"

Bebek Odası

" araması için 1343 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bebek Odası

Bebek odası bir evin en özen gösterilen, hijyenine, temizliğine ve dekoruna önem verilen alanı oluyor. Her aile evin en küçük kıymetli bireyini güzel karşılamak, onu sağlıklı malzemelerden üretilmiş konforlu ve şık bir odada yatırmak istiyor. Bu ihtiyaçtan yola çıkan Trendyol ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayacak en kullanışlı ve rahat bebek odası modelleri için farklı renk ve fiyat alternatiflerini tüketicilere sunuyor. Bebek odalarında olması gereken karyola, beşik, şifonyer, gardırop, anne koltuğu, mama sandalyesi ve benzeri birçok ürüne sahip bebek odası takımları bebek bekleyen ailelerin kurtarıcısı oluyor.

Bebek Odası Ürünleri

Bebek odası için öncelikle bir karyola veya beşik gerekiyor. Trendyol'da birçok markaya ait bebek yatak odası mobilya modellerinde bebek beşikleri, bebek hamakları ve bebek karyolaları yer alıyor.

Ailelerin bebek odası kategorisinde önem verdikleri diğer bir mobilya türü şifonyer ve gardırop oluyor. Bunların seçiminde ailelerin tercihi ve bebek odasının büyüklüğü belirleyici kriteri oluşturuyor. Bebek odası genişliğine göre odaya annenin bebeğini rahatça emzirebilmesi için bir anne koltuğu, bebek mama koltuğu gibi işlevsel ürünlerle, sallanan at gibi oda dekorasyonuna katkı sağlayacak ve bebeği eğlendirecek detaylara da yer veriliyor.

Bebek Yatak Odası Mobilya Çeşitleri

Yeni bebekler için birçok markaya ait model ve renk seçeneğine sahip beşikler, hamaklar, karyolalar bulunuyor. Kayık hamak modelleri sarı, mavi, pembe, mor, kırmızı, yeşil, fuşya renklerinden oluşuyor ve eğlenceli tasarımlarıyla göz dolduruyor. Bazı markaların gondol, yaylı zıp zıp gibi bebeklerin uykuya rahat dalmasını sağlayacak, onları rahat ettirecek aynı zamanda eğlenceli görünümüyle bebek odasına renk katacak çeşitleri dikkat çekiyor. Yatak kısımları yıkanabilir kumaşlardan, bacakları yüzde yüz kayın ağacından üretilmiş renkli beşik modelleri, cibinlikli lüks sepet beşikleri, anne yanına monte edilebilen beşik modelleri sıra dışı tasarımları ve kullanışlılıklarıyla anne ve babaların en büyük yardımcıları oluyor.

Lüks Bebek Karyola ve Beşik Modelleri

Eskilerin geleneksel lüks ve süslü beşik modellerini tercih eden ebeveynler de Trendyol aracılığıyla bu taleplerini karşılıyorlar. Kayın ağacının su bazlı boyayla işlenmesiyle üretilmiş olan bebek beşik modelleri içinde bembeyaz yatak ve uyku seti de yer alıyor. Bazı markaların son derece gösterişli beşik modellerinin altı çekmeceli modelleri ve gri renkten üretilmiş modelleri iddialı tasarımları sevenlerin tercih ettikleri ürünlerden. Nefes alabilir kumaşlardan üretilen sade ve kaliteli görünümlü beşikler yalın çizgilerden hoşlanan ebeveynler tarafından çok seviliyor. Cibinlikli ürünler de nostalji sevenlere hitap ediyor. Neşeli ve desenli tasarım tutkunlarına en iyi alternatifi sunan markaların beşikleri, yerleştikleri odayı adeta tiyatro sahnesine dönüştürüyor.

Trendyol bebek karyola modellerinde de ailelere birçok seçenek sunuyor. Bazı markalara ait karyola modelleri çepeçevre korkuluklar sayesinde bebekleri koruyor. İstenildiğinde korkuluğun bir bölümü çıkarılarak anne yatağının yanına monte edilen karyolalar, bebekler büyüdüklerinde çocuk yataklarına ya da istenirse kanepeye dönüştürülebiliyor. Karyolalar bebekler için kanserojen içermeyen malzemeler kullanılarak üretilmiş kullanışlı ve şık modellerden oluşuyor.

Bebek Odası Fiyatları ve İndirimleri

Trendyol'da bebek odası fiyatları değişik seçeneklere göre farklı fiyat aralıklarında konumlandırılıyor. Her bütçeye uygun en kaliteli ve dayanıklı ürünlerin yer aldığı Trendyol'da model bazında indirimler olabildiği gibi dönemsel olarak tüm ürünlerde yer alan kampanyalar da tüketicilerin oldukça ilgisini çekiyor.

Siz de bebeğinizi güzel ve kullanışlı ürünlerle karşılamak ya da sevdiklerinizin bebeklerine en ilgi çekici hediyeleri almak isterseniz Trendyol'un yatak odası mobilya kategorisi içerisindeki ürünlere göz atarak aradığınızın en iyisini bulabilir, uygun koşullarla hemen satın alabilirsiniz.