"

Bepanthol

" araması için 39 sonuç listeleniyor

Bepanthol

Günlük hayatın koşturmacası içinde cildiniz kuruyabilir ve buna bağlı olarak kızarıklıklar ve pul pul dökülmeler oluşabilir. Kuruyan bölgelerin asıl işlevini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için yeterince nemlendirilmeye ve ekstra bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakım sayesinde cildiniz eski canlılığına ve sağlıklı görünümüne yeniden kavuşur. Bepanthol krem çeşitleri, dış etkenler dolayısıyla zarar gören cildinizi onarmak ve canlılığını geri kazandırmak için çok doğru bir seçim olacaktır. Bepanthol cilt bakım kremi, gerginleşen, kuruyan ve çatlayan cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek onarır ve rahatlatır. İçeriğinde bulunan ProVitamin B5 ile cildin bariyerini dış etkenlere karşı korumaya alır. Yumuşak ve hafif formülüyle cildiniz tarafından hızlıca emilir. Ciltte yağlılık hissi yaratmadığı gibi cilde serinlik ve ferahlık hissi verir. Cildiniz için birçok Bepanthol krem çeşitleri bulabilirsiniz. Yaz kış demeden her mevsim koruma sağlayan Bepanthol'ün zengin ürün yelpazesi içerisinde sadece yetişkinler için değil bebeklerin hassas ciltleri için de birçok koruyucu ürün yer alır. Bütçenizi zorlamayan Bepanthol cilt bakım kremi fiyatı ile de son derece idealdir. 

Her Tür Cilt Tipi İçin Bepanthol  

Bepanthol Sensiderm kaşıntı giderici krem; yetişkinler, çocuklar ve bebeklerde meydana gelen egzama, alerjik reaksiyon, atopik dermatit gibi kaynakların neden olduğu kaşıntı ve kızarıklıkların giderilmesinde önemli rol oynar. Bepanthol egzama kremi, açık yaralar dışında kaşıntılar ve kızarıklar için rahatlıkla kullanılabilir. Bepanthol kaşıntı kremi; kortizon, koruyucu, renklendirici ve parfüm içermeyen formülüyle cildinizi onarırken başka tahribatlara neden olmaz. Klinik olarak test edilen ürün, 30 dakika gibi kısa bir sürede kaşıntının giderilmesini sağlar ve cildin bariyer onarımını güçlendirir. Provitamin B5, lamellar lipidler ve nemlendiriciler içeren ve etkili sonuçlar veren Bepanthol sensiderm fiyat bakımından da avantajlı seçenekler sunar. Bepanthol kaşıntı kremi fiyatı bütçenize uygundur ve kolayca satın alabilirsiniz. 

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi

Cildinizdeki bölgesel kurumalar için Bepanthol onarıcı bakım merhemi iyi bir seçimdir. Zaman içerisinde dirsek, topuk ve diz gibi sürekli hareket halinde olan bölgeler ileri derecede kurumaya ve çatlamaya maruz kalır. Bu yıpranma sonucu o bölgedeki cildin nem oranı azalır ve normal nem oranının %10-20 bandının altına iner. Bu durum oradaki nem ihtiyacını maksimum seviyeye çıkarır.  Bepanthol, yumuşak ve konsantre dokusuyla cildinizde yoğun nemlendirme sağlar ve kuruyan bölgelerdeki nem kaybını dengeleyerek cildinizin onarılmasına katkıda bulunur. Bepanthol Merhem, günde bir veya iki kez kuruyan bölgelere emilinceye kadar yumuşak hareketlerle yedirilerek uygulandığında cildin yoğun olarak nemlenmesi sağlanmış olur. Bepanthol onarıcı bakım kremi ile dirsekleriniz topuklarınız ve dizleriniz eski yumuşak yapısına kavuşur. 

Birçok Sorunlu Bölge İçin Bepanthol Çeşitleri

Bepanthol el ve yüz kremi, şehir yaşamı ve hava koşullarının neden olduğu kurulukları gidererek cilt kızarıklıklarını ve kurumalarını önler. Bepanthol yüz kremi, cildin doğal nem dengesini kazanmasına yardımcı olur. Bepanthol çatlak kremi, dış etkenler nedeniyle dudaklarınızda oluşan çatlakları yumuşatarak onarır. Bepanthol dudak kremi ise gün boyu dış etkenlerden dolayı çatlayarak pürüzsüzlüğünü kaybeden dudaklarınıza eski görünümünü kazandırır. Dermatoljik olarak test edilen ürün, farklı hijyenik formülüyle el değmeden dudağa uygulanabilir. Yumuşayan dudaklarla rahat bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Bepanthol Vücut Losyonu

Bepanthol vücut losyonu, cildinizle uyumu dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış bir üründür. Güneş ışınlarına rüzgâra ve suyla sık sık temasın neden olduğu kuruluğa karşı cilt bariyerini güçlendirir ve korur. Vücudun esnek ve nemli tutulmasını sağlarken cildinizi besler. Cildinizi ferahlatır ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Bepanthol losyon, içeriğinde bulunan ProVitamin B5 (Dekspantenol) ile cildin derinliğine nüfuz ederek sağlıklı ve nemli bir görünüm kazandırır. 

Bebekler İçin Bepanthol

Bepanthol baby ürünleri, bebeklerin hassas cildini korur ve nem dengesini sağlar. Bepanthol baby pişik kremi, içeriğinde bulunan Lanolin sayesinde cildi kayganlaştırır ve pişik oluşumuna neden olan sürtünmenin önüne geçer. Bepanthol pişik kremi, geçirgen yapısı ile cildin hava almasına mani olmadan nemlenmesini sağlar. Koruyucu madde, parfüm, renklendirici ya da antiseptik içermeyen ürünü bebeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz. 

Bepanthol SensiDaily vücut kremi, günlük bir vücut bakım kremidir. 24 saate kadar uzun süreli nemlendirme sağlayan derme- savunma formülü, B3 vitamini ve Provitamin B5 ve çeşitli yağlar ile (zeytinyağı ve seabuckthorn yağı) cildin bariyerini korur. Bepanthol vücut losyonu hipoalerjeniktir. Bu sayede bebeklerde bile güvenle kullanılabilir. Parfüm, koruyucu ve renklendirici içermez. Bepanthol losyon, hoş kokar ve doğal yağlar barındırır. Böylece cildiniz uzun süre nemini korur. 

Bepanthol fiyat ve performans bakımından son derece idealdir. Tüm cilt tiplerine uyumlu Bepanthol ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir ve Trendyol'dan hemen satın alabilirsiniz. 

Yukarı Çık