"

Biggdesign

" araması için 885 sonuç listeleniyor

Biggdesign

Çağdaş Türk tasarımcı ve sanatçıları bünyesinde toplayan Biggdesign, lüks ve tasarımı erişilebilir kılma amacıyla çalışıyor. Her biri bir sanat eseri özelliği taşıyan tasarımlar, sanatçıların özgün beğenilerini fonksiyonellik, kalite ve kullanım konforuyla buluşturuyor. Koleksiyonlarında 3000'den fazla lisanslı özel tasarım bulunan Biggdesign, günlük hayatta keyifle kullanabileceğiniz ürün çeşitliliğiyle Trendyol'da bulunuyor.

Kıyafet ve Aksesuarlarınızda Sanatsal Ayrıntılar

Biggdesign, özgün tasarımlara günlük hayatında kullandığı eşyalar kadar giyiminde de yer vermek isteyen kullanıcılara birbirinden şık alternatifler sunuyor. Görsel sanatların çeşitli dallarıyla ilgilenen sanatçıların ve tasarımın sanattan ayrı bir yere konulamayacağını düşünen tasarımcıların özgün yorumları, Biggdesign kıyafet ve aksesuar çeşitlerinde göze çarpıyor.

T-shirt, sweatshirt, şort, pantolon, gömlek, bluz, yağmurluk, ceket ve aklınıza gelebilecek tüm giyim ürünleri, Biggdesign koleksiyonlarında özgün tasarım ve sanatla buluşuyor. Sandalet, ayakkabı ve çizmelerin yanı sıra şal, bandana ve takı gibi aksesuarların da yer aldığı koleksiyonlar, kaliteli malzeme seçimi ve özenli işçilik sayesinde keyifle kullanabileceğiniz birçok kıyafet ve aksesuar sunuyor. Her biri farklı koleksiyona ait modellerin yer aldığı Biggdesign çorap setleri, sunulduğu şık kutu sayesinde ideal bir hediye seçimi olarak da öne çıkıyor.

Biggdesign Özgün Tasarım Çanta Modelleri

Biggdesign, çanta koleksiyonlarında keçe, gabardin ve kanvas gibi farklı materyallerden üretilen modellere yer veriyor. Laptop, tablet ve cep telefonu için ayrı bölme bulunduran Biggdesign sırt çantası modellerinin yanı sıra soğutucu bölmesi olan modellere, makyaj malzemelerinizi organize edebileceğiniz kompakt tasarımlardan kartlarınız için özel bölmesi bulunan Biggdesign cüzdan modellerine kadar hayatınıza keyif, konfor ve sanat katacak tasarım koleksiyonlarda kendine yer buluyor.

Biggdesign, yeni yerler keşfetme güdüsünün büyüleyiciliğini, seyahat çantaları koleksiyonlarında vurgulamayı ihmal etmiyor. Farklı ebatlarda sunulan Biggdesign valiz çeşitlerinin neredeyse her biri, yağlı boya bir tablonun benzersiz çekiciliğini taşıyor. Sadeliğin ön planda olduğu tasarımlardan hoşlanan kullanıcıları da düşünen Biggdesign, minimal detaylara sahip seyahat çantalarını da koleksiyonlarına dahil ediyor.

Yaratıcılığınızı Destekleyen Tasarım Ürünler

Sanat, tasarım ve ürünün bir arada olduğu koleksiyonlar hazırlayan Biggdesign, kolekisyonlarında çalışma ya da eğitim hayatınızda kullanacağınız pek çok ürüne yer veriyor. Biggdesign defter, ajanda ve portföy çeşitlerini çok yönlü organizatörler, sevimli kitap ayraçları ve şık kalemler takip ediyor.

Bir sanat eseri gibi görünen kağıt ağırlıklarından ofiste müzik dinleme keyfinizi arttıracak kulaklık modellerine kadar her şeyi bulabileceğiniz Biggdesign, ofiste ve günlük hayatta sıklıkla kullandığınız teknoloji ürünleri için birbirinden kullanışlı aksesuarlar hazırlıyor. Her birinde sanatçıların ve tasarımcıların özgün işlerinin yer aldığı cep telefonu kılıfları, laptop çantaları, powerbank modelleri, tablet kılıfları ve diğer ürünler, hayatınıza yaratıcılığı dahil etmenize yardım ediyor.

Hayatınıza Dahil Etmek İsteyeceğiniz BiggDesign Tasarımları

Sanatı ve tasarımı ulaşılabilir kılma amacıyla yola çıkan Biggdesign, hayatınıza kolaylıkla adapte edebileceğiniz kullanışlı ve göz alıcı tasarımları koleksiyonlarına dahil ediyor. Bahar yağmurlarından korunmanızı sağlayan Biggdesign şemsiye, rengi ve desenleriyle özgün tasarımlarla stilinizi yansıtmanıza izin veriyor. Biggdesign termos çeşitleri, kahvenizi dilediğiniz yerde içinizi açan bir ürünle yudumlamanıza imkan tanıyor. Kış günlerinize sıcaklık katacak sıcak su torbası, evinizin anahtarlarını yanınızda taşımaya keyif katacak anahtarlık modelleri, okuma koltuğunuzda yer vermekten hoşlanacağınız tasarım yastık ya da çalışma masanızda yer vereceğiniz dekoratif kutu, yaşamın detaylarda gizli olduğunu düşünen herkesin hayatına mutluluk katıyor.

Siz de Biggdesign'ın özgün ve yaratıcı tasarımlarına hayatınızda yer açmak istiyorsanız beğendiğiniz tüm ürünlerini Trendyol üstünden kolayca sipariş edebilir, Trendyol'un sunduğu indirim ve ayrıcalıklardan yararlanarak yaşamınızı bir sanat şölenine çevirebilirsiniz.

 

Yukarı Çık