. Ahşap kullanılarak hazırlanan sunum setleri, biblolar ve hayvan desenli takvimler, kullanıldıkları alanlarda doğal ve özel bir görüntü oluşturuyor.

Bc Home, kendine özgü tasarımlarına yer verdiği ev aksesuarlarında bakış açınızı geliştirecek ürünlere yer veriyor. Evlerinin atmosferini değiştirmek isteyenler için hazırlanan bardaklı ve harfli mumluklar, harika bir alternatif oluşturuyor. Dayanıklı bir bardak içinde bulunan ve kendine ait kapağı olan mumluklar, sadece evinizide değerlendirme şansı sunmasının yanı sıra arkadaşlarınıza veya sevdiğiniz kişilere verebileceğiniz harika hediyelikler olarak da öne çıkıyor. Özellikle çocuk ve yatak odalarında kullanılan rüya yakalayıcılar, aslına uygun olarak odalarda özel bir dekor olarak yer alıyor. Kızılderili inancına göre uyku anında kötülükleri uzaklaştıran uyku yakalayıcılar, rengârenk tüyleri ve çiçek motifleriyle yatakların baş köşelerindeki yerini alıyor. 

Duvarlarınızı Renklendiren Poster Tablolar

Evlerin duvarlarının vazgeçilmezi tablolar, Bc Home indirim dünyasına özgü ayrıcalıklı fiyatlarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Dijital baskı tekniği kullanılarak hazırlanan poster tablolar, kara kalem çalışmalardan pop-art çalışmalara kadar onlarca farklı çizgiyi duvarlarınıza yansıtıyor. Ahşap çerçevelerin kullanıldığı poster tablolar, 1. sınıf kaliteli kâğıda basılarak üzerinde barındırdıkları görsellerin duvarlarınızda en iyi şekilde durmasını sağlıyor. Yatay ve dikey olarak kullanılabilen ve farklı boyutlara sahip olan tablolar, evlerden iş yerlerine kadar her türlü yaşam alanlarınızda harika bir detay oluşturuyor. 

Tekli ya da çoklu olarak hazırlanan Bc Home çerçeveli tablo seti, duvarlarınıza renk katmak için farklı fiyat alternatiflerine sahip olacak şekilde üretiliyor. Bc Home tablo modelleri, tarzınızı yansıtacağınız içerikleriyle ister duvarlarınızda isterseniz masa üstünde konumlandırabileceğiniz seçenekler sunuyor. Bc Home, sofralar için hazırladığı runner serileri ve masa örtülerinden özel tasarım kırlent ve yastık modellerine kadar evleriniz için aradığınız pek çok objeyi sizlerin beğenisine sunuyor. Hayatınızı güzelleştirmek için ihtiyacınız olan Bc Home'un büyülü dünyasına Trendyol'un eşsiz fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.