"

Bebek Hediyelik

" araması için 7328 sonuç listeleniyor
Babytime Erkek Bebek Mavi Bakım Seti
BabytimeErkek Bebek Mavi Bakım Seti
49,90 TL
29 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Bebek hediyeleri

Yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın dünyaya yeni gelen bebekleri için hediye almak onlara verdiğiniz önemi gösteriyor. Sevdiğiniz kişilerin mutluluğuna ortak olmak için alacağınız bebek hediyeleri çeşitli ürün seçeneklerinden oluşuyor. Bebek hediyesi olarak altın bileklik, künye ya da gram altın gibi ürünleri alabileceğiniz gibi bebek hediye sepetleri seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Bebeklerin ihtiyacı olan ürünlerle hazırlanan yeni doğan bebek hediye sepeti çeşitleri ebeveynler için de güzel bir hediye oluyor. Trendyol hobi kategorisi size pek çok seçenek sunarak kolayca seçim yapmanıza yardımcı oluyor. Kategoriyi inceleyerek sevdiklerinizin bebekleri için en doğru hediyeleri alabilirsiniz.

Bebeklere Alabileceğiniz Hediye Seçenekleri

Tüm kültürlerin geleneklerinde yer alan bebek doğum hediyeleri Türk toplumu için de büyük önem taşıyor. Yeni doğan bebek hediyeleri içerisinde; zıbınlar, tulumlar, pijamalar, patikler, çoraplar, emzik ve biberonlar ilk sırayı alıyor. Bu tarz ürünler anne ve babalar tarafından önceden çok sayıda alındığı için bazen gereksiz bir fazlalığa yol açabiliyor. Bilinen hediyeler yerine daha orijinal bebek hediyelikleri seçeneklerine yönelirseniz ebeveynlerin gereksinimlerini karşılayacak seçimler yapabilirsiniz.

Kişiye özel bebek hediyeleri ve sürekli kullanılan bebek bakım ürünleri daha işlevsel hediyeler olmayı başarıyor. Bebeğin ismini yazdıracağınız yastıklar, mama önlükleri, yemek tabakları, albümler, giysiler ve şapkalar gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bebe şampuanı, sabunu, vücut bakım ürünleri, banyo oyuncakları, ıslak mendil ve bebek bezi gibi ürünleri içeren bebek hediye sepeti seçenekleri ise çok daha makbul hediyeler oluyor. Bebeğin içinde uyuyabileceği şık tasarımlı bebek sepeti veya bebek puseti gibi ürünleri almayı da düşünebilirsiniz. Yeni doğan bebek hediyelikleri içerisinde en çok işe yarayan hediyelerin, bebeğin kişisel bakımına yönelik hediyeler olduğunu aklınızda bulundurarak alışveriş yapabilirsiniz.

Bebek Mevlit Hediyelikleri

Bebek hediyelik eşya seçenekleri sadece bebekler için alınan ürünlerle sınırlı kalmıyor. Bebeğin doğumunu kutlamak için organize edilen törenlere gelen davetlilere de sunulan hediyeler oluyor. Diş buğdayı, bebek görme ve bebek mevlit hediyelikleri ayrı bir hediye grubunu oluşturuyor. Bu tarz etkinlik ve törenlerde tercih edilen hediyeler; lavanta keseleri, bebeğin ismiyle hazırlanmış küçük eşyalar ve bebek şekeri gibi ürünlerden oluşuyor. Bebek mevlitleri için özel olarak tasarlanan bebek şekeri sepeti seçenekleri ise şık tasarımlarıyla ilgi odağı olmayı başarıyor. Hoş geldin bebek hediyelikleri içerisinde yer alan özel tasarımlı küçük saklama kutuları ise beğeni topluyor. Bebeğin doğum gününü ve ismini taşıyan cam objeler ile ahşap hediyelikler de diğer seçenekleri oluşturuyor. Mevlitler için tasarlanan bebek şekeri çeşitleri, sanatsal özellikler sunan tasarımlardan oluşuyor. Minik ayak, diş ya da el şeklinde üretilen renkli ve kokulu şekerler bu orijinal tasarımlar arasında yer alıyor.

Yeni Doğan Bebek Hediye Sepeti

Bebeklere hediyelik eşya alma arayışına girdiğinizde önceliğinizi bebek hediye sepeti seçeneklerine verebilirsiniz. Farklı ürün çeşitleri ve sevimli sepet tasarımları ile hazırlanan bebek hediye sepetleri çok ilgi görüyor. Sepetlerin içerisinde banyo ürünleri, cilt bakım kremleri, havlular, bebek bezleri ve benzeri ürünler yer alıyor. Bazı bebek sepetlerinde hastane çıkış seti, bebek battaniyesi, başlıklı banyo havlusu ve tarak fırça seti de bulunuyor. Şık tasarımlı bebek sepetleri bebeğin cinsiyetine göre mavi ya da pembe tüller ve kurdeleler ile süsleniyor. Özel olarak tasarlanan sepetler daha sonra farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Bebeklere alacağınız hediyeleri bebek sağlığına uygun nitelikli ürünler içerisinden seçmeniz büyük önem taşıyor. Trendyol hobi kategorisinde ilginizi çekecek ve ebeveynlerin de hoşuna gidecek bebek hediye seçenekleri sunuyluor. Şık tasarımlı ürünler ve bebek sepetleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir