"

Bebek Odası Sandalye Koltuk

" araması için 291 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bebek Sandalye&Koltuk

Bebek sandalye ve koltuk ürünleri bebek odası kategorisinin en eğlenceli ve dekoratif ürünlerini oluşturuyor. Siz de evinizin küçük üyeleri için kullanışlı ve renkli  bebek ve çocuk sandalyelerinden seçerek kendinizi ve onları mutlu edebilirsiniz. Hem bebek odası dekorasyonunu renklendirecek hem mutfağınızda minik aile bireylerine yer açacak bebek sandalye ve koltuk ürünleri Trendyol'da birçok seçenekle sizlere sunuluyor.

Bebek Sandalye&Koltuk Özellikleri 

Çocuklarınız için satın alacağınız sandalye ve koltukların öncelikle onların yaşlarına uygunluğunu tespit etmeniz en önemli konulardan birini oluşturuyor. Trendyol'da satılan ürünlerin üzerinde kaç aylık ya da yaş aralığındaki miniklerin kullanımına uygun oldukları belirtiliyor. Bebek ve çocuklarınıza mobilya satın alırken, satın aldığınız ürünlerin sağlığa zararlı boya içermeyen materyallerden üretilmiş olmaları dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir diğerini oluşturuyor. Trendyol tüm bebek odası kategorisi dahilindeki ürünlerde bu hususa da büyük hassasiyet gösteriyor. Bebekleriniz ve çocuklarınız için üretilmiş sandalye ve koltuk modelleri, uzun zaman kullanıma uygun, dayanıklı ve kolaylıkla silinip temizlenebilen ürünlerden oluşuyor.

Bebek sandalye ve koltukları; bebeklerin mama yemeleri için üretilmiş mama sandalyeleri ve sallanarak uyumaları, dinlenmeleri, huzursuzluklarını gidermeleri için tasarlanmış koltuklardan oluşuyor. Her iki grup da siz ebeveynlere büyük kolaylık sağlamak adına birçok seçenekle Trendyol'da yer alıyorlar. Bebek masa sandalyesi seçerken kullanacağınız alanı, kişisel zevklerinizi, bebeğinizin hareket alışkanlıklarını göz önünde bulundurmanız öneriliyor. Trendyol'da az yer kaplayan tamamı plastik, kolayca yıkanabilen bebek mama sandalyesi, bebeğiniz için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Çok geniş oturumlu, geniş tepsili, konforlu mama sandalyeleri de tercihinize sunuluyor. Bebek mama sandalyelerinin birçoğunda 0-3 yaştan sonra emniyet aparatını çıkararak altı yaşa kadar çocuğunuza masa sandalyesi olarak da kullanabilmenizi sağlayacak fonksiyonel detaylar bulunuyor. Evinizin dışında yemek yeme alışkanlığınız varsa bebekler için üretilmiş yükseltici mama sandalyeleri, her masaya kolayca monte edilebilen donanımlarıyla ihtiyacınız olanı karşılayabiliyorlar. Taşınabilir mama sandalyelerinin bir diğer çeşidi olan kumaş mama sandalyeleri de her sandalyeye bağlanabilen özellikleriyle bebeğinizin çok erken zamanlarda sizinle birlikte masaya oturma alışkanlığı kazanmasını sağlıyor. 

Çocuk Sandalye ve Koltuk Ürünleri

Bebeklik dönemini geçiren çocuklarınızın eğlenmelerine, vakit geçirmelerine ve öğrenmeye yönelik faaliyetlerine uygun çocuk sandalyesi çeşitleri Trendyol aracılığıyla size sunuluyor. Ahşap sallanan Dino, sallanan at, sallanan Vespa gibi oyuncak sandalye modelleri, hem açık hem kapalı ortamda çocuğunuzun güzel vakit geçirmesini sağlıyorlar.

Plastik çocuk sandalyeleri ise eğlendirici detayları ve birbirinden canlı renkleriyle salonda, odada, mutfakta, balkonda, bahçede, anaokulunda ve benzeri her yerde kullanıma uygun, taşınması kolay ürünlerden oluşuyorlar. Trendyol'da bulunan çocuk sandalyesi modelleri arasında anaokullarında ve kreşlerde sıklıkla kullanılan kaymayan ürünler de yer almakta olup çocukların yemek yerken, resim ve benzeri faaliyetleri esnasında bu ürünleri kullanmaları siz ebeveynlerin içini rahatlatıyor. Faaliyet masalarına çok uyumlu olan çocuk sandalye modelleri, çocuklarınızın erken yaşta eğitici ve bilgilendirici oyunlarla ilgilenmelerini sağlamaya yardımcı oluyor.

Bebek Sandalye ve Koltuk Fiyatları

Bebek-çocuk sandalye ve koltuk modelleri özelliklerine, detaylarına ve içeriklerine bağlı olarak çok çeşitli fiyatlardan oluşuyor. Trendyol'da yer alan tüm ürünlerde olduğu gibi bebek odası mobilyalarında ve sandalyelerinde de her bütçeye uygun çeşitli indirim ve taksit olanaklarıyla sizlere kolaylıklar sunuluyor.

Bebek ve çocuklarınız için en kullanışlı ve rahat bebek sandalyesi ve bebek koltuklarını bebek odası kategorisinde inceleyebilir; kendiniz ve küçük aile bireyleriniz için en kaliteli ürünlere en uygun fiyat ve koşullarla Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.