İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Cezve Malzemesi
Otomatik Su Alımı
Özel Pişirme Modu
Fincan Kapasitesi
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Otomatik Kapanma
Sesli İkaz
Taşma Emniyeti
Damlama Emniyeti
Su Kapasitesi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Beko Türk Kahve Makinesi

" araması için 73 sonuç listeleniyor
Beko Kahve Makinesi
Kargo Bedava

BekoKahve Makinesi

(2)
Kahve Makinesi
1.429 TL
Sepete Git

Beko Türk Kahve Makinesi ile Komşularını Ağırla

Günlük hayatın yorucu ve yoğun temposu, herkesi kullanımı kolay olan, pratik ve portatif ürünler kullanmaya yöneltir. Kullanım kolaylığı sağlamasının yanında zamandan tasarruf edilmesine de katkı sağlayan bu ürünler, modern dokunuşlarla bir araya geldikçe her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çeker. Gün içinde en çok vakit geçirilen yerlerden biri olan mutfak haricinde iş yerlerinde de kullanılan bu ürünler, insanlara kolaylık sağlar. Türk kahvesi makineleri, mutfak malzemeleri içerisinde vazgeçilmezler arasına girer. Mutfak eşyaları dendiğinde akla gelen Beko, geliştirdiği ürünleriyle öncü firmalar arasında yer alır. 1955 yılında kurulan Beko, Koç Holding bünyesine bağlı olarak faaliyet gösterir. Ürettiği küçük ev aletleri ile öne çıkan marka, kaliteden ödün vermediği ürünler geliştirir. Marka, çevre dostu bir üretim yönelimine sahip olmasının yanında müşterilerinin memnuniyetine odaklanarak tasarım, üretim ve satış çalışmalarına hızla ve kesintisiz olarak her zaman devam eder. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde avantajlı bir deneyim sunan Beko Türk kahve makinesi, vazgeçilmezler arasında bulunur. Günlük hayatta sık sık kullanılan Türk kahve makinesi, kaliteli malzemesi ile öne çıkar. Markanın şık makine seçenekleri, tasarımı ile bütün dikkatleri üstüne çeker. Sahip olduğu avantajlı özellikleri ile beğenileri üstünde toplayan ürünler aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile göze hitap eder. Markanın seri içerisinde yaratıcı tasarımları arasında sunduğu model olan Beko 2300 Kahve Makinesi, mor renk seçeneği ile hem şık hemde dikkat çekici tarzınızı ön plana çıkaran bir görsel sunar. 670 watt güce sahip olan model, aynı zamanda ışıklı uyarı sistemi ve sesli uyarı sistemine sahiptir. Pişirmeyi algılama özelliği ile pratiklik sağlarken, tek tuş ile kontrol imkanı da tanır. 3 fincan kapasitesi ile uzun soluklu bir kahve keyfi sunar. Seri, tüm bu öne çıkan özellikleri sayesinde geniş kitlelere hitap eder. Türk kahve makinesi Beko ürünleri dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunan marka, ürünün hafif oluşu ile avantajlı kullanım sağlar. Günlük kullanım için hem zamandan tasarruf edilmesini sağlayan hem de şık tasarımı ve renk seçeneği ile ortama renk katan Beko Türk kahve makinesi serisine göz atabilirsiniz.

