"

Beaphar

" araması için 179 sonuç listeleniyor

Beaphar

Bir evcil hayvan edinmeye karar verdiyseniz artık o, ailenizin bir bireyi olmak üzere demektir. Dolayısı ile aile bireylerinize gösterdiğiniz özeni evcil hayvanınıza da göstermeniz gerekecektir. Nasıl ki kendinizin ve ailenizin sağlığı ve konforu için elinizden geleni yapıyorsanız bu minik dostlarınız için de aynı şeyleri yapmalısınız. Onların beslenmesinden aşılarına, tuvalet eğitiminden tırnaklarını kesme ve kulaklarını temizleme gibi temel bakımlarına kadar her şeyi özenle planlamanız gerekir. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve temizliği için Beaphar ürünleri, ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bir marka olarak Trendyol pet shop ürünleri kategorisinde hizmetinizde.

Kedi Sütü

Yavru bir kedi edinmiş olabilirsiniz. Annesinden erken ayrılan yavru kediniz için süt bulmanız gerekecektir. Ya da kediniz annesini emmek istemiyor olabilir. Bu gibi durumlarda kedinize alternatif süt kaynakları arayışınız başlayabilir. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli şey kedinize herhangi bir süt vermemeniz gerektiğidir. Kedinize herhangi bir süt verdiğiniz zaman (keçi, inek sütü gibi) bağırsaklarına dokunacak ve sindirim sistemini bozacaktır. Çünkü yavru kedilerin mideleri oldukça hassastır. Yavru kedilerin özel olarak üretilmiş süt veya annesinin sütünden başka süt içmemeleri gerekir. Beaphar kedi sütü yavru kediler için özel formüle edilmiş, doğumdan itibaren sütten kesilene kadar kullanılabilen bir üründür. Beaphar kedi sütü aslında süt tozu şeklindedir. Bu süt tozunu sıcak suya karıştırmak suretiyle süt şekline getirerek kaliteli Beaphar ürününü yavru kedilerinize içirebilirsiniz.

Vitaminler

Evcil hayvan bakımında Beaphar vitaminlerin önemi büyüktür. Beaphar kuru ve yaş mamalar her zaman evcil hayvanınız için yeterli olmaz. Bazı dönemlerde evcil hayvanlarınızın Beaphar mama dışında takviye ürünlere de ihtiyaç duyması mümkündür. Bu gibi durumlarda Beaphar vitaminler devreye girer. Beaphar vitamin evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve amino asitleri sağlayarak sağlıklı bir şekilde gelişimine katkıda bulunur. Beaphar evcil hayvanınızın kemik ve diş gelişimini destekler, ileri yaşlarda güçlü ve canlı kalmalarına yardımcı olur. Beaphar vitamin evcil hayvanlarınızın fiziksel durumunu güçlendirir ve zindeliğini destekler. Beaphar, güçlü kas oluşumuna yardımcı olur. Veterinerinizin yönlendirmesi ile evcil hayvanınıza uygun olan Beaphar vitamin ürünlerini Trendyol’dan alabilirsiniz.

Kedi Damlası

Kedilerinizin bakımını yaparken Beaphar kedi damlası olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Kediler yapı gereği bakımları aksatılırsa pirelenme riskiyle karşı karşıya kalabilir. Kedinizi sıklıkla yıkasanız da pirelere karşı ekstra önlem almak durumunda kalabilirsiniz. Beaphar kedi damlası kedilerinizi; pire, sivrisinek, kene gibi her türlü haşerata karşı etkili bir şekilde korur. Beaphar damla içeriğindeki tesbih ağacı özü sayesinde parazitler ve böcekler üzerinde itici bir etki oluşturur. Yavru kediler için yavru kedilerin metabolizmasından esinlenerek üretilmiştir. Beaphar damlayı, yavru kedinizin boynuna ve kulaklarının arkasına uygulamak suretiyle kullanabilirsiniz.

Çiş Eğitim Spreyi

Beaphar çiş eğitim spreyi, köpeğinizin tuvalet eğitimi kazanabilmesi için olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Oldukça pratik kullanımlı olan Beaphar spreyi, köpeğinizin çiş pedi üzerine sıkarak onun buraya çişini yapmasını sağlayabilirsiniz. Çişini yaptıktan sonra da Beaphar köpek ödülü vererek tuvalet alışkanlığı kazandırma işlemini pekiştirmiş olursunuz.

Pire Tasması

Evcil hayvanlarınızı yeterince temizliyor olmanıza rağmen onları pire, sivrisinek ve haşerelerden koruyamayabilirsiniz. Haşerattan korunmalarını sağlamanın en önemli yolu pire tasması kullanmaktır. Beaphar pire tasması, tesbih ağacı özü ve lavanta gibi haşerelerin sevmediği ve uzak durduğu bitkisel ürünlerden üretildiği için evcil hayvanlarınızı haşerattan korumada oldukça önemli bir rol oynar.

Köpek Şampuanı

Köpeğinizin deri ve tüy sağlığı için ne ile yıkandığı oldukça elzem bir konudur. Köpeğinizin kendisine uygun Beaphar köpek şampuanı ile yıkanması gerekir. Köpeğinizin cilt yapısı ve tüy yapısına uygun olarak Beaphar şampuan seçimi yapılmalıdır. Ayrıca ne sıklıkla yıkanacağını belirlemek için köpeğinizin cinsi, dışarıya çok fazla çıkıp çıkmaması gibi konular da önemlidir.

Kedi Ödülü

Beaphar kedi ödülü, kediniz ile aranızda güçlü bir bağ kurmanız açısından oldukça önemli bir üründür. Kedinizi eğitirken veya istediğiniz herhangi bir şeyi yaptırırken ona Beaphar kedi ödülü vererek istediğiniz şeyi yapmaya teşvik edebilirsiniz. Ayrıca kedi ödülleri, mamaların yanında besleyici diğer ürünler olarak yer alır. Kediniz Beaphar kedi ödülü sayesinde hem oyun oynar hem de beslenir. Kedinizin çiğneme fonksiyonlarına da iyi gelen Beaphar kedi ödülü, mamaların yanında yer verilmesi gereken yan beslenme ve oyun ürünüdür. Özellikle tuvalet eğitimi sırasında oldukça işe yarar. Siz de evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz Beaphar ürünleri için Trendyol'dan alışveriş yapabilirsiniz.