placeholder
"

Bebek Bakım Örtüsü

" araması için 2023 sonuç listeleniyor
Baby Turco Bebek Bakım Örtüsü 7 Adet
Baby TurcoBebek Bakım Örtüsü 7 Adet
(625)
Bebek Bakım Örtüsü 7 Adet
20,50 TL
Sepete Git
BUUDE Bebek Bakim Örtüsü
KARGO BEDAVA
BUUDEBebek Bakim Örtüsü
124,99 TL
Sepete Git

Bebek Bakım Örtüsü Modelleri ile Bakıımlı Mutlu Bebekler

Bebek bakım örtüsü, bebeklerin altlarını değiştirirken kullanılan tek kullanımlık bir bezdir. Aynı zamanda yatakların kirlenmemesi için de kullanılmaktadır. Bebeğin alt bakımını yaparken anne ve babaların tercih ettiği bebek örtüsünün farklı boyutları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bebek bakım örtüsü 60x90 ölçüsüdür. Bebeğin tuvalet alışkanlığı kazanma döneminde de önemli bir role sahiptir. Kaydırmaz bantları bulunmakta ve bu da bebek bakım örtüsünün kaymasını engellemektedir. Süper emici lifleri sayesinde sıvıyı hapsetmektedir. Bu da yüzeylerin ıslanmasını engellemektedir. Ayrıca geniş bir iç yüzeye sahiptir. Bu durum örtünün kolay bir şekilde kullanılmasına sebep olmaktadır. 60x90 bebek bakım örtüsü, bebekler için en çok kullanılan bebek bakım örtüleri arasında yer almaktadır. Kullanan kişiler en çok bu ölçüyü tavsiye etmektedir. Yumuşak bir dokuya sahip olan bu ürünün pişik önleyici özelliği bulunmaktadır. Geceleri oluşabilecek olası bir kaza durumu için yatak koruyucu olarak da kullanılmaktadır.

Bebek Bakım Örtüsü ile Sağlıklı Bebekler

Bebek Bakım Örtüsü ile Sağlıklı Bebekler

Bebek bakım örtüsünü ebeveynler bebeğin altına değiştirdiği her ortamda kullanabilir. Örtünün kumaşı emici özelliğe sahiptir ve kesinlikle su sızdırmamaktadır. Evde, işte, yolculukta bebeğin altını hijyenik koşullarda değiştirmek isteyen anne ve babalar bebek alt bakım örtüsü ürününden yararlanabilirler. Kolaylık ve pratiklik sağlayan bu bebek bakım örtüsü sayesinde ebeveynler bebeklerinin altını kısa sürede değiştirebilirler. Hafif yapısından dolayı kolay taşınabilme özelliğine sahiptir. Su geçirmeyen yapısı ile güvenli bir şekilde kullanımı kişilere sunar. Kullan at özelliği sayesine oldukça hijyenik bir üründür. Tek kullanımlık bir ürün olan bebek bakım örtüleri ile ebeveynler evde ya da dış mekanlarda bebeklerinin altlarını kolay bir şekilde değiştirebilirler. Koruyucu özelliğe sahip olduğundan dolayı bebek alt temizliği yapmak oldukça basittir. Bu da hem ortamın hem de bebeğin altının değişim esnasında temiz kalması anlamına gelmektedir. Bebek bakim örtüsü 40’lı paketi ile oldukça ekonomiktir. İçerisinde bulunan bebek bakım örtüleri bebeklerin sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Yapışkan bantları bebekleri kesinlikle rahatsız etmemektedir. Pofuduk bebek bakım örtüsü, ebeveynler bebeğin altını temizlerken bebeğin ve etrafın kirlenmesini önlemektedir. Yapısında bulunan selüloz tabakanın sıvıyı anında hapsetme özelliği bulunmaktadır. Her yerde bebeğin altını değiştirmek için uygun olan bu ürün geceleri oluşabilecek kaza durumlarının önüne geçmek için yatak koruyucusu olarak da kullanılabilmektedir. Farklı renkleri ve şık desenleriyle bebeklerin ilgisini çeken bu örtülerle bebekler, mutlu ve huzurlu sabahlara uyanabilir.

