Boya Hazırlık Malzemeleri kategorisinde
en çok favorilenen 9. ürün

Bianca Maximo Sıvı Cam 500gr Ipekmat maximo500ipekmat

Satıcı : Yapı Vitrini
232 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (7)
Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde
Kargo Bedava
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bianca Maximo Sıvı Cam 500gr Ipekmat

  • Bianca Maximo Sıvı Cam Parlak 500gr Maximo - Solvent Bazlı Sıvı Cam (Parlak-İpek Mat)Solvent bazlı, şeffaf olarak üretilen, yüksek su direncinin yanı sıra, kimyasal vefiziksel dirence sahip, 4 kat daha güçlü, dekoratif ve su yalıtım amaçlıkullanılan çift bileşenli bir üründür.Uygulanacak YüzeylerCam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap,beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeylerde kullanılır.Özellikleri• Diğer sıvı camlara göre 4 kat daha güçlü bir yapıya sahiptir ve çabuk kurur.• Yüksek su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve mekanik dirence sahiptir.• Atmosfer koşul ve kirliliğine, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır.• Yüzeydeki yüksek yayılma gücü sayesinde kolay sürülür, zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.• Yüzeye orta derecede kaydırmazlık kazandırır.• Uygulanan yüzey kolay temizlenir.UygulamaBianca Maximo - Solvent Bazlı Sıvı Cam uygulaması yapılacak yüzeyler
  • her türlü kir, yağ ve tozdan, eskiboya kalıntılarından arındırılmış temiz ve kuru olmalıdır. İki bileşen 2/1 oranında karıştırılmalı ve homojen halegetirildikten sonra uygulamaya geçilmelidir. Fırça, vernik rulosu ya da püskürtme ile uygulanır. Uygulamasırasında yüzey ve ortam sıcaklığının en az +5°C ve en çok +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir.Uygulama ortamında aşırı rüzgar ve hava akımı olmamalıdır. Karıştırılan malzeme yaklaşık 30 dakikada içindeuygulanmalıdır. Daha iyi performans elde edebilmek için en az 2 kat uygulama yapılmalıdır. Katlar arası 2 - 4saat beklenmelidir. Uygulama yapılan alan bir gün hiç kullanılmamalı ve iki gün su ile temas ettirilmemelidir.Yedi gün sonra kimyasallara dirençli hale gelecektir.Karışım Ömrü23 ± 2ºC’ de 1 saattir.Karışım Oranı (Ağırlıkça)A Komponent: 2B Komponent: 1İnceltme (Hacimce)Kullanıma hazırdır.Kuruma Süresi (20°C)Dokunma Kuruması: 1 saatSertleşme Kuruması: 12 saatMekanik işlem için kurumasını 7 günde tamamlar.Kaplanabilen Alan0.5 kilogramı ile uygulama şekli ve zemine bağlı olarak, tek katta 4 - 6 m².DepolamaAğzı açılmamış orijinal ambalajında oda sıcaklığında 1 yıldır.AmbalajTakım Toplam: 0,50 kg (0,33+0,17)
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et