3
Dış Cephe Boyası kategorisinde
en çok ziyaret edilen 3. ürün

Bianca Bia-pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama TNCLST001905

1.900 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
Boya Ağırlığı: 2.5 Kg
2.5 Kg
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bianca Bia-pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: Tuncel Yapı Malzemeleri Satıcı Ünvanı: CAVİT TUNCEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Tekirdağ Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 1054501642800017 Vergi Kimlik Numarası: 8590067831
  Bu ürün Tuncel Yapı Malzemeleri tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • UYGULANACAK YÜZEYLER Ameliyathaneler, tekstil fabrikaları, gıda tesisleri laboratuvarlar, santraller, garajlar, çamaşırhaneler, depolar, otoparklar, tamir, bakım, yıkama üniteleri, yürüme yolları, banyolar ve kimyasal ve mekanik direncin istenildiği yerlerde dayanıklı zeminlerde kullanılır. ÖZELLİKLERİ • Yüksek kimyasal ve mekanik dirence sahiptir. • Atmosfer koşul ve kirliliğine, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. • Rengi solmaz, çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. • Yüzeydeki yüksek yayılma gücü sayesinde kolay sürülür, zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. • Yüzeye orta derecede kaydırmazlık kazandırır. • Uygulanan yüzey kolay temizlenir. UYGULAMA Bia-Pox Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama uygulaması yapılacak yüzeyler
 • her türlü kir, yağ ve tozdan, eski boya kalıntılarından arındırılmış temiz ve kuru olmalıdır. Çatlaklar epoksi macun ile tamir edilmelidir. Solventsiz boya ve sertleştirici ile beraberce karıştırılmalı ve homojen hale getirildikten sonra uygulamaya geçilmelidir. Uygulanacak malzeme mastar, mala veya taraklı mala ile iyice yayılıp rulo ile taranmalıdır. Taramadan sonra kirpi rulo ile kaplamanın gazı çıkartılmalıdır. Uygulama sırasında yüzey ve ortam sıcaklığının en az +5°C ve en çok +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama ortamında aşırı rüzgar ve hava akımı olmamalıdır. Malzemenin kullanımı yaklaşık 50 dakikada yapılmalıdır. Beton zemine kaplama yapılmadan önce, Bia-Pox Solventsiz Epoksi Astar ile uygulaması yapılması tavsiye edilir. RENK Beyaz

Ürün Özellikleri

 • Renk Bej
 • Tip Endüstriyel Grup
Geri Bildirim Ver

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama

Endüstriyel sanayi ve inşaat sektörüne hizmet eden Bianca zemin kaplama ürünleri, kategorisinde birinci sınıf kalitede üretim yapan başarılı markalardan biridir. Solvent içermeyen ve reçine esaslı olarak geliştirilen Bianca zemin boyası çift komponentli bir yapıya sahiptir. Reaksiyon kurumalı formülü olan ürün epoksi son kat boya olarak sunulur. Ürünün mekanik direnci ve kimyasal dayanımı yüksektir. Atmosferik şartlar, iklim koşulları, ağır sürtünme veya darbe gibi dış etkenlere karşı dirençlidir. Kirlenmez ve leke tutmaz bir yapısı olduğu için uzun süreli kullanım imkanı tanır. Direkt güneş ışığına maruz kalsa dahi renginde solma görülmez. Kuruyan üründe çatlama, rutubetli ortamda kabarma ya da dökülme gibi can sıkıcı durumlar gözlenmez. Kolay uygulanan formülü sayesinde hem zamandan hem efordan tasarruf sağlar.

 • Yüksek yayılma gücü
 • Orta seviye kaydırmazlık
 • Temizlenebilir yüzey

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama boyasının uygulama kolaylığı, ürünün tercih edilmesindeki önemli unsurlardan biridir. İş gücünden ve zamandan kazandıran bu formülü kullanmadan önce ön hazırlık yapılması tavsiye edilir. Uygulama yapılacak olan yüzeyin mutlaka temiz olması gerekir. Toz, kir, yağ veya eski boya varsa öncelikle tüm bu kalıntıların temizlenmesi önemlidir. Temiz ve kuru bir yüzeye uygulanan üründen tam randıman alabilirsiniz. Yüzey üzerinde irili ufaklı çatlaklar varsa epoksi macun ile dolgu yapabilirsiniz. Ürün, öncelikle sertleştirici malzeme ile karıştırılarak homojen bir kıvam elde edilmelidir. Bu malzeme mala, mastar ya da taraklı mala ile yüzeye sürülür. Sonrasında uygun bir rulo yardımı ile yayarak tarayabilirsiniz. Tarama yaptığınızda biriken gazı almak için kirpi rulo kullanabilirsiniz. Sorunsuz bir uygulama için 50 dakika içinde işlemin tamamlanması önerilir.

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama Yorumları

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama Yorumları

Bianca Bia-Pox ürününü uygulayacağınız ortamın hava koşullarına dikkat etmenizde fayda vardır. Bu özel formül için ideal sıcaklık +5°C ve +30°C arasıdır. Ayrıca şiddetli rüzgar ya da hava sirkülasyonu varsa dikkatli bir uygulama gerekir. Tavsiye edilen uygulama koşulu durgun bir havadır. Beton bir yüzeye uygulama yapılacak ise astar olarak yine Bia-Pox Solventsiz Epoksi Astar malzeme kullanılması tavsiye edilir. Ürünün nötr rengi beyazdır fakat farklı renklerde sipariş vermek isterseniz makinede özel olarak üretim yapılır. Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama yorumları bu ürünü satın alarak kullanan müşterilerin deneyimlerini paylaştığı alanlardır. Bu alandan destek alarak ürün ve uygulama ile ilgili farklı bilgiler öğrenebilirsiniz. Siz de yaşam alanlarınızda farklı bir zemin dekorasyonu alternatifi arıyorsanız bu ürünün faydalarını inceleyerek değerlendirmeye alabilirsiniz.

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı

Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı

Epoksi zemin kaplama boyası solvent içermese de ağır kimyasal formüle sahiptir. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle ürünün ehil kişiler tarafından uygulanması tavsiye edilir. Profesyonel bir yardım almak istemiyorsanız ürünün cildinize ve gözünüze temas etmesinden mutlaka kaçınmanız önerilir. Sucul ortamda çözünme yeteneği zayıf olan ürünün çevreye verilmesi uygun değildir. Kullanım sırasında mutlaka maske, eldiven, gözlük, koruyucu kıyafet gibi ekipmanların kullanılması gerekir. Kimyasal ürünlerden gözle görünen veya görünmeyen gazlar çıkabilir. Ürünün sisini, buharını, gazını, tozunu, spreyini veya dumanını solumanız sakıncalıdır. Kişisel güvenlik ve çevre koruma tedbirlerini aldıktan sonra uygulamaya başlayabilirsiniz. Bianca Bia-Pox – Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama fiyatı bütçe dostu rakamlarla sunulur. Trendyol’dan uygun fiyat seçenekleri ile temin edebileceğiniz bir kutu ürünle geniş bir alanı kaplayabilirsiniz.