Bebek Bakım Örtüsü ile Kolay Alt Temizliği

Bebek Bakım Örtüsü ile Kolay Alt Temizliği

Çeşitli beden ölçülerine sahip olan bebek bakım örtüsünün en çok kullanılan bedeni ise bebek bakım örtüsü 60x90 cm ölçüsüdür. Pek çok fonksiyonu bulunmaktadır. En dikkat çekici özelliği ise içinde hapsettiği sıvıyı dışarıya vermemesidir. Bu sebeple yataklarda ıslanma olmamakta ve bebeklere hijyenik bir ortam sunmaktadır. Geceleri rahat bir şekilde uyuyan bebekler için bu örtüler ebeveynlerin bir numaralı kurtarıcısıdır. Ayrıca anne ve babalara bebeklerinin altlarını arabalarda ve farklı dış mekanlarda temiz bir şekilde değiştirme imkanı sunmaktadır. Yumuşak bir yapıya sahip olduğundan dolayı hasat ciltler için de uygun bir üründür. Sızdırma yapmamakta ve bebeklerin alt değişimi sırasında da hijyenik bir ortam yaratmaktadır. Çok fazla bebek bakım örtüsü çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar 60x60, 60x90, yıkanabilir özellikli gibi bebek bakım örtüsü modelleridir. İşlevselliği çok önemli olan bebek bakım örtüleri, bebeklerin alt değişimini yaparken gerekli bir üründür. Çünkü bebekler alt değişimleri sırasında tuvaletlerini yapabilmektedir. Bu da etrafın kirlenmesine sebep olabilmektedir. Bu durumdan kaçınmak için de bebek bakım örtüsü kullanılmaktadır. Bebeklerin alt bakımının kolaylıkla ve steril bir ortamda yapılabilmesi için bebek bakım örtüsüne ihtiyaç duyulmaktadır. Sıvı geçirmez arka yüzeye sahip olduğundan dolayı bebek bakım esnasında tuvaletini yapsa bile ortam temiz kalmaktadır. Şirin desenleri ile bebeklerin dikkatini çeken ürünün süper emici özelliği bulunmakta ve hafif yapısından dolayı her yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Eski zamanlarda bebeklerin altını değiştirmek için bebek battaniyeleri kullanılmaktaydı. Ancak günümüzde annelerin güvenle kullandığı tek kullanımlık bebek bakım örtüsü modelleri bulunmaktadır. Bebek bakımı örtüsü kullanımı oldukça kolaydır. Anneler bebeklerinin altını değiştirirken, değiştirdikleri ortama bebek bakım örtüsünü sererek hem alanın kirlenmesini engellemekte hem de bebeklerinin altını hijyenik bir ortamda değiştirmektedir. Farklı modellerde ve ölçülerde bulunan bebek bakım örtüsü annelere büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle yeni doğan bebekler altlarını çok sık kirletmektedir ve bu durum da altlarının çok sık değiştirilmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Çünkü altı temiz olmayan bebekler huzursuz olmakta ve ağlamaktadırlar. Bu sebepten dolayı bebeklerin altı sürekli olarak kuru olmalıdır. Bebeklerin sindirim sistemleri hızlı çalıştığından dolayı beklenmedik anlarda bile kötü kokular ile karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bu hal bazen istenmeyen ortamlarda bile olabilmektedir. Ancak bebek bakım örtüleri annelerin bebeklerinin altını bulundukları her ortamda değiştirmelerine imkan sunmaktadır. Bebek bakım örtüsü kolaylıkla taşınabilmekte ve en istenmedik anlarda bile annelerin imdadına yetişmektedir. Kullan at özelliğinden dolayı pratik ve hızlı bir kullanıma sahiptir.

Bebek Bakım Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek Bakım Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hijyenik olan ve taşıma kolaylığı sunan bebek bakım örtüsü, bebeğin tuvalet eğitimi zamanlarında yatağın üzerine serilerek geceleri oluşabilecek kazalardan yatağı korumaktadır. Süper emici gücüyle sıvıyı sızdırmamaktadır. Farklı modelleri bulunan bebek bakım örtüsünün özellikleri birbirine benzemektedir. Bebek bakım örtüsü kullananlar bu üründen oldukça memnundurlar. Özellikleri sayesinde mutlu ve huzurlu bebeklere sahip olunmaktadırlar. Alt değişimi esnasında hijyenik bir ortam yaratan bebek bakım örtüsü bebeklerin sağlığı için de oldukça önemlidir. Bebek bakım örtüsü modelleri 60x60, 60x90 cm gibi ölçülerde bulunmaktadır. Ayrıca yıkayabilir özellikte bebek bakım örtüleri modelleri de bulunmaktadır. Bebekler için ideal ölçülere sahip olan bu ürünlerin kullanımı annelere güvenli bir ortamda işlem yapma fırsatı sunmaktadır. Bebek bakım örtüsü özellikleri ise sıvıyı sızdırmaz, süper emici bir güce sahip, hassas ciltler için uygun, hafif ve kolay taşınabilir, kullan at özellikli, hijyenik ve yatak koruyucusu olarak sayılabilmektedir. Bebek bakım örtüsü yorumları incelendiğinde ise ebeveynlerin bu üründen çok memnun oldukları ve gönül rahatlığıyla her ortamda kullandıkları ortaya çıkmıştır. Yıkayabilir özellikteki bebek bakım örtüsü 2’li ya da 3’lü setler halinde tasarlanmaktadır. İkili setin içerisinde bebek bakım örtüsünün yanında yastık da bulunmaktadır. 3’lü set ise emzirme seti olarak bilinmektedir. İçerisinde bebek altı açma minderi, emzirme örtüsü ve emzirme yastığı bulunmaktadır. Çok fonksiyonel olan bebek bakım örtülerinin bazılarında cepler de yer almaktadır. Bu ceplere pudra ve ıslak mendil gibi temel ihtiyaçlar konulabilir bu durum alt değişimi sırasında işlemin daha hızlı ve kolay olmasını sağlamaktadır. Yıkanabilir özelliğe sahip olan bebek bakım örtüsü markanın verdiği talimatlara uygun olarak yıkanmalıdır. Farklı renkleri, desenler ve işlevsellikleri ile annelerin kurtarıcısı olan bebek bakım örtüsü çok tercih edilen bir üründür. Üstelik bu ürünlere çok uygun fiyatlara sahip olunabilir. Bebek bakım örtüsü fiyatları değişkenlik göstermesine rağmen çok uygundur. Anne, baba olanlar Trendyol’da bulunan modelleri inceleyerek diledikleri bebek bakım örtüsünü seçebilirler. İster tek kullanımlık ister yıkanabilir bebek bakım örtüsü, her zaman anne ve babaların işini kolaylaştırmaktadır.