Herkese Uygun Beko Türk Kahvesi Makineleri

Herkese Uygun Beko Türk Kahvesi Makineleri

Beko çelik kahve makinesi, 2 bağımsız cezvesi sayesinde değişik şeker seviyelerine göre farklı içecekler elde edilebilir. Köpük seviyesi algılama teknolojisi sayesinde köpük istenen seviyeye geldiğinde ürün pişirmeyi sonlandırır. Böylece bol köpüklü bir içecek elde edilir. Paslanmaz çelik cezveleri sayesinde kullanım ve bakım kolaylığı sağlayan model, her kullanımın ardından kolayca temizlenebilir. Model aynı zamanda değişik ölçülerde fincan seçimi yapma imkanı tanır. Közde kahve lezzetini hissetmek için tercih edilebilir. 1200 watt gücü, 1500 litre su tankı ile 6 fincanlık kapasitesi, paslanmaz çelik oluşu, ışıklı uyarı sensörü ve siyah renk seçeneği ile ilgililer tarafından beğenilen modellerdendir. Ayrıca Beko ev eşyası makinelerinin bir başka modeli olan ve tek seferde 4 kişilik içecek yapma imkanı tanıyan Beko 2113 P Türk kahve makinesi, özellikle kalabalık misafirler veya iş yerleri için pratiklik sağlar. Model, hazırlanma süresince başında durmak zorunda kalmadan istenen lezzette Türk kahvesi hazırlamak için ideal olup hem kullanım kolaylığı sunarken hem de pratik bir temizlik imkanı sunar. Pişirmeyi algılama teknolojisi sayesinde, kıvam ayarlamaya veya karıştırmaya gerek kalmadan köpüklü şekilde hazır hale getirir. Birbirinden bağımsız iki farklı pişirme haznesinin bulunması sayesinde kullanım kolaylığı ve zamandan kazanç sağlar. Kısa sürede içeceği içime hazır hale getiren model, kahveler hazır olduğunda uyarı sesi çıkarır ve sensörü sayesinde taşmanın önüne geçer. Kompakt gövde tasarımı ile az yer kaplayarak alandan tasarruf sağlayan Beko 2400 Midi Türk Kahve Makinesi, ev ve iş yerinde kullanım için pratik bir model arayanlara hitap eder. 3 kişilik fincan kapasiteli ürün, ev ve iş yerlerinde misafirleri ağırlamanın pratik ve hızlı olmasına imkan tanır. Sensörleri sayesinde, ürün hazır olduğunda ışık ve ses aracılığı ile uyarıda bulunur. Gereğinden fazla ısınma ve içerisindeki su seviyesinin bittiği durumlar için emniyet sistemlerine sahip olması güvenliğinizi sağlar. Bu sayede içeceğin taşmasına engel olduğu için başında beklemeye gerek kalmaz ayrıca köpüklerinde azalma olmaz. 670 watt güç ve 1100 ml su tankı kapasitesine sahiptir.

Aynı zamanda su seviyesi azaldığında uyarıda bulunur. Plastik cezvesi ve sensörleri ile emniyetli ve ergonomik şekilde bol köpüklü bir kahve hazırlanmasına yardımcı olur. Tek tuş ile kullanım kolaylığı sağlayan model, leziz bir içeceğe ulaşmayı vadeder. Beko Telve Türk Kahve Makinesi ise farklı çeşitleri ile isteğe uygun şekilde özenle tasarlanır. Farklı renk seçenekleri ile şık bir tasarım sunarken çeşitli boyutlardaki su tankı haznesi sayesinde kullanım kolaylığı kazandırır. Sahip olduğu yeni teknolojiler tarafından elde edilen sistemleri sayesinde taşmayı önleyici, pişirmeyi haber veren ışıklı ve sesli sensörleri ile müşterileri için her ihtiyacı göz önünde bulundurur. Günlük hayatta her geçen gün artan koşturmacalar herkesi pratik ve kullanımı kolay malzemelere yönlendirir. Birçok kişi tarafından sevilen ve sıklıkla tüketilen içeceklerden biri olan Türk kahvesi, kişilere enerji vermesi ve uyandırıcı etkisinin yanı sıra yapımının kolaylığı ile öne çıkar ve hemen her fırsatta tüketilir. Buna bağlı olarak Beko, geliştirdiği makineleri ile tüm problemlere çözüm sunar. Minimum zaman içerisinde, fazla miktarda kahve hazırlanmasını sağlayan, bu özellikleri şık olduğu kadar portatif imkanlar ile modellerine uyarlayan marka dikkatleri üzerine çeker. Beko ikili kahve makinesi, sahip olduğu özellikleri ile tüm bunları sağlar. Bir kullanımda 4 kişilik yapabilen model, kalabalık ortamlar için kurtarıcı ve idealdir. Geniş haznesi sayesinden pratiklik sağlayan ürün, aynı zamanda iş yerleri gibi kalabalık yerlerde olan kullanımlar için de uygundur. Modelin sahip olduğu sensörler sayesinde ürünün başında beklemeye gerek kalmaması oldukça işlevsel bir özelliktir. Yine bu sensörler sayesinde içinde yer alan bileşenlerin ilavesinden sonra karıştırma işlemi yapmaya ya da kıvamını ayarlamak ile uğraşmaya gerek kalmadan ideal kıvamda bol köpüklü olarak kolayca hazırlar. İki farklı pişirme haznesi, istenmeyen durumlarda bağımsız kullanım fırsatı da sunar. Bu sayede farklı şeker oranlarına ulaşmak için ekstra uğraş gerektirmez. Model, yaklaşık 3 dakikada kahveleri içmeye hazır hale getirirken, sensörü sayesinde de sesli uyarıda bulunur. Sahip olduğu teknoloji sayesinde sesin duyulmadığı durumlarda bile taşmaları önler. Bu sayede ürünün başında beklenmesine gerek kalmaz. Tüm bu özelliklere ek olarak, ışık göstergesi aracılığıyla pişirme durumu da izlenebilir. 1200 watt gücü, 1000 ml su tankı kapasitesi ile güçlü ve zengin bir kullanım sağlayan model, otomatik kapanma özelliği ile tasarruf sağlar. Beko Keyf Türk Kahve Makinesi ise sahip olduğu yüksek ve yenilikçi teknolojisi ile gerçek bir közde hazırlanma lezzeti sunar. Paslanmaz çelik cezvesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bir kullanımda 6 adet fincan hazırlayabilme imkanına sahiptir. Sahip olduğu yenilikçi ve gelişmiş teknoloji sayesinde su miktarını ayarlayabilir ve taşmanın önüne geçer. Fincan boyutu seçimi de sunabilen ürün, bol köpüklü kahveleri ile beğenileri toplar.

Beko Türk Kahve Makinesi ile Ergonomik Kullanım

Beko Türk Kahve Makinesi ile Ergonomik Kullanım

Beko 2940 Türk Kahve Makinesi, 4 fincan kapasitesine sahip olup kalabalık ortamlarda kullanım için kolaylık sağlar. Beko TKM 2940 Türk kahve makinesi şeklinde kolayca ulaşılan ürün, tek tuşla içecek hazırlama özelliği ile zamandan tasarruf etmeyi sağlarken pratik kullanımı da beraberinde getirir. Taşmayı önleyen algılama teknolojisi ile içecek hazırlanırken başında durulmasına gerek duyulmaz. Kompakt tasarımı ile mutfaklarda ve tezgahlarda yer tasarrufu sağlar. 500 Watt gücü ve otomatik kapanma sistemi ile güvenli ve güçlü bir deneyim sunar. Farklı renk seçenekleri ile kişiye ve kişisel zevklere özgü olarak tercih edilebilir. Tek başına kahve içmekten hoşlananlar içinse Beko, midi Türk kahvesi makinesini geliştirir. Farklı çeşitleriyle Beko otomatik kahve makinesi, sahip olduğu 1.5 litre su tankı ile tek seferde doldurduğunuzda yaklaşık olarak 20 fincanlık tüketim sağlar. Üründeki şeffaf su tankı BPA içermezken, kolay bir şekilde çıkarılabilir ve temizlenir. Ayrıca hazne üzerinde bulunan kapağın açılması sayesinde kolayca su eklenebilir. Ekstra kontrol, bakım ve kullanım için herhangi bir hassasiyete ihtiyaç duymayan çelik cezveler, paslanmaz olmasının yanı sıra her kullanımın ardından zahmetsizce çıkarılabilir ve temizleme imkanı tanır. Köpük seviyesini algılama sistemi sayesinde köpük, istenen miktara geldiği zaman pişirmeyi noktalar. Bu sayede tüm fincanlar için köpüklü ve ideal kıvama sahip Türk kahvesi tadı sunar.

1100 Watt'lık güce ve 6 fincanlık kapasiteye sahip olması yönüyle güçlü ve pratik bir üründür. Antrasit renk seçeneği mutfaklara ve tezgahlara kolaylıkla uyar ve şıklığı ön plana çıkarır.Trendyol geniş kitlelere hitap eder, bünyesinde farklı ve çok sayıda ürün ve buna bağlı olarak çeşitli seviyelerde bütçe imkanı sunar. Beko türk kahve makinesi fiyatı bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Trendyol kendi içerisinde geliştirmiş olduğu akıllı filtreleri ile öne çıkar. Bünyesinde yer alan ürünler, müşterinin ihtiyacına ve isteklerine göre önceliklendirilir. Buna bağlı olarak, ürünlerin fiyatlarını, ürün çeşidini ve modelini filtreleyerek kendi isteğinize göre sıralayabilir, özelliklerini inceleyebilir ve sizin için uygun olacağını düşündüğünüz modele ulaşabilirsiniz. Beko, müşterilerine sunduğu geniş çeşitlilik yelpazesinde ürün ve modelin yanı sıra farklı bütçelere hitap etmesiyle de öne çıkar. İster sevdikleriniz ile vakit geçirirken rahatça kullanabileceğiniz, kalabalık ortamlarda kullanım için geliştirilen modeller olsun ister kendinize uygun az kapasiteli modeler olsun, her bir seri farklı tür özelliklere, güç seviyesine, teknolojiye ve uyarladığı teknoloji ile birlikte gelen yeniliklere sahiptir. Müşterilerine kullanım ve temizlik kolaylığı sağlayan marka, üst kalite bir makine arayışı içinde olan ilgilileri için uygun modeler geliştirir ve beklentileri tam olarak karşılamayı hedefler. Modeller ayrıca sahip olduğu yüksek güç ve kompakt tasarımı ile öne çıkar. İsteğe ve ihtiyaca göre fincan sayısı ve çeşidi seçme imkanı sunan modeller, bu sayede kişiselleştirir. Sahip olduğu tüm bu teknoloji ve özellikler ile emniyetli kullanım, ergonomi, tasarruf ve şıklığı bir arada ilgililerine özenle sunar. İhtiyacınız olan güç seviyesine sahip olan, size uygun pişirme kapasitesi sunan modeli, farklı renk ve dizayn seçenekleri ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm bu durumlar baz alındığında, geniş bir bütçe çeşitliliği sunar. Kaliteli ürünlerini farklı bütçe imkanları ile birleştirerek sunan Beko, müşterilerin ilgisini çeker. Fiyat filtrelemesi veya fiyat sıralaması da yaparak bütçenize uygun olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beko Türk Kahve Makinesi Yorumları

Beko Türk Kahve Makinesi Yorumları

Kalabalık misafirleri iyi bir biçimde ağırlamak için kolay bir kullanım sağlayan ve çabuk temizlenen, kaliteli bir makine arayışında iseniz Beko Türk kahvesi makineleri, beklentinizi fazlasıyla karşılamayı vadeder. Ayrıca küçük boylardaki ürün çeşitliliğiyle de dikkat çeken marka, Beko mini Türk kahve makinesiyle göze çarpar. Buna ek olarak Beko Türk kahve makinesi tekli ürünü de az sayıda yapılacak kahveler için ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Beko, gelişen ve değişen teknolojinin getirdiklerini, dönüştürdüklerini ve bu çerçeve doğrultusunda insanların farklılaşan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşterileri için devamlı bir gelişim içindedir. Kalabalık vakit geçirmekten hoşlanan, yoğun ortamlarda çalışan, sık sık misafir ağırlayan müşterilerini unutmayarak ikili kahve makinesi ve otomatik Türk kahvesi makinesi modellerini tasarlar. Modellerinin sahip olduğu yüksek teknolojinin yanında farklı renk seçenekleri de ilgi çekiciliği artırır. Farklı boyut ve kapasitelerde Beko Türk Kahvesi makinesi kullananlar, deneyimlerini paylaşır. Trendyol, geniş ürün yelpazesine sahip birçok farklı çeşitte ürünü müşterilerine ulaştırırken hizmet ve ürün kalitesine maksimum oranda özen gösterir. Beko da bu sayede modellerini müşterilerinin beğenisine sunar. İsteğinize göre birçok çeşitte ürüne kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan Trendyol, tüm bunlara ek olarak ürünler hakkında, öncesinde ürünü kullanmış olan müşterilerinin fikir ve puanlamalarına da yer verir bu sayede Beko türk kahve makinesi yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz. Beko kahve makinesi hakkında yapılan yorumları okumak, almayı düşündüğünüz ürün hakkında daha fazla bilgi edinmenize ve tecrübe edilmiş özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Özenle tasarlanmış tüm bu detaylar, hem kendiniz hem de sevdikleriniz ile paylaşacağınız, günlük hayatın vazgeçilmezlerinden olan kahve keyfiniz hakkında aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasına olanak tanır. Beko ürünlerini puanlar doğrultusunda tercih edilme oranlarına göre sıralayarak kendi istek ve ihtiyacınıza yönelik uygun modeli bulabilir ve satın alabilirsiniz. Beko Türk kahvesi makinesi Türkiye içerisinde oldukça popüler olan ve gün geçtikçe daha fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Gün geçtikçe içecek çeşitlerine olan ilgi de devamlı olarak artar. Bunun yanında yıllardır vazgeçilmez içeceklerden olan, hem enerji vermesi ile hem gün başlamak için çok iyi bir alternatif oluşu ile hem de tadı ile kahveler hala popülaritesini korur ve gün geçtikçe tüketilme oranı artar. Yapımını kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamak amacıyla pratik, portatif ve şık dizayn edilmiş makineler geliştirilir. Beko, bu teknolojik gelişmelere ve ihtiyaçlara cevap verme konusunda öncü marka rolünü oynar. Bunun yanı sıra kaliteli içerik ve hizmetle birleşen ürünler, ilgililerinin kolaylıkla dikkatini çeker. Akıllı sıralama ve filtre seçenekleri sayesinde müşterilerinin isteklerine kolaylıkla yanıt verilmesi sayesinde isteyenler, kendileri için en doğru ürüne kısa süre içerisinde ulaşır. Platform, daha önceden başkaları tarafından kullanılmış ürünler hakkında olan deneyim ve fikirlerin paylaşılmasına olanak tanır. Beko ürünleri hakkında da bu yorumlara kolaylıkla ulaşılır. Bu sayede alınmak istenen ürün ile alakalı daha kapsamlı ve net fikirler elde edilir. Özenle geliştirilen tüm bu ince detaylar, müşterilere verilen değeri gösterir. Trendyol aracılığı ile kişisel beğeni ve isteklerinize uygun istediğiniz ürünü kolaylıkla inceleyebilir ve sahip olabilirsiniz. İstek ve ihtiyacınıza uygun olan Beko Türk kahve makinesi ürünlerine online alışverişin sunduğu kolay erişim hizmeti sayesinde rahatça ulaşabilir, fiyatlarına göre sıralayabilir, haklarında yazılmış olan yorumları okuyarak uygun olduğuna karar verdiğiniz ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.