"

Bebek Uyku Seti

" araması için 376 sonuç listeleniyor

Bebek uyku seti

Bebek uyku setleri, bebek odası hazırlarken gerekli olan en temel eşyalardan biridir. Bebeğinizin konforlu ve sağlıklı bir uyku uyuması için gerekli olan tüm parçaları içeren uyku setleri, kız ve erkek bebekler için değişen tasarımlar eşliğinde sizlere sunulur. Kenar koruyucudan yorgan kılıfına kadar ihtiyaç duyulan her parçaya sahip olan setleri inceleyerek bebek yatağının ölçülerine uygun ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

Çok Parçalı Bebek Uyku Seti Modelleri

Çok parçalı bebek uyku seti çeşitleri, 8 veya 9 parçalı modellere sahiptir. Nevresim kılıfı, iç yorgan, çarşaf, baş koruması, kenar korumaları, dolu yastık, süs yastık, yastık kılıfı gibi parçalardan oluşan setler, bebeğinizin uyurken ihtiyaç duyacağı tüm parçaları içerir. Baş koruması ve yan koruması ile bebeğinizin güvenli bir uyku uyuması sağlar. Özellikle yorgan ve yastığı ile birlikte satılan setler, yorgan ve yastık alma sorunu ortadan kaldırır. Farklı nevresim ve yastık kılıfları ile de kullanılabilen ürünler, pratikliği ile ebeveynlere kolaylık sunar.  

Tasarım açısından değişiklik gösteren bebek uyku setleri kız ve erkek çocuklar için değişen temalara ve renklere sahiptir. Kız çocuklar için pembe, beyaz gibi açık tonların hakim olduğu takımlar ağırlıkta iken erkek çocuklar için mavi tonlarında uyku setlerini bulabilirsiniz. Hem kız hem erkek çocuklara hitap eden uyku setleri arasında ise ara tonlarda sevimli motifler ve nakışlar ile süslü bebek beşik uyku seti çeşitlerini seçebilirsiniz.

Bebek uyku seti modelleri, ölçü açısından bebeğinizin boyuna ve yatak boyuna bağlı olarak değişir. Bebek uyku seti modelleri arasında 60x120 cm, 70x130 cm ve 80x140 cm ölçülerinde uyku takımları bulunur.  Bebek uyku seti 60x120 ölçülerindeki ürünler daha küçük beşikler tasarlanır. En sık kullanılan bebek uyku seti 70x130 cm ölçülerinde modellerdir. Standart ölçülere sahip beşikler için tasarlanan setler, kullanışlı tasarımları ile öne çıkar.

Antibakteriyel Setler ile Sağlıklı Bir Uyku

Bebeklerin hassas ciltlerine uygun üretilen bebek uyku setleri, %100 pamuk dokusu ve antialerjik kumaş özellikleri ile sağlıklı bir kullanım sergiler. Pamuklu elyafı ile yumuşak bir dokuya sahiptir ve teri emerek bebeğinizin rahat bir uyku uyumasını sağlar. Hafif yapısı ile bebeğinizin naif tenine zarar vermeyen uyku setleri, antialerjik kumaşları ile alerji oluşumunu önler.

Hassas ciltlere karşı kaşıntı, kızarıklık gibi durumlara yol açmaz. Aynı zamanda kanserojen madde içermeyen yapıları ile sağlıklı bir kullanım sunan setler, bebekleri için her şeyin en iyisini isteyen ebeveynlere hitap eder. Kumaş dokusu dışında yorgan içinde de antialerjik elyaf kullanılan ürünler her açıdan güvenli bulunur. Pamuklu antibakteriyel uyku setlerini; Kidboo, Funna Baby, Taç ve Karaca gibi markalardan bulabilirsiniz.

Bebek Uyku Seti Fiyatları

Bebek uyku seti fiyatları, markaya ve parça sayısına göre değişiklik gösterir. 8-9 parçadan oluşan büyük setler fiyat açısından üst bütçelere hitap eder. Özellikle Pierre Cardin, Funna Baby, Nazenin gibi markaların ürünlerini çok parçalı setler arasında bulabilirsiniz. Aynı fiyat aralığında Taç bebek uyku seti modellerine erişebilir, bebek ve çocuk odası tekstili ürünleri içerisinden çok parçalı setleri karşılaştırabilirsiniz.

Nevresim, yan korumalar ve yastık kılıfı gibi parçalardan oluşan 5 veya 6 parçalık bebek uyku setlerini daha uygun rakamlara bulmak mümkün. Lava Baby, Sunny Baby gibi markalardan uygun fiyatlı setleri inceleyebilir, hem kız bebekler hem de erkek bebekler için uygun temalara sahip ürünlere erişebilirsiniz. Uygun fiyatlı setler içinde kaliteli sertifikalı Civil bebek uyku seti modellerini temin edebilir, bebeğiniz için en ideal seti kolayca satın alabilirsiniz.  

Yukarı Çık