Bic 4. Sınıf Kırtasiye Ihtiyaç Listesi Bütün Ürünler SET4

925 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Bic 4. Sınıf Kırtasiye Ihtiyaç Listesi Bütün Ürünler

Geri Bildirim Ver
  • 2021-2022 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI KIRTASİYE İHTİYAÇ LİSTESİ 4. SINIF KIRTASİYE ve ARAÇ GEREÇLER LİSTESİ 1. 80 sayfa tek ortalı çizgisiz harita metot defter (kompozisyon için) 1 2. 80 sayfa çizgili harita metot defter 2 3. 80 sayfa kareli harita metot defter 3 4. TDK Türkçe Sözlük 1 5. TDK Yazım Kılavuzu 1 6. Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 1 7. Magazinlik 4 8 Başlık kalemi( Kırmızı-Mavi-Yeşil ) 6 9. Kurşun kalem 6 10 Silgi 1 11 Kalemtıraş (Çöp hazneli ) 1 12. Blue Tack 3 13 Pritt (Büyük boy ) 6 14. Şeffaf bant (orta boy ) 1 15. Tahta kalemi (Board marker)(kırmızı-siyah-mavi) 3’er adet 16. 24’ lü Kuru boya kalemi 1 17. Kalem kutusu (dikkat dağıtmayacak) 1 18. Ucu küt öğrenci makası (solaklar için solak makası) 1 19. İsim etiketi - 1 20 Renkli A4 Kâğıdı 1 paket 21. A4 Kâğıdı 1 paket 22 Zarf Dosya 1 23. Magazinlik 4 24. Renkli fon karton 1 paket
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

Bic 4. Sınıf Kırtasiye Ihtiyaç Listesi Bütün Ürünler

Bic 4. sınıf kırtasiye ihtiyaç listesi bütün ürünler ortaokul öğrencileri için özel olarak tasarlanır. Böylece herkes ihtiyacı olan malzemeleri toplu halde bu markanın ürün yelpazesi arasından seçerek satın alabilir. Özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen malzemeler her zaman kullanılan ve eğitim hayatına katkıda bulunan ürünlerdir. Bu yüzden 4. sınıf öğrencileri için de kırtasiye setlerinin önemi büyüktür. Birçok farklı okul eşyasının yer aldığı 4. sınıflar için kapsamlı kırtasiye ürünlerinin bulunduğu seti satın alabilirsiniz. Set içerisinde kalem, defter, boya kalemi, cetvel, silgi, kalemtıraş gibi aklınıza gelebilecek her şey bu ihtiyaç listesi ürünleri arasında yer alır. Bic kırtasiye setini öğrencileri mutlu ederken velilerin de bütçelerini zorlamadan memnun etmeyi başarır. Böylece Bic markasının sahip olduğu ürün yelpazesinde bulunan kaliteli malzemeleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

  • Kaliteli kırtasiye malzemeleri
  • 4. sınıf
  • Kullanışlı okul eşyaları

Bic 4. Sınıf Kırtasiye İhtiyaç Listesi Bütün Ürünler Özellikleri

Bic 4. Sınıf Kırtasiye İhtiyaç Listesi Bütün Ürünler Özellikleri

Bic kırtasiye ihtiyaç listesi içerisinde çok sayıda kalem ve defter bulunur. Aynı zamanda öğrenciler tarafından kullanılan bu kırtasiye malzemelerini kullanan bazı ofis çalışanlarının da olması bu ürünleri fonksiyonel ve işlevsel hale getirir. Bu malzemelerin sahip olduğu çeşitlilik, müşterilere farklı alternatifler üzerinden araştırma yapmayı sağlar. Bu sayede özellikle 4. sınıfların kırtasiye konusundaki ihtiyaçları da ortaya çıkar. Bu ürünler aynı zamanda yaptığınız işleri hızlı bir şekilde bitirmeye yarar. 4. sınıfa giden öğrenciler bu marka bünyesindeki çok sayıda kırtasiye ihtiyaç listesinde yer alan malzemelere kolay bir şekilde ulaşabilirler. Bic markası ile üretilen kırtasiye malzemeleri her zaman kaliteli materyaller kullanılarak hazırlanır. Böylece bu ürünlerin kalite seviyesi de her zaman yüksek bir şekilde karşınıza çıkar. Öğrencilerin ihtiyacını karşılayan seti okul dönemi için tercih edebilirsiniz.

Bic 4. Sınıf Kırtasiye İhtiyaç Listesi Bütün Ürünler Yorumları

Bic 4. Sınıf Kırtasiye İhtiyaç Listesi Bütün Ürünler Yorumları

Okul ihtiyaç listesi hazırlanırken başlama sürecinden önce ürünler satışa sunulur. Böylece öğrenciler ile veliler de ihtiyaç duyulan bu malzemeleri tercih ederler. İyi kırtasiye ürünlerine sahip olabilmeniz adına yaptığımız incelemeler bu markanın avantajlı kullanımları hakkında bilgi sahibi olmanızı da sağlar. Eğer 4. sınıf için kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle satış alma işlemi yapmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bic 4. sınıf kırtasiye ihtiyaç listesi bütün ürünler yorumları sayesinde detaylı bilgi edinebilirsiniz. Böylece bütçenizi uygun çok sayıda ürüne sahip olabilirsiniz. Kendinize uygun ürünleri seçerek kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet verilen tüm imkanlardan iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bic 4. sınıf kırtasiye ihtiyaç listesi bütün ürünler kullananlar uzun süre bu imkanlardan faydalanır.

Bic 4. Sınıf Kırtasiye İhtiyaç Listesi Bütün Ürünler Fiyatı

Bic 4. Sınıf Kırtasiye İhtiyaç Listesi Bütün Ürünler Fiyatı

4. sınıf kırtasiye setleri ve ihtiyaç listeleri öğrenciler için uygun malzemelerine sahip olduğu gibi ofis çalışanları için de ihtiyaç duyulur. Ürün içeriğinde oldukça zengin seçeneklerin olduğu görülür. Bu ürünlerin fiyatı belirlemek istenildiğinde bunun için öncelikli olarak özellikleri ve kalitesi incelenir. Farklı kriterler ve detaylar ön plana çıkarıldığında bu malzemeleri satın almak isteyen müşteriler için Bic 4. sınıf kırtasiye ihtiyaç listesi bütün ürünler fiyatı bu kriterlere göre belirlenir. Fiyatları uygun seviyelerde olduğu için ekonomik yönden sizi zora sokmadan gereken hizmeti sağlar. İçerisinde kalem, defter, kitap ve boya gibi birçok malzeme bulunur. Kaliteli ve güzel kırtasiye malzemelerinin bulunduğu seti Trendyol'da bulabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde Bic 4. sınıf kırtasiye ihtiyaç listesi bütün ürünler satın alabilirsiniz.