placeholder
"

Bepanthol Anti Scar Jel

" araması için 21 sonuç listeleniyor
Bepanthol Anti-Scar Jel 20 g
KARGO BEDAVA
BepantholAnti-Scar Jel 20 g
(1677)
Anti-Scar Jel 20 g
107 TL
Sepete Git
Bepanthol Anti Scar Jel 20 gr
KARGO BEDAVA
BepantholAnti Scar Jel 20 gr
(27)
Anti Scar Jel 20 gr
123 TL
Sepete Git
Bepanthol Anti Scar Jel20g
KARGO BEDAVA
BepantholAnti Scar Jel20g
112,90 TL
Sepete Git
Bepanthol Anti Scar Jel 20 gr
KARGO BEDAVA
BepantholAnti Scar Jel 20 gr
(4)
144,59 TL
Sepete Git
Bepanthol Anti-scar Jel
KARGO BEDAVA
BepantholAnti-scar Jel
(5)
123 TL
Sepete Git
Bepanthol Antı-Scar Jel  20 g
KARGO BEDAVA
BepantholAntı-Scar Jel 20 g
(3)
138 TL
Sepete Git
Bepanthol Anti-scar Jel 20g.
KARGO BEDAVA
BepantholAnti-scar Jel 20g.
119,90 TL
Sepete Git

Bepanthol Anti Scar Jel

Yara İzlerini Ortadan Kaldıran Bepanthol Anti Scar Jel

Bepanthol Anti Scar Jel son 1 yıl içerisinde oluşmuş yeni ve eski yara izlerinin tedavisinde kullanılır. Etkinliği kanıtlanmış özel silikon formülüyle nemlendirir ve yeni dokunun kurumasını önler. Bunun yanı sıra, ürün içerisinde bulunan masaj topu ile uygulanan masaj, kollajenlerin kırılmasını ve dokunun yeniden yapılandırılmasını destekler. Son 1 yıl içerisinde oluşmuş yara izleri Bepanthol Anti Scar Jel ile tedavi edilebilir. Yara kapandıktan sonra yara izi tedavisine başlanabilir. Bunun için 1 ay boyunca günde 2 kez Bepanthol Anti Scar Jel sürülür. Jelde bulunan silikon, yara izini koruyucu bir film olarak kaplar ve cildin kurumasını önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, dekspantenol gibi nemlendirici faktörler de ciltteki nemi tutar. Yaranın kapanmasından bir ay sonra tedavi, masaj topuyla yapılan masaj ile tamamlanır. Masaj, yara izi jeli uygulamasından önce ideal olarak günde iki kez, yaklaşık 10 saniye boyunca yapılmalıdır. Bepanthol Anti Scar Jel yetişkinler ve çocuklar için cildin geri kalanından şekil ve renk olarak farklı olan, son 1 yıl içerisinde oluşmuş yeni ya da eski yara izlerinin tedavisinde kullanılır. Bepanthol Anti Scar Jel fiyat ve oluşturduğu etki açısından düşünüldüğünde, oldukça etkili bir ürün olarak değerlendirilebilir. Yara iyileşme sürecinde yeni kan damarları oluşur ve kolajen oluşturan fibroblastlar yeni dokunun boşluklarını oluşturan bağ dokusunun önemli bir bileşeni haline gelir. Yara yeterince doldurulursa keratinositler bitmemiş bağ dokusunu kaplar ve yeni epidermisi oluşturur. Bununla birlikte yeni doku orijinal cilt dokusunun kalitesine ulaşamaz, belli bir yara izi kalabilir. Yeni deri işlevselliğini tam olarak kazanamadığından ve nemi yeterince tutamadığından yeni iyileşen doku ilk birkaç ayda sürekli olarak yeniden şekillenir. Daha sonra fibroblastlar tarafından aşırı kollajen üretimi ortaya çıkabilir. Böylece boyut, şekil ve renk açısından çevresinden farklı olarak göze çarpan bir yara izi oluşabilir. Yeni doku serttir ve eski deri dokusu kadar esnek değildir. Kırmızı kabarık yara izleri, rahatsız edici görünümünün yanı sıra, kaşıntı ve ağrı nedeniyle kişinin yaşamını önemli ölçüde etkileyebilir. Bu, özellikle hipertrofik yara izleri olanlar için geçerlidir. Erken tedavi bu durumu düzeltebilir ve yara izinin görünümünü belirgin şekilde iyileştirebilir.

