"

Bilezik

" araması için 1714 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bilezik

Hem günlük hayatın hem de özel günlerin en çok tercih edilen takısı olan bilezik çeşitleri, her bütçeye ve zevke uygun seçenekler sunuyor. Altın, gümüş, taşlı, işlemeli gibi çok sayıda modelleri bulunan bilezikler, takı ve mücevher kategorisinde sizleri bekliyor. Yatırım amacıyla da satın alınan altın bilezik, altın piyasasına uygun olarak değişken fiyatlardan satışa sunuluyor. Farklı markaların özel olarak tasarladığı bilezik modelleri arasından siz de bütçenize ve zevkinize uygun olan bileziği Trendyol'dan satın alabilirsiniz.  

Bilezik Modelleri 

Bilezik denildiğinde ilk akla gelen düğün, nişan gibi özel zamanlarda tercih edilen hediyelik bilezik oluyor. Burma, örgü, kaburga, kelepçe gibi farklı modelleri bulunan altın bilezik çeşitleri; kalınlığı, işlemesi ve ağırlığıyla ihtiyaca ve zevke göre farklı seçenekler sunuyor. Farklı tarzlardaki bilezikler arasında en çok tercih edilen modellerden biri de kelepçe bilezik oluyor. Tuğralı, işlemeli, taşlı modelleriyle oldukça gösterişli bir hediye olmasıyla dikkat çekiyor. Burma bilezik modelleri de yatırım amacıyla alınan ve sıklıkla tercih edilen bilezik çeşididir. Bilezik modelleri arasında yer alan gümüş bilezik çeşitleri de öne çıkıyor. Günlük aksesuar olarak oldukça şık duran gümüş bilezik modelleri her zevke hitap edecek seçenekler sunuyor. Bilezik çeşitleri arasında özel tasarımlara sahip taşlı bilezikler de şık ve modern bir aksesuar olarak kadınların beğenisini alıyor. Özel taşlarla süslenmiş zarif tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Bilezik Fiyatları

Altın piyasasında yaşanan düşüşlere ve yükselişlere göre bilezik fiyatları da değişiklik gösterir. Yine de piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlardan satışa sunulan altın ve gümüş bilezik modelleri, her bütçeye göre ürün seçenekleri sunuyor. Bilezik fiyatları, tercih edilen modelin kalınlığına ve ağırlığına göre de farklılık gösterir. Bileziğin gramı yükseldikçe fiyatı da artar. 7 gramdan 100 grama kadar seçenekleri bulunan bilezik modelleri fiyatlarıyla da dikat çekiyor. Bilezik fiyatları arasındaki farkı belirleyen bir diğer özellik de işçiliği oluyor. İşçiliği daha az olan modeller daha uygun fiyatlardan satışa sunulurken işçilik arttıkça ürün fiyatı da artış gösteriyor. Burma, akıtma, hasır örgü, kaburga gibi ince işçiliğe sahip modeller gösterişli tasarımlarıyla beğeni topluyor. İnce, zarif ve özel taşlara sahip bilezik fiyatları da kullanılan taşların çeşidine ve bileziğin ham maddesine göre farklı seçenekler sunuyor. Günlük kullanım için oldukça uygun fiyatlardan, özel taşlarla tasarlanmış şık bir bilezik satın alınabilir. Her yaşa ve zevke hitap edecek bilezik modelleri her bütçeye uygun fiyatlarıyla takı severlerin ve bilezik ihtiyacı olanların dikkatini çekiyor.   

Bilezik Markaları

Takı ve mücevher kategorisinde yer alan birbirinden seçkin markalar bilezik modelleriyle kullanıcılarına hitap ediyor. Birçok farklı markanın hem yatırımlık hem de günlük kullanım için tercih edilebilecek bilezik modelleri bulunuyor. Altınbaş, Tuğrul Kuyumculuk gibi markalar altın bilezik modelleriyle ön plana çıkarken Swarovski, taşlı bilezikleriyle, Tevuli markası ise gümüş bilezik modelleriyle dikkat çekiyor. İhtiyaç duyulan birçok modeli kullanıcılarına sunan markalar, kaliteli ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bilezik markaları her bütçeye uygun modelleriyle zevkli ve şık seçimler sunuyor. Ünlü markaların kaliteli tasarıma ve işçiliğe sahip bilezik çeşitleri, kullanıcıların özel hissetmesini sağlıyor. Mat ya da parlak beyaz altın, sarı altın, çift renk altın bilezik modelleri; taşlı ya da taşsız, işlemeli, sade gümüş bilezik modelleri ile özel taşlarla yapılmış ince ve zarif bilezik modelleri seçkin markalardan kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Trendyol, birbirinden ünlü markaların şık ve gösterişli bilezik modellerini ayrıcalıklı fiyatlardan sizlere sunuyor.