Benim Hocam Yayınları 2021 Kpss Türkçe Konu Anlatımı Öznur Saat Yıldırım 9786052776711

Satıcı : İndeks Kitap
43,81 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Benim Hocam Yayınları 2021 Kpss Türkçe Konu Anlatımı Öznur Saat Yıldırım

Geri Bildirim Ver
 • Benim hocam 2021 kpss Türkçe konu anlatımı - Öznur saat yıldırım benim hocam yayınları
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Sınav Tipi KPSS
 • Basım Dili Türkçe
Geri Bildirim Ver

Benim Hocam Yayınları 2021 KPSS Türkçe Konu Anlatımı Öznur Saat Yıldırım

KPSS’ye hazırlanmak oldukça zor süreçlerden biridir. Bu süreç içerisinde size destek olabilecek bir kitabı bulmak da son derece önemlidir. KPSS Türkçe konuları biraz farklı olduğundan bir kitap desteğinden faydalanmak gerekebilir. Bilinen öğretmenlerden biri olan Öznur Saat Yıldırım, KPSS Türkçe kitabıyla öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Farklı anlama taktikleriyle öğrencilerin hafızasına kazınmayı başarır. Benim Hocam Yayınları tarafından basılan kitap içerisinde birçok soru kalıbı yer alır. Müfredata uyumlu bir özelliğe sahip olması da konulardan geri kalmanızı engeller. Daha önce kitabı satın alan öğrencilerin deneyimlerinden faydalanabilmek için yorumları okuyabilirsiniz. Benim Hocam Yayınları 2021 KPSS Türkçe konu anlatımı Öznur Saat Yıldırım yorumları sayesinde aklınıza takılan soruların yanıtına güvenle ulaşabilir, bu süreçte size destek olabilecek kitaba sahip olabilirsiniz.

 • Geniş konu anlatım desteği
 • Müfredata uyumlu özellik
 • Kolay teknikler

Geniş Konu Anlatımıyla Benim Hocam Yayınları KPSS Türkçe

Geniş Konu Anlatımıyla Benim Hocam Yayınları KPSS Türkçe

KPSS kitaplarının birbirinden farklı konulara değinmesi oldukça önemlidir. Türkçe soruları biraz kafa karıştırıcı olduğundan pekiştirilmesi gerekir. Bu noktada geniş konu anlatım desteği sunan kitapları satın alabilirsiniz. Benim Hocam Yayınları 2021 KPSS Türkçe konu anlatımı Öznur Saat Yıldırım tarafından özenli bir biçimde hazırlanır. Çıkabilecek tüm sorulara karşı size yol gösterecek bir anlatım tarzı bulunur. Köklerden fiilimsilere, çatı özelliklerinden paragrafın anlamına kadar birbirinden farklı konuları anlatır. Ardından gelen sorular sayesinde de pekiştirilme olanağını artırır. Her konunun sonunda değerlendirme soruları bulunur. Bu soruları çözerek dersi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda ekstra bir yardımcı kitaba ihtiyaç duymazsınız. Siz de geniş konu anlatım desteğine sahip olan bir kitap arıyorsanız Öznur Saat Yıldırım tarafından özenle hazırlanan bu kitabı satın alabilirsiniz. Böylelikle tüm soru stillerine hazır olabilirsiniz.

Müfredata Uyumlu Benim Hocam Yayınları KPSS Türkçe

Müfredata Uyumlu Benim Hocam Yayınları KPSS Türkçe

KPSS süreci oldukça zordur. Bu süreç içerisinde öğrenciler birbirinden farklı soruları çözmelidir. Aynı zamanda sınava yaklaşıldığında ise konuları tekrar etmek ve fazla soru çözmek gerekir. Benim Hocam Yayınları tarafından basılan bu kitap oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Müfredata uyumlu olması, sınava dair karşınıza çıkabilecek her türlü soru stiline karşı alışık olabilmenize yardımcı olur. Genellikle konu anlatımının yer alması ve içerisine eklenen sorular, sınav sürecinde size büyük bir yardımda bulunur. Benim Hocam Yayınları 2021 KPSS Türkçe konu anlatımı Öznur Saat Yıldırım kullananlar kitabın müfredata uygun olmasından oldukça memnun olduklarını belirtirler. Birbirinden farklı soru kalıplarına da hakim olarak karşılarına çıkabilecek her türlü soruyu çözebilirler. Siz de müfredata uyumlu olan bir konu anlatımı kitabı arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Böylelikle tüm konulara hakim olabilirsiniz.

Benim Hocam Yayınları KPSS Türkçe Öznur Saat Yıldırım

Benim Hocam Yayınları KPSS Türkçe Öznur Saat Yıldırım

Türkçe, KPSS sürecinde hızlı çözülmesi gereken derslerden biridir. Hem kafa karıştırıcı hem zor sorular sınavda yer alabilir. Bu nedenle mantıksal çözüm stilleri geliştirebilmek oldukça önemlidir. Benim Hocam Yayınları Konu anlatımı kitabı Öznur Saat Yıldırım tarafından hazırlanır. Alanında uzman olan öğretmen sayesinde kolay tekniklerle zor soruların bile üstesinden gelebilirsiniz. A’dan Z’ye kadar tüm konuları öğrenebilir ve mantıksal çerçevede soruları çözme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Öğrenciler için bu kitapların uygun bir fiyat skalasına sahip olması oldukça önemlidir. Benim Hocam Yayınları 2021 KPSS Türkçe konu anlatımı Öznur Saat Yıldırım fiyatı oldukça avantajlıdır. Trendyol sayesinde kitabın fiyatını inceleyebilir ve bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz. Tüm KPSS öğrencilerine yönelik olan bu kitaptan faydalanarak unutmuş olduğunuz konuları tekrar gözden geçirebilir ve kolaylıkla mantığını oturtabilirsiniz.