Yara İzlerini Dert Etmemenizi Sağlayan Bepanthol Anti Scar Jel

Bepanthol Anti Scar Jel, son 1 yıl içerisinde oluşmuş yeni ve eski yara izlerinin tedavisi için kullanılır. Yara izleri oldukça merak edilen konulardan biridir ve tedavisi de kişiler tarafından oldukça araştırılır. Tıbbi olarak Scar tedavisi olarak isimlendirilen yara tedavisi, Bepanhol Scar jel ile gerçekleştirilebilir. Yara izleri birçok nedenle meydana gelebilir. Yapılan operasyonlar sonrasında kesi yapılan yerlerde iz oluşabilir veya yanıklar sonucunda meydana gelen izler olabilir. Bunun dışında geçirilen travmalar sonrasında da kişide izler oluşabilir. Kişinin cilt hassasiyetine ve yapısına bağlı olarak bu yaralar, hipertrofik scarlar denilen kabarık izlerden, keloid, yani çok fazla kabarık, ağrılı lezyonlara kadar değişebilir. Eğer bir operasyon yapılmışsa ya da bir yanık geçirilmişse, hekim bunun tedavisini uygulayacaktır. Operasyondan sonra 6 ay kadar bir süreç beklenmesi gereklidir. Eğer bir tedavi yapılacaksa 6 aydan sonra değerlendirilmesi gerekmektedir. Hafif durumlarda lezyon içerisine uygulanan intralezyoner maddeler vardır. Bunu ilgili hekim, uygun gördüğü dozda izin içerisine uygular ve izin içerisini silikon bantlar ile kapatır. Genellikle bu tarz bir işlem için tek seans yeterli olmaktadır. Yara izleri için bir diğer alternatif tedavi türü, lazer tedavileridir. Bunlar karbondioksit ya da fraksiyonel lazer olabilmektedir. Bu tedaviler, izin büyüklüğüne ve yerine göre 2, 3 ya da 4 seans olarak uygulanır. Bir diğer tedavi türüyse plazma enerjisi ile tedavidir. Bu tedavi türü için 2 seans yeterli olmaktadır. Daha az kabarık olan izlerin tedavisi daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Keroid olarak isimlendirilen ağrılı, ciltte yarım ya da 1 santimlik kabarıklık oluşturan kırmızı renkteki yaraların tedavileri daha fazla seans gerektirmektedir. Tüm bu tedavi türlerinin devamında, cilt sağlığının yeniden kazanılması ve daha iyi bir görüntü elde edebilmek için hekimler tarafından Bepanthol Anti Scar Jel kullanımı tavsiye edilmektedir.

Yara İzlerine Çözüm Bepanthol Anti Scar Jel

Bepanhol Anti Scar Jeli önce masaj yaparak ve sonrasında direkt cilt üzerine uygulayabilirsiniz. Bepanthol Anti Scar Jel yorumlar ve değerlendirmeler açısından incelendiğinde, başarısını kanıtlar nitelikte geri dönüşler gözlemlenir. Yaraların daha çabuk bir şekilde iyileşebilmesi için yara oluşan bölgeye kan akışının daha iyi bir şekilde sağlanabilmesi kritik bir öneme sahiptir. Yara bölgesine uygulanacak masaj ile o bölgedeki kılcal damarlar harekete geçirilecektir ve böylece daha iyi bir kan akışı meydana gelecektir. Bu da, o bölgenin daha hızlı toparlanabilmesi açısından büyük faydalar sağlayacaktır. Bu işlemi yapmak için uygun bir aparat kullanmanız hem daha sağlıklı hem de daha etkili sonuçlar almanız için önemlidir. Bu nedenle bir aparat temininde bulunmanız gerekmektedir. Bepanthol anti-scar jel kullanan kişilerin bu konuda ekstra bir işlem yapmasına ve maliyet oluşturmasına gerek yoktur. Bepanthol Anti Scar Jel altında bulunan masaj topu sayesinde bu işlemi rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün altında böyle bir topun bulunması hem pratiklik hem de etkinlik açısından oldukça yararlı olacaktır. Ürünün altında bulunan topu kullanarak masaj işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ekstra bir masaj topu almanız ya da farklı yöntemler kullanmanız gerekmeyecektir. Bepanthol Anti Scar Jel’in alt kısmına yerleştirilmiş olan masaj topu, yara izlerinin tedavisinde kullanılmaya uygun olacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Kullanım rahatlığı ve kolaylığı açısından değerlendirildiğinde de bu üründeki masaj topunu kullanmak daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Tek parça halinde satılan toplardan edinmeniz halinde bu topu yara olan bölgenizde gezdirmek ve uygulama yapmak daha güç bir hal alacaktır. Ancak, ürünün alt kısmına sabitlenmiş topu, ürünü kavrayarak daha fonksiyonel bir şekilde kullanmak mümkündür. Bir ürünün kalitesi ve verimini ölçmek için kullanıcı yorumlarını incelemek fayda sağlayacaktır.

Bepanthol Anti Scar Jel ile Pratik Bir Şekilde Yara İzlerinizden Kurtulma Fırsatı

Bepanthol Anti Scar Jel kullananlar tarafından oluşturulan yorumlar incelendiğinde bu ürünün fayda sağladığı ve tavsiye edildiği görülecektir. Ürünün içeriğinde bulunan provitamin B5 sayesinde ciltte bulunan su tutularak cildin nem dengesinin korunması sağlanır. Yara dermis olarak isimlendirilen cildin iç kısımlarına ulaştığı zaman yara izi oluşma riski ortaya çıkar. Ancak doğru tedaviler ve anti scar jeller ile son görüntüyü mümkün mertebe en iyi görünecek şekle getirmek mümkündür. Bu jelin kullanımında bazı dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bir aydan daha kısa süre boyunca kapalı olan yaralar için, yaranın tamamen kapalı olduğundan emin olunması gereklidir. Bu jelin açık yaralar üzerinde kullanılması önerilmez. Ellerinizle temas etmemeye dikkat gösteriniz, ellerinizi iyi bir şekilde yıkayarak yara dokusuna mikropların bulaşma riskini ortadan kaldırın. Parmağınız yardımıyla yara izine, yumuşak ve dairesel hareketler ile jeli uygulayın. Bu uygulamayı en az iki ay boyunca, gün iki defa gerçekleştirin. Bir aydan daha fazla süredir kapalı olan yaralar için dikkat etmeniz gereken noktalar daha farklıdır. Bu türde olan yaralarda cilt daha az hassastır. Bu nedenle uygulamayı ürünün alt kısmında bulunan masaj topu ile gerçekleştirebilirsiniz. Hijyen her zaman çok önemlidir. Mikropların yara içerisinde bulunan dokulara ulaşması, yara iyileşme sürecini uzatır ve sağlık açısından risk doğurur. Bu nedenle ellerin ve masaj topunun yeterince temiz ve steril olduğuna emin olmak gereklidir. Masaj topu ile uygulama yaparken dikkatli olmak gerekir. Sert bir şekilde yara üzerine basınç uygulanması, yara içerisinde bulunan dokuların zarar görmesine neden olacaktır. Bunun sonucu olarak yara iyileşme süreci uzayabilir ve daha sancılı bir süreç sizi bekleyebilir. Bu nedenle masaj topu ile uygulama yaparken, hafif ve nazik bir şekilde işlem yapmaya dikkat edilmelidir. Yaraların iyileşmesi için o bölgeye kan akışının hızlandırılması büyük önem taşımaktadır. Bölgeye kan akışının olması sayesinde, yara oluşan alanda yeni hücre oluşumu hızlanacaktır. Böylece yara iyileşme süreci, yeni oluşan hücrelerin katkısıyla daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Bu nedenle jeli uygulamadan önce iyi ve ölçülü bir şekilde, yaralı dokuya zarar vermeden masaj uygulamamızı gerçekleştirmeliyiz. Masaj uygulamamızın bitişinden sonra jeli yara üzerine hafif ve dairesel hareketler ile uygulayabiliriz. Bu uygulamayı günde iki kez olacak şekilde iki ay boyunca sürdürmeliyiz. Ürünün bilinçsiz bir şekilde kullanılması sağlık açısından riskler oluşturabilir. Bu nedenle ürünü kullanmadan önce bilmemiz ve yapmamamız gereken bir takım şeyler vardır. Sağlığımız için bu gibi kurallara dikkat etmemiz büyük oranda önem arz etmektedir. Jeli açık yaralar üzerinde, ağız ve burun bölgesinde ve göz çevresinde kullanmamalıyız. Ürünün içeriğinde bulunan herhangi bir bileşene karşı bilinen bir alerji sahibiyseniz ürünü kullanmamalısınız. Ürün sadece harici kullanım içindir, bu nedenle ürünü ağız yolu ile herhangi bir şekilde kesinlikle almamalısınız.

Yara İzlerini Dert Etmemenizi Sağlayan Bepanthol Anti Scar Jel

Bepanthol Anti Scar jel kullananlar yorumları ve değerlendirmeleri ürünün verimliliğini ve başarısını ispatlar niteliktedir. Ürünün başarısı bugüne kadar birçok kişide gözlemlenmiş ve doğrulanmıştır. Ürünün doğru bir şekilde kullanılması halinde etkili sonuçlar üretmesi mümkündür. Bu nedenle doğru sürelerde ve sıklıklarda kullanmaya dikkat etmeliyiz. Bepanthol Anti Scar Jel 20 gr şeklinde piyasa satışı yapılmaktadır. Yaraların kapanması için yeterli olan bu miktar, doğru kullanım halinde etkili sonuçlar üretecektir. Yara izleri kişiler tarafından istenmeyen ve onları mutsuz eden izlerdir. Bu izler yüz, el ve kol gibi vücudun daha görünür olan bölgelerinde meydana gelmesi halinde kişiyi oldukça etkiler. Bu nedenle yara izlerinin tedavisi ve giderilmesi kişi için çok büyük öneme sahip olabilmektedir. Bepanthol Anti Scar Jel sivilce izi için de tercih edilebilir. Yara bölgesinde meydana gelen izlerin giderilmesinde kullanılan bu jel, kişinin daha mutlu ve kendine güvenen bir ruh haline sahip olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle ürün sadece sağlık açısından değil, aynı zamanda psikolojik iyileşme açısından da büyük bir olumlu etkiye sahiptir. Bepanthol Anti Scar Jel ne işe yarar ve etkileri nedir gibi soruların cevapları oldukça basittir. Bu ürün vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan yara izlerinin daha iyi ve hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar. Bepanthol Anti Scar Jel kullanıcı yorumları bunu destekler niteliktedir. Ürün, kullanıcılarının yanı sıra, dermatoloji uzmanları ve hekimler tarafından da tavsiye edilen bir üründür. Jelin kullanımı oldukça basittir. Ürünün kullanımının nasıl olduğunu ve kendi başlarına uygulama yapıp yapamayacaklarını düşünen kişilerin endişe duymasına gerek yoktur. Bepanthol Anti Scar Jel nasıl kullanır şeklinde olan bir sorunun cevabı basittir. Eğer yara iziniz daha derin ve yeni kapanan bir iz ise daha dikkatli bir şekilde uygulama yapmanız gerekir. Bu tarz vakalarda, ürünü, ellerinizi iyi bir şekilde temizledikten sonra, hafif ve nazik bir şekilde, dairesel hareketler ile yara izi bulunan bölgeye uygulayabilirsiniz. Eğer yara iziniz daha kapalı ve biraz daha iyi durumdaysa, ürünü kullanmadan önce uygulama yapacağınız bölgeye ürün ile birlikte gelen masaj topunun yardımıyla masaj yapmanız gerekecektir. Bu sayede yara izi olan bölgeye daha iyi bir kan akışı sağlanacak ve o bölgedeki dokuların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde iyileşmesi sağlanacaktır. Masaj uygulamasından sonra jeli hafif ve dairesel hareketler yardımıyla izin olduğu bölgeye uygulayabilirsiniz. Bepanthol Anti Scar Jel kullanımı bu şekilde gerçekleştirilir.

Bepanthol Anti Scar Jel Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bepanhol Anti Scar Jel nedir ve faydalı mıdır şeklinde sorular mevcuttur. Ürün, vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan yara izlerinin daha iyi ve hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar. Bu nedenle yara izine sahip olan ve bundan kurtulmak isteyen kişiler için oldukça faydalıdır. Bepanthol Anti Scar Jel sivilce sorunu yaşayan kişilerin, eğer sivilceli olan bölgelerinde bir yara izi bulunuyorsa kullanılabilir. Konu yara izi ise bu ürün o izi ortadan kaldırmak ve daha iyi bir hale getirmek için doğru adrestir. Bepanthol Anti Scar Jel içeriği ile tamamen güvenilir bir üründür. Oluşturmuş olduğu olumlu etkilerden de anlaşılacağı üzere, üründe herhangi bir zararlı bileşen bulunmamaktadır. Tüm kalite kontrollerinden geçen ürün, onaylı ve sertifikalı bir üretim sürecinden geçerek, tüm standartları karşılayacak şekilde üretilir. Bepanthol Anti Scar Jel faydaları açısından oldukça zengindir. Tüm yaraları kapatabilecek bir etkiye sahiptir. Yara oluşan bölgedeki dokuların daha iyi bir şekilde tamir edilmesine olanak sağlar. Bu sayede hem daha sağlıklı hem de daha iyi bir görünüme sahip bir cilt elde etmeyi mümkün kılar. Bepanhtol Anti Scar Jel yanık izi için de kullanılabilecek ve etkili sonuçlar doğuracak bir üründür. Yanık izine sahip olanlar, bu izden kurtulmak için bu ürünü tercih edebilirler. Bepanthol Anti Scar Jel ne için kullanılır, özellikleri nelerdir gibi sorular oldukça merak edilir. Bu soruya cevap olarak; tüm yara izlerinin giderilmesi ve iyileşmesinde kullanılır ve yara izlerini giderici özelliklere sahiptir. Bepanthol Anti Scar Jel çatlak tedavisi gören kişiler için kullanılabilir. Çatlak oluşan bölgedeki dokuların tamir edilmesinde ve yenilenmesinde etkili olacak bu ürün ile bu soruna sahip olan kişiler, istemediği bu izlerden kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilir. Bepanthol Anti Scar Jel dikiş, ameliyat izi için oldukça etkili sonuçlara sahiptir. Bu tarz bir ize sahip olan kişilerin bu ürünü kullanması tavsiye edilir. Bepanthol Anti Scar Jel çatlak tedavilerinde de kullanılabilir. Bepanthol Anti Scar kullanımı yara izi sahibi olan kişilerin hem yara izlerinden kurtulmalarını hem de onların daha rahat ve mutlu hissetmelerini sağlar. Siz de böyle bir şikayete sahipseniz ve çözüm yolu arayışındaysanız, sitemizi ziyaret ederek bu ürünü temin edebilirsiniz. Sepetinize kolay bir şekilde ekleyebileceğiniz ürünler ile kampanyalardan faydalanıp, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.