"

Bellanut

" araması için 19 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
BellanutPromüsli 500 gr.
52,35 TL
Sepete Git

Bellanut

%100 katkısız, doğal ve besleyici ürünleriyle öne çıkan BellaNut; başta hamileler, veganlar, vejetaryenler, spor yapanlar ve diyette olanlar olmak üzere tüm lezzet düşkünlerine hitap ediyor. BellaNut fıstık ezmesi ürünleri %100 yer fıstığından elde ediliyor. İlave şeker, koruyucu ya da katkı maddesi içermeyen ürünler aynı zamanda yüksek protein ve lif içeriyor. Düzenli spor yapanlar, formunu korumaya özen gösterenler ve kaslarını güçlendirmek isteyenlerin yanı sıra sağlıklı ve doğal bir tatlı ya da atıştırmalık alternatifi arayanların da severek tükettiği BellaNut ürünleri, zengin çeşitleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

BellaNut Yer Fıstığı Ezmesi

BellaNut fıstık ezmesi, zengin besin değerleriyle öne çıkıyor. Yüksek miktarda lif ve protein içeren fıstık ezmesinde güçlü bir antioksidan ve vitamin kaynağı olan yer fıstığı yer alıyor. %100 yer fıstığından oluşan ürün; magnezyum, potasyum ve E vitamini gibi vitamin ve mineralleri içeriyor. BellaNut fıstık ezmesi, protein bakımından zengin beslenmesi gereken sporculara, diyet yapan kişilere ve hamilelere lezzetli bir alternatif oluyor. İlave tuz ya da şeker içermeyen, katkı maddesi ve koruyucu barındırmayan BellaNut fıstık ezmesi, özellikle kahvaltıların favori lezzetleri arasında yer alıyor. BellaNut Pury, doğal ve sağlıklı yaşam segmenti için özel olarak üretiliyor. BellaNut Pury yer fıstığı ezmesinde 30 grama yakın protein, 610/2400 enerji (kcal/kj), 6.1 karbonhidrat, 55.9 gr yağ ve 8.5 gr lif bulunuyor.

BellaNut Ürünleri

BellaNut, sadece yer fıstığı ezmesi değil farklı ürünleriyle de sağlıklı ve doğal beslenmeye hizmet ediyor. Yüksek protein ve lif içeren BellaNut ürünleri, günün her saati gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor. BellaNut pirinç patlağı, kahveli ve proteinli olarak ikiye ayrılıyor. İçerisinde kahve, pirinç unu ve ruşeym bulunan pirinç patlakları, vücudun protein ve karbonhidrat ihtiyacını karşılıyor. Kahve, metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımına yardımcı olurken, ruşeym vücuda bitkisel protein, pirinç ise karbonhidrat sağlıyor. %14 oranında protein içeren gevrek pirinç patlakları aynı zamanda şekersiz olmaları nedeniyle de oldukça beğeniliyor.

BellaNut Promüsli

BellaNut'ın bir diğer yüksek proteinli ürününü ise promüsli oluşturuyor. Sporculara ve sağlıklı beslenmek isteyenlere özel olarak üretilen BellaNut promüsli, tam tahıllı bir müsli çeşidi olarak öne çıkıyor. BellaNut promüsli içerisinde karbonhidrat, yüksek oranda protein ve lif bulunuyor. İlave şeker içermeyen BellaNut promüslide buğday ezmesi, yulaf ezmesi, arpa ezmesi, pirinçli fit yaprak, keten tohumu, yer fıstığı, ayçekirdek içi ve kakaolu pirinç patlağı gibi besin değeri açısından zengin malzemeler bulunuyor. İçerisinde yaklaşık %43 oranında protein bulunan pirinçli fit yapraklar hem fit görünüme yardımcı oluyor hem de kişinin ihtiyaç duyduğu enerjiyi elde etmesini sağlıyor. BellaNut promüslinin yanı sıra BellaNut karabuğday patlağı da kahvaltılarda ve gün içerisinde ara öğünlerde tercih edilebiliyor. BellaNut karabuğday patlağının içerisinde 13 gr protein, 343 kcal enerji, 3.4 gr yağ, 71.5 gr karbonhidrat ve 10 gr lif bulunuyor.

BellaNut Fiyatları

Sağlıklı beslenen herkesin severek tercih ettiği BellaNut, günün her saatinde keyifle tüketilebilen birbirinden lezzetli ürünlerden oluşuyor. BellaNut, doğal ve yüksek proteinli içeriklerin yanı sıra uygun fiyat seçenekleriyle de öne çıkıyor. Kalite, lezzet ve doğallığı bir araya getiren markanın ürünleri, hesaplı fiyatlarıyla diyet yapanların ve sağlıklı beslenenlerin tercihi oluyor. Kahvaltıda ya da ara öğünlerde yer fıstığından gelen eşsiz lezzeti deneyimlemek isteyenler, BellaNut'ın besin değeri yüksek ve bol proteinli ürünlerini tercih ediyor.

Trendyol, lezzetli BellaNut ürünlerini ayrıcalıklı fiyat seçenekleriyle sağlıklı yaşam tutkunlarına sunuyor.