"

Berjer

" araması için 1067 sonuç listeleniyor

Berjer

Farklı boyut, renk ve stilde olan berjer koltuk modelleri, evinizin havasını değiştirmenin yanı sıra tarzınızı yansıtmak için de doğru seçenek olarak tercih ediliyor. Genellikle berjer, tekli koltuk olarak da biliniyor ve tercih ettiğiniz koltuk modelinin aynısı ya da farklı modeli olabiliyor. Salon ve oturma odası dekorasyonunda doğru kullanıldığında farklı bir hava yansıtmaya yarayan berjer koltuklarda düz kumaşlar tercih edebileceğiniz gibi desenli kumaşlarla da kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Ülkemizde 20. yüzyılın başlarında kullanılmaya başlanan tekli koltuk modelleri, Avrupa'da daha eski yıllarda kullanılmaya başlanıyor. Oturma odası dekorasyonunda yıldız parçalar olarak da kabul edilen berjer modelleri ile klasik bir dekorasyonu daha modern, modern bir dekorasyonu ise klasik hale getirebilirsiniz. 

Sınırsız Kullanım Alanı ile Tekli Koltuk Modelleri

Tekli koltuk modelleri söz konusu olduğunda, kullanım alanının sadece salon ve oturma odaları ile sınırlı olmadığını bilmek önemli. Berjer koltuk modellerini yatak odanızda, çalışma odanızda ya da kapalı balkonlarınızda da kullanabilirsiniz. Tarzınıza ve çizginize uygun tekli koltuk modellerini tercih ederek dilediğiniz alana canlılık getirerek kendinizi ifade edebilirsiniz. Sizin için uygun olan koltuğu seçerken rahatlık ve dizayn arasında tercih yapabilirsiniz. Rahatlığınıza düşkünseniz daha büyük boyutlarda olan berjer modellerini dekorasyonda kullanabilir ya da farklı dizaynı ile dikkat çeksin istiyorsanız cesur parçaları seçebilirsiniz.

Berjer koltuklarda vintage esintilerinden yararlanarak, dilediğiniz zamana ayak uydurabilir ya da daha renkli tercihler yaparak kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Tekli koltuk modelleri son derece kişiselleştirilebilir olduğundan salon dekorasyonunuza uygun parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer oturma odasında düz bir dekorasyondan yana olduysanız, berjerinizdeki desenlerle evinize hareket katabilirsiniz. Kaz ayağı, pötikare, ekose, mckenzie ya da şal deseni gibi eskimeyen desenlerle de zamansız bir dekorasyonu tercih edebilirsiniz.

Kumaş özellikleri de tekli koltuk seçiminde önemli bir yere sahip. Eğer titiz bir yapıya sahipseniz ve temizlik sizin için ön planda yer alıyorsa berjer seçerken leke tutmayan kumaş bulunan modelleri dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Aynı şekilde açık renk kumaştan ziyade renkli veya koyu renk kumaş tercihi ile de temizlik konusunda daha rahat olabilirsiniz. Tekli koltuk seçimi yaparken odanızdaki diğer dekorasyon öğelerini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Berjerin koltuk takımı ile uyumlu olmasının yanı sıra halı ve perde ile de uyumlu olması önemli. Bu nedenle koltuk takımınıza uygun bir model ve halı ya da perdenize uygun bir renk tercih ederek dekorasyonun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Berjer Fiyatları

Seçkin markaların berjer koltuk modelleri ile dekorasyon hayallerinizi gerçekleştirmek hiç de zor değil. Doğru parçaları tercih ederek dilediğiniz alanı size ait hale getirebilirsiniz. Doğru model ve renkte olan berjeri bulduysanız sıra tekli koltuk fiyatları ile alakalı araştırma yapmaya geliyor. Farklı renk, model ve tasarımdaki koltuklar arasında tercih yaparken fiyatı da kararınıza etki edeceğinden, öncelikle fiyat aralığını belirlemeniz işinizi kolaylaştırıyor. Her bütçeye uygun olan berjer fiyatları ve indirim kampanyaları da işinizi kolaylaştıracağından, sıcak yuvanızda dilediğiniz ortamı yaratmanız mümkün oluyor.

Berjer koltuk seçimi sadece odanızı güzelleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda derinlik katarak odanızın büyük ve ferah görünmesini sağlayabiliyor. Küçük bir oda için daha minimalist berjer modelleri doğru tercih olurken, geniş alanlarda çok küçük tekli koltuk kullanılması odanın boş görünmesine neden oluyor. Tekli koltuk modelleri tek başına kullanılabileceği gibi iki adet satın alınarak kendiniz için bir dinlenme alanı oluşturmanıza da yardım ediyor. İndirimli berjer koltuk modellerine salon ve oturma odası mobilya kategorisinden ulaşabilirsiniz. 

Yukarı Çık