Devam Sütü kategorisinde
en çok favorilenen 10. ürün

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 g 0-6 Ay 52880

Satıcı : zeymenşifa
332 TL
Koleksiyona Ekle
Son 3 ürün
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 g 0-6 Ay

Geri Bildirim Ver
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bebelac 1 Bebek Sütü 900 g 0-6 Ay Bebelac 1 Bebek Sütü, anne sütü ile beslemenin mümkün olmadığı durumlarda doktor tavsiyesiyle 6. aya kadar kullanılabilir. Bebeğiniz için en üstün besin anne sütüdür. Anne sütü zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütünün yetmediği durumlarda yetkili sağlık çalışanına danışınız. TGK Etiketleme ve Tüketicileri bilgilendirme Yönetmeliği gereği paket üzerinde 'şekerler' ifadesi yer almaktadır. Karbonhidrat kaynağı laktozdur. Balık Yağı içerir. 6. ayın sonunda doktorunuzun önerisiyle Bebelac 2 Devam Sütü’ne geçebilirsiniz.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Mama Numarası 1
 • Hacim 900-1100
Geri Bildirim Ver

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 G 0-6 Ay

Bebekler, bu dünyadaki son derece savunmasız ve korunmaya muhtaç canlılardır. Haliyle doğdukları ilk andan itibaren ebeveynler yavrularının mutluluğunu düşünür ve doğru ürünleri tercih etmek isterler. Çocuklarının konforunu sağlamak için elinden geleni yapan ebeveynler hiçbir şeyin eksik olmaması adına üstün bir çaba gösterirler. Tüm bunları yaparken bebekle ilgili dikkat edilen önemli konulardan birisi ise beslenme düzenidir. Anne sütü, bir bebeğin beslenme ihtiyacını tümüyle karşılar ve oldukça temel besindir. Fakat anne sütü, gerek anneden gerekse çocuktan kaynaklanan birtakım durumlardan ötürü zaman zaman yetersiz kalabilir. Böyle durumlarda bir uzmanın da görüşüyle beraber, devam sütleri kullanılabilir. Devam sütleri, anne sütüne son derece yakın olan bir beslenme kaynağıdır. Bebelac 1 bebek sütü bu gibi durumlarda kullanılmaya uygun bir devam sütüdür.

 • 6. aya kadar kullanım
 • Balık yağı içerikli
 • Yenidoğan tüketimine uygun

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 G 0-6 Ay Özellikleri

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 G 0-6 Ay Özellikleri

Bebelac bebek sütü 1, 0-6 Ay arası bebekler için kullanıma uygundur. Yani çocuğunuzun doğduğu ilk günden itibaren rahatlıkla tüketebileceği bir gıdadır. Ürün, 6. aya kadar bebeklerin alması gereken besin değerlerini rahatlıkla karşılar. Verilecek miktar bebeğinizin ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir. Bebelac 1 bebek sütü 900 gr 0-6 ay ürününün içeriği tozdur. Bebeğinizin ayına uygun olacak şekilde üzerinde gösterilen ölçülerde toz ve suyun karıştırılması ile hazırlanır. Kullanımdan önce bir uzmana veya doktorunuza danışarak kullanılmasında fayda vardır. Ürünün miktarı 900-1100 gr aralığındadır. Bu da uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Paket, ambalajı açılana kadar oda sıcaklığında tutulabilir. Ambalaj açıldıktan sonra 3-4 hafta içinde tüketilmesi gerekir. Açılan paketler bu süre içerisinde serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. Devam sütünün karbonhidrat kaynağı ise laktozdur. Ürün, aynı zamanda balık yağı da içerir.

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 G 0-6 Ay Faydaları

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 G 0-6 Ay Faydaları

Devam sütünde dikkat edilen unsurlardan biri, içeriğinin anne sütüyle benzer olmasıdır. Bebelac 1 bebek sütü 900 g 0-6 ay içerdiği balık yağıyla, sadece tokluk hissi vermenin yanı sıra her anlamda çocuğunuza fayda sağlama amacı taşır. Çünkü balık yağı zihinsel gelişim için oldukça önemlidir. İçeriği doğal ve zararsızdır. Bu da onu anne sütüyle eşdeğer oranda sağlıklı bir devam sütü yapar. Sahip olduğu eşsiz içeriği sayesinde ise 0-6 ay aralığındaki bebeklerin besin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar. Yüksek besin kalitesi ve değerleriyle birlikte üretilen Bebelac 900 gr 1 numara, çocuk için anne sütünün yerini rahatlıkla doldurur. Sağlıklı oluşu ile bebeğinizin gelişimine yüksek seviyede yardımcı olur. İhtiyaç duyulan faydalı bileşenlere sahip içeriği ile de sindirim ve bağışıklık sistemini destekleyip düzenlemede önemli bir rol oynar.

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 G Fiyatları ve Yorumları

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 G Fiyatları ve Yorumları

Sahip olduğunuz değerli varlığınız yani çocuğunuzun mutlu ve sağlıklı gelişimi şüphesiz ki en büyük gayelerinizden biridir. Bunu sağlarken de doğru besinlerin ve ürünlerin tercihi çok önemlidir. Bu besinlerin sağlıklı oluşunun yanında bir de uygun fiyata sahip olması birbirinden ayrılmaz iki büyük kriterdir. Devam gıdaları kimi zaman anne sütü yerine geçerek tam zamanlı kullanımı sağlanırken, kimi zaman da anne sütüne ek takviye olarak kullanımı yapılır. Her iki durumda da düzenli ve uzun vadeli bir şekilde kullanılması gerekir. Bu da belli bir bütçe ayırmayı gerekli kılar. Çocuğu için Bebelac 1 bebek sütü 900 gr kullanan annelerin yorumları sayesinde deneyimlerini inceleyebilir, Bebelac 1 bebek sütü 900 gr 6 ay devam sütüne ise Trendyol’dan çok uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.