BEYORGANİK Tam Buğday Unu 1 Kg Organik EKO562369963

Satıcı : BioOrganik
41,56 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (9)
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
250 TL Üzeri 20 TL İndirim
41,56 TL
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
250 TL Üzeri 20 TL İndirim
41,56 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
250 TL Üzeri 20 TL İndirim
41,56 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
250 TL Üzeri 20 TL İndirim
41,56 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

BEYORGANİK Tam Buğday Unu 1 Kg Organik

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Içindekiler:Organik tam buğday unu. ''beyorganik'' ile ''yerli tohum-Organik'' tutkumuzu gerçekleştiriyoruz. ''yerli tohum-Organik'' üretmek veya ''yerli tohum-Organik'' üreten üreticilerle üretimi gerçekleştirirken aslında müşterimizi de bu tutkumuza ortak ve tanık yapıyoruz... Anadolu bakliyatın ve tahılın gen merkezidir. Mezopotamya dediğimiz bölge mercimeğin, nohudun ilk yetiştirildiği, dünyaya yayıldığı yerdir. Bu nedenle türkiye’de yetiştirilen bakliyat ürünlerinin kalitesi, rehası, tadı farklıdır ve tüm dünyada tercih edilirliğine sebeptir. Yerli tohumla üretimi bölgesine göre gerçekleştiriyoruz. Üstelik bazı ürünlerimiz ''endemik'' türlerdir, atalık tohumlardır...Her bir bakliyat ve tahıl ürünümüz o kadar organik ve canlı ki alıp çimlendirmek isterseniz bunu bile tohumlarımızla gerçekleştirebilirsiniz. Rahatlıkla filizlendirme yapıp yemeklerinizde ve salatalarınızda kullanabilirsiniz. Beyorganik ürününü elinize ilk aldığınızda ise etiketinde ''yöre'' sinden hemen anlarsınız. Paketi açtığınızda ise paketin içinde ki aromasından, sonrasında ise pişirdiğinizde ki lezzet farklılığından gözlemleyip damak tadından hissedersiniz. Organik tarım nedir? Havayı, suyu ve toprağı kirletmeden, erozyonu, toprağın tuzlulaşmasını, hastalık ve zararlıların olumsuz etkisini elle veya mekanik yollarla en aza indirgeyecek tarımsal tekniklerle, Türkiye'de ayrıca-Ek olarak gdo'suz tohum kullanmadan yapılan doğa dostu, çevreye zarar vermeyen sürdürülebilir tarımsal üretim şeklidir
  • ''organik tarım''. Daha az karbon ayak izidir. Yerli tohum üretimi yapmak bizim için bir tutkudur.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Listelenen fiyat 31 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

BEYORGANİK Organik Tam Buğday Unu 1 kg

Günümüzde hava, su ve toprak kirliliğinden uzakta yetişmiş organik gıdalarla beslenmek önem kazanır. Organik gıdaları tüketmek vücudun sağlıklı ve dinamik kalmasını sağladığı gibi pek çok hastalığın önüne geçerek bağışıklığı güçlendirir. Bunun yanında organik ürünler satın alınarak üreticiye de destek vermiş olursunuz. Organik tarım denilince akla ilk gelen ürün buğdaydır. Bu ürünler arasında Beyorganik tam buğday unu tercih listelerinde ilk sıralarda yerini alır. Organik yöntemle üretilen ve yerli tohum buğdaylardan elde edilen Beyorganik buğday unu, katkı maddesi olmadan hazırlanır. Başta ekmek olmak üzere pek çok gıda maddesinin ve yemeğin ana maddesi olan bu tam buğday unu, sağlık açısından oldukça faydalı olabilir. İçerisinde zengin mineral ve vitaminleri barındırmasından dolayı markanın tam buğday unu kullanılabilir.

  • Organik üretim
  • Yerli tohum
  • Katkısız ve sağlıklı beslenme

Beyorganik Organik Tam Buğday Unu Faydaları

Beyorganik Organik Tam Buğday Unu Faydaları

Tam buğday unu vücuda zararlı maddeler kullanılmadan üretilir. Bu un yapılırken buğdayın besleyici ve faydalı besin değerleri korunur. Beyorganik tam buğday unu kullananlar sağlık açısından faydalı şekilde beslenebilir. Metabolizmayı hızlandıran, içerisinde bağışıklık sistemini güçlendiren birçok vitamin ve mineral barındıran markanın tam buğday unu tercih edilir. Kemik ve kas gelişiminde etkili olduğu için ek gıdaya başlayan bebekler için de rahatlıkla kullanılabilir. Tansiyon, diyabet ve kolesterol gibi kronik hastalıkların dengelenmesinde önemli bir rol oynayabilir. Ayrıca bağırsak tembelliğiyle birlikte kolon kanserini de önleyici bir işleve sahip olabilir. Tam buğday unuyla yapılan ürünler uzun süre tokluk hissi yaratarak kilo alımının önüne geçebilir. Ayrıca, kilo kontrolüne de yardımcı olabilir. Beyorganik tam buğday unu yorum ve müşteri tecrübelerinde de ürünün sağlık açısından faydalarını okuyabilirsiniz.

Katkısız Beyorganik Organik Tam Buğday Unu İçeriği

Katkısız Beyorganik Organik Tam Buğday Unu İçeriği

Doğal yöntemler kullanılarak üretilen Beyorganik organik tam buğday unu 1 kg insan sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir zararlı madde barındırmaz. Protein, demir ve çinkonun yanı sıra zengin bir lif kaynağı olan tam buğday unu enerji deposudur. Vücudun direncini artırarak hastalıklara karşı koruyucu etki yaratabilir. Aynı zamanda spor yapanların ve kilo vermek isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir besin maddesi olabilir. Markanın bu organik ürünü, buğdayın içinde bulunan değerli besin maddeleri yok olmadan üretilir. Bu yüzden her yaş grubu için kullanımı idealdir. Bunların yanı sıra katkı maddesi olmadan üretilip hazırlandığı için vücutta alerjik reaksiyonlara neden olmayabilir. Kalp sağlığını koruyabilir. Kalp krizi riskini azaltarak kan akışını düzenleyebilir. Kanser hücrelerinin oluşum riskini azaltarak hücrelerin yenilenmesini sağlayabilir. Beyorganik buğday ununu ekmeklerinizde, tatlı ve tuzlu yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Doğal ve Lezzetli Beyorganik Tam Buğday Unu Fiyatları

Doğal ve Lezzetli Beyorganik Tam Buğday Unu Fiyatları

Yerli tohum kullanılarak elde edilen ürün, organik tarımın yaygınlaşmasını sağlar. Buğday üretiminde ata tohum kullanılır. Kimyasal maddelerden uzak durularak elde edilen tam buğday, tohumun doğal yapısının bozulmamasına katkıda bulunur. Ürün kullanılarak pişirilen yemeklerle buğdayın gerçek tadı alınabilir. Tam buğday unuyla hazırlanan yemekler uzun süre saklanabilir ve sağlıkla tüketilebilir. Doğal olması ve katkı maddeleri içermemesi bakımından Beyorganik organik tam buğday unu 1 kg fiyat olarak farklı bütçelere hitap eder. Her çeşit yemekte kolaylıkla kullanılabilen ve sağlık açısından yararlı olan bu ürün, pek çok hastalık riskinin azaltılmasında etkili bir role sahiptir. Hafif yapıda olmasından dolayı midede şişkinlik yapmadığı gibi sindirim sistemini de yormaz. Siz de sağlıklı ve dengeli beslenmek, lezzetli yemekler yapmak için bu ürünü Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.