"

Bernardo

" araması için 90 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bernardo Yemek Takımları ile Evinizdeki Şıklık

Kaliteli bir yaşam tarzı, mutfak kültürü ve sofra görünümü ile yakından ilgilidir. Şık ve kaliteli sofralar, hem daha sağlıklı bir yaşama hem de evde keyifli vakitlere kapı aralar. Daha modern mutfaklar kurmak için birbirinden güzel mutfak gereçleri üreten Bernardo, bu alanda en sevilen ve tercih edilen markalardan biridir. Ustaca gerçekleştirilen özenli bir üretimin sonucu olan Bernardo modelleri, keyifli sofraların hakkını verir. Mutfakta yemek hazırlamayı, vakit geçirmeyi başlı başına ayrı bir mutluluk haline getirir. Bernardo markalı ürünlerin ödünsüz kalitesi, kendini sürekli yenileyen tasarım anlayışı, trend belirleyen tarzı ve beklentilere odaklanan yaklaşımı Bernardo kullanıcılarını ayrıcalıklı kılar. Her üründe kendini gösteren kalite anlayışı titiz üretim süreçlerinin ve denetimin sonucudur. 1984 yılında açtığı züccaciye mağazası ile kullanıcıya ulaşmaya başlayan Bernardo, o günden bugüne gördüğü ilgi ve beğeni sayesinde heyecanını sürdürerek sofralara yenilikler katmaya devam eder.

Bernardo Modelleri ile Sofrada Özgün Bir Tarz

Oldukça geniş bir yelpazede ürünler sunan Bernardo, mutfakların ihtiyaç duyduğu hemen tüm ürün çeşitlerini içerir. Güzel bir sofranın vazgeçilmez unsuru olan yemek takımları, birbirinden şık görünümleriyle markanın adını efsaneleştirmiştir. Her biri birer sanat eseri özeni ile tasarlanan yemek takımı modellerinde klasik şıklığın zarafeti göze çarpar. Aynı zamanda klasik estetik, modern çizgilerle bütünleşir. Bernardo yemek takımı; kolay kullanımlı, pratik ve çok işlevli yapısı ile sofraların modern havasını perçinler. Bernardo’nun klasik ile modernin ideal uyumunu yansıtan yemek takımı tasarımları özellikle misafir ağırlamayı sevenler için idealdir. Yemek takımlarında ortaya çıkan kalite ve özgün tarz, Bernardo’nun diğer ürün çeşitlerinde de kendisini gösterir. Yemek takımlarını tamamlayan çatal bıçak takımları ve diğer yardımcı sofra gereçleri, beraberce adeta görsel bir eseri, şık bir tabloyu oluşturur. Bernardo’nun tamamen kendi imzasını taşıyan özgün tarzı ve iddialı kalitesi yıllara meydan okur. Çizilmeyen, motifleri solmayan, detayları silinmeyen ürünler uzun yıllar boyunca yemek keyfine aynı zarafetle eşlik eder. Bernardo ürün modelleri, kendini kanıtlamış nitelikleri ile çeyizlerde sıklıkla tercih edilir. Yeni kurulan evlerde, genç mutfaklarda, konuklara açık sofralarda güzelliği ile göz doldurur. Evinde seçkin zevkini yaşatmak, konuklarını gönül rahatlığıyla ağırlamak, ailesiyle kalabalık sofralarda yemeğin tadına varmak isteyenler için Bernardo ürünleri mükemmel seçenekler sunar. Günlük kullanımda ise Bernardo günlük yemek takımı sofraların şıklığını garanti eder.

Bernardo Modelleri ile Uyumlu ve Şık Sofralar Nasıl Kurulur?

Her modelinde aynı titizliği yansıtan Bernardo, yemek takımlarının yanı sıra diğer mutfak ve sofra gereçleri ile de göz doldurur. Çeyiz alışverişlerinde tüm ihtiyaçları bir araya getirmek üzere tasarlanan Bernardo çeyiz seti, mutfağa ve sofraya ilişkin tüm parçaları içerir. Bir seferde tüm ihtiyaçların uyum içerisinde bir arada bulunmasını sağlar. Farklı model ve setleri ile Bernardo tencere ve Bernardo çaydanlık, şıklığın yanında sağlık da sunar. Çelik, titanyum, granit, teflon, porselen ve döküm gibi seçenekler tencere setlerinde seçim imkânı sağlar. En sağlıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen modeller, sağlıklı yemek pişirme koşullarını mutfaklara kazandırır. Mutfak eşyalarında olduğu gibi sofra sunum ürünlerinde de sağlıklı üretim malzemesi kullanıcıya avantaj sağlar. Sabah günün ilk saatlerinde keyifli ve sağlıklı bir başlangıç yapmak için Bernardo kahvaltı takımı idealdir. Zevkle tasarlanmış çok parçalı kahvaltı takımları ile en keyifli sabah kahvaltıları yaşanır. Kahve keyfi dendiğinde ise yine akla Bernardo gelir. Kahveseverler için düşünülmüş incelikli Bernardo kahve fincanı, farklı desenleri ve modelleri ile her zevke hitap eder. Bernardo fincan takımı özel sunumlarda gururla kullanılır.

Seçkin Sofralarda Bernardo İmzası

Mutfak dünyası için seçkin koleksiyonlar yaratan Bernardo, detaylara özen gösterir. Mutfak ve sofralar için temel parçaların yanı sıra markanın mutfak aksesuarları tüm detaylara hitap eder. Aksesuar zenginliği sofraların seçkin görünümünü tamamlar. Pişirme ve sunum setlerinin ötesinde saklama kapları, kavanozlar, baharat setleri, tuzluklar, peçetelikler diğer aksesuarlar da sevilen markanın tüm kalitesini yansıtır. Yenilikleri daima takip eden, tasarımları ile sofrada moda yaratan Bernardo sürekli farklı ve yeni koleksiyonları kullanıcının beğenisine sunar.