Çocuk Puzzle ve Yapboz kategorisinde
en çok değerlendirilen 5. ürün

BEMİ Eğitici Oyun Domino 100 Parça Ahşap 5580.00078

Satıcı : KelebekGrup
- 7%
69,90 TL64,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (1)
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

BEMİ Eğitici Oyun Domino 100 Parça Ahşap

 • Bemi Eğitici Oyun Domino 100 Parça Ahşap
 • Bu üründen en fazla 3 adet sipariş verilebilir. 3 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Materyal Ahşap
 • Yaş 3+ Yaş
 • Parça Sayısı 50-100
Şikayet Et

BEMİ 100 Parça Ahşap Eğitici Oyun Domino

Domino, zekâ geliştirici ve zihin açıcı bir oyun türü olarak her yaştan kullanıcıların ilgisini çeker. Bemi eğitici oyun 100 parça ahşap domino, küçüklerin hem eğlenmesini hem de mantıksal düşünme becerilerini geliştirmesini sağlar. Küçük parçalardan oluşan bu oyun, çocukların akıl yürütmesini ve problem çözmeyi öğrenmesini kolaylaştırır. Domino, birbiriyle aynı renge sahip taşları eşleştirerek oynanabileceği gibi birbirini devirecek şekilde de dizilebilir. Herhangi bir şekli anımsatacak şekilde veya örüntüler hâlinde dizilen taşların, bir uçtan vurularak sona kadar devrilmesi sağlanır. Tek hareketle tüm taşların kendinden sonraki taşı devrilmesi, çocukların hem eğlenmesine hem de bağlantısal düşünme yeteneği kazanmasına yardımcı olur. Taşlar devrilmeyi bıraktığında veya örüntü bozulduğunda çocuklar problemi tespit ederek çözüm yolları üretmeyi de öğrenir.

 • Parça: 100 parça
 • Materyal: Ahşap
 • Yaş: 3 yaş ve üzeri

Bemi Eğitici Oyun 100 Parça Ahşap Domino Kaç Yaşa Uygundur?

Bemi Eğitici Oyun 100 Parça Ahşap Domino Kaç Yaşa Uygundur?

Bemi eğitici oyun 100 parça ahşap domino, çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanır. Çocukların tek başına keyifli oyunlar üretebileceği domino, yetişkinler için de eğlence dolu aile aktivitelerinden biri olur. 100 parçadan oluşan bu oyun, 3 yaş ve üzeri herkes için uygundur. Zekâ geliştirici oyunlar arasında yer alan domino, asıl olarak çocuklar ve ebeveynleri tarafından ilgi görür. Farklı renklerde taşlardan meydana gelen domino, çocukların hayal gücünü geliştirir. Bu oyun, renkleri öğrenmeyi kolaylaştırdığı gibi üç yaş ve üzeri çocukların konsantrasyonunu da güçlendirir. Bemi eğitici oyun 100 parça ahşap domino taşları, küçük boyutları ile çocukların elleri için son derece uygundur. Ayrıca ideal boyutu ve güvenli tasarımı sayesinde yutma ve boğulma gibi tehlikeli durumlardan endişe etmeden çocuklar için kullanılabilir.

Bemi Eğitici Oyun 100 Parça Ahşap Domino Nasıl Oynanır?

Domino, asıl olarak sayıları eşleştirme üzerine kurulan bir oyundur. Ancak üç yaş üzeri çocuklar için tasarlanan Bemi eğitici oyun 100 parça ahşap domino, canlı renkleriyle sayısız oyuna eşlik eder. Küçükler, rengârenk taşlardan oluşan bu kutu oyunu ile nesneler, arabalar, evler, oyun parkları inşa edebilirler. Taşları dengeli biçimde yerleştiren küçükler, hayal gücünü kullanarak büyük yapılar oluşturabilirler. Eğitici içeriğe sahip bu kutu oyunu, çocukların yaratıcılığını geliştirerek, dengeli örüntüler oluşturmalarına yardımcı olur. Örneğin taşlar üst üste ve yan yana dizilerek kuleler yapılabilir. Çocuklar, bu tip oyunlar sayesinde ince motor becerilerini ve görsel algılarını geliştirme imkânı bulur. Küçükler, renkli domino taşları ile kendi ismini ve sevdiklerinin ismini yazmayı da deneyebilir. Bu sayede, harfleri ve parça bütün ilişkisini de öğrenme fırsatı bulurlar.

Bemi Eğitici Oyun Ahşap Domino Eğiticilik İçeriği Nedir?

Bemi eğitici oyun 100 parça ahşap domino oyunu, eğlenirken çeşitli yetileri kazanma imkânı da verir. Çocukların, yaşından beklenen bilişsel gelişimi ve zekâ gelişimini gösterebilmesi için destekleyici oyunlardan biridir. Özellikle hayal gücünü geliştirici içeriğiyle çocukların hikayeler, örüntüler, yapılar kurmasını sağlar. Domino oyunu, dikkati toplamayı güçlendirmesi sayesinde çocukların problemlere odaklanmalarını, çözüm yolları üretmelerini ve bunları uygulamaya koymalarını sağlar. Bu oyun, çocuklara yetişkinlerden bağımsız iş yapabilme yetisi kazandırır. Çocuklar, tek başına parçalar arasında ilişki kurarak el becerisi ve hayal gücü ile bir bütün oluşturmayı öğrenirler. Domino, çocuklara mantıksal ve geometrik düşünme yetisi de kazandırır. Farklı renklerdeki taşları belli bir düzen içinde kullanan çocuklar, çeşitli şekiller ve örüntüler oluştururlar. Soyut düşünme yetisi kazandıran bu oyun, çocuklara tek başına veya arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli ve eğitici vakitler geçirme imkânı verir. Bemi eğitici oyun 100 parça ahşap domino yorumlarını inceleyerek ürünün eğiticiliği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bemi ahşap domino oyununu bütçenizi zorlamadan Trendyol’dan satın alabilirsiniz.