"

Bilgisayar Yedek Parça

" araması için 317860 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
PNYEkran Kartları
2.411 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Bilgisayar Yedek Parça

Teknoloji dünyasının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan bilgisayarlar için kimi zaman yedek parça gereksinimi oluyor. Global dünyanın en önemli aletleri arasında yer alan bilgisayarlar, arıza anında ya da yenilenme ihtiyacı duyulduğunda yedek parçalar ile kolayca eski haline getirilebiliyor. Sadece arıza ya da bozulma anlarında değil, geliştirmek ve yenilemek istediğinizde de yedek parçalar ile bilgisayarınızı farklı bir boyuta getirebiliyorsunuz. Günümüz koşullarında birçok iş bilgisayarlar yardımı ile yapıldığı gibi, gündelik hayatın içerisinde de bilgisayarlar önemli bir yer kaplıyor. Bu bilinçle bilişim teknolojisi alanında iş yapan birçok teknolojisi firması da kişisel bilgisayarınızı geliştirebilmeniz ve daha iyi bir performans elde edebilmeniz için çok sayıda aksesuar ve donanımsal ekipmanı Trendyol çatısı altında sizlere sunuyor. 

Bilgisayar Donanım Parçaları

Bilgisayarınızı en iyi durumuna getirebilmeniz ve donanımsal sorunların üstesinden gelebilmeniz için geliştirilmiş olan birçok bilgisayar yedek parça seçeneğini bir arada bulabilirsiniz. Robokolik firmasının geliştirmiş olduğu standart kit sayesinde çocuklarınıza kodlama öğretebilir, evinizdeki herhangi bir nesneyi akıllı bir klavye ya da fareye dönüştürerek kolayca kullanabilirsiniz. İster Asboard Intel firmasının ürettiği ve montaja hazır bir şekilde gönderilen RAM ile bilgisayarınