BEMİ Magıc Blocks 0045

Satıcı : KelebekGrup
74,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

BEMİ Magıc Blocks

Geri Bildirim Ver
  • Oyunu 5 yaş ve üstü çocuklar için dikkat, görsel algı, ince motor, problem çözme, plan yapma, uzamsal düşünme ve inşaa becerilerini geliştiren tek kişilik bir akıl oyunudur. oyun seti 18 adet geometrik parça ve 60 sayfalık bir kitapçık içerir. Zorluk seviyeleri farklı 60 görevden ilk 20 görev anaokulu , 20’dan 40’a kadar olan görevler ilköğretim, 40 dan 60’a kadar olanlar ise ortaöğretim ve yetişkinler içindir. Oyunun amacı kitapçıkta gördüğümüz modelleri parçaları ile dikey olarak inşaa etmektir. Nasıl Oynanır? ·Kitapçıktan bir görev seçilir.·Her görevde kitapçığın sol alt köşesinde o görevde hangi geometrik parçalardan kaç adet kullanmamız gerektiği belirtilmiştir.·Belirtilen bu parçaları dikeyde yerleştirilerek seçilen görevdeki model yapılmaya çalışılır.·Yarışma şeklinde oynanıyorsa süresiz ya da belirli bir süre tutularak da oynanabilir. Yarışma boyunca oyuncular modeli ilk ve doğru şekilde yapmaya çalışırlar. geometrik şekiller, yön, mesafe, denge ve ağırlık merkezi kavramlarının öğrenilmesini destekler. Deneme yanılma yöntemi ile problem çözme, farklı çözüm yolları bulmaya çalışma, olaylara farklı bakış açıları ile bakma olanağı sağlarken
  • devrilen parçalar ile modeli tekrar yaparak sabretmeyi öğrenme artacak ve konsantrasyon süreleri uzayacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı Zeka Oyunları Seçmeli Dersi Müfredatında yer alan Akıl ve Zeka Oyunlarından olan çeşitli merkezlerde turnuvaları da düzenlenmektedir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Yaş 6-9 Yaş
Geri Bildirim Ver