"Beko" araması için 80 sonuç listeleniyor

Beko

Beko Türkiye ve dünyada uzun yıllardır dayanıklı ev aletlerini tüketicilere ulaştırıyor. Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan ev aletlerinin yanı sıra küçük ev aletleri ve klimalar gibi farklı ürünler de Beko'nun ürün gamında yer alıyor. Yiyeceklerin uzun süre korunması, çamaşırların temiz kalması gibi günlük ihtiyaçlara cevap veren ürünleri ile Beko kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. 130'dan fazla ülkede faaliyet gösteren marka 440 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Markanın tüm dünyaya ulaşması için yapılan sponsorluklar ve reklamlar Beko'nun kalitesini dünyanın farklı bölgelerine taşıyor.

Beko Tarihi

Türkiye'nin sanayileşme atılımının gerçekleştiği yıllarda Beko'nun kuruluş hikayesi de başlıyor. Türkiye'ye döviz getirecek ürünler arayışında olan Vehbi Koç bu amaç için Bejerano ile ortaklık kuruyor. Bejerano ve Koç'un ilk iki harfleri birleşerek markanın ismini ortaya çıkarıyor. Beko markasının ilk adımları 1950'li yıllarda iş adamı Vehbi Koç tarafından atılıyor. Bugün hala Koç Holding'in markalarından biri olan Beko kuruluş yıllarında General Electric ampullerinin ülkedeki distribütörlüğünü gerçekleştiriyor. Anadolu'da ilk bayilik sistemini gerçekleştiren Vehbi Koç daha sonra Arçelik ürünlerini de kullanıcılara ulaştırıyor. 2000 yılında Arçelik A.Ş bünyesine katılan marka 1990'lı yıllarda Avrupa pazarına da giriyor. Bu sayede yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olarak bir başka ilke imza atıyor.

Beko Ürün Çeşitleri

Beko dayanıklı ev aletleri sektörünün neredeyse her alanında üretim yapıyor. Beko buzdolabı ve Beko çamaşır makinesi modelleri ile beyaz eşya sektörünün önde gelen markaları arasında yer alıyor. Güncel teknolojiler ile üretilen bu modeller kullanıcılarına tasarım ve tasarrufu birlikte sunuyor. Beko bulaşık makinesi modelleri ise hayatı kolaylaştıran teknik özellikleri ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Beko TV bugün dünyanın birçok ülkesinde kullanılırken Beko derin dondurucu ve Beko ankastre set gibi ürünler farklı ülkelerin mutfaklarında yer alıyor. Beko klima ise soğutma ve ısıtma teknolojisini ev ve işyerlerine taşıyor. Hayatın her alanında Beko ürünleri tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Beko Hayatı Kolaylaştırıyor

Hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri de Beko'nun tüketicilere sunduğu ürünler arasında yer alıyor. Beko elektrik süpürgesi ve Beko kurutma makinesi gibi ürünler farklı kıtada milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Beko dayanıklı ev aletleri, küçük ev aletleri gibi günlük hayatın vazgeçilmezi olan ürünlerde güncel teknolojileri kullanıyor. Böylece tüketicilerine farklı bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Tüm bunları yaparken birçok üründe tasarruf sağlayan teknolojilere de yer vererek daha iyi bir dünya için adımlar atıyor. Özenle kurulan üretim ve dağıtım yapısı sayesinde 5 kıtada yaşam alanlarına dahil olmaya devam ediyor.

Beko Ürün Fiyatları

Beko'nun üretim yaptığı her ürün gamında farklı bütçelere uygun fiyat seçenekleri bulunuyor. İhtiyacınıza uygun olarak seçeceğiniz beyaz eşyalara, küçük ev aletlerine ve elektronik ürünlere göre Beko'nun fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Kapasite, enerji tasarrufu yöntemi ve tasarım gibi değişkenler Beko ürünlerinin fiyatlarını belirliyor. Özellikle enerji tasarrufu yüksek ürünler kısa vadede benzerlerine göre yüksek fiyatlı olabiliyor. Yapılan enerji tasarrufu uzun vadede bu ürünleri avantajlı konuma getiriyor. A+++ enerji tasarrufuna sahip ürünler diğerlerine göre daha yüksek fiyatlar ile alıcı bulsa da yaklaşık %40 enerji tasarrufu yapması sayesinde uzun vadede tüketicilere avantaj sağlıyor. Beko'nun fiyatlarında avantaj sağlayan bir başka sebep daha bulunuyor. Uzun yıllardır yerli üretim yapan Beko bu sayede ürünlerin maliyetini düşürebiliyor.

Beko ürünlerine uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalar ile Trendyol.com üzerinden sahip olabilirsiniz. 

Yukarı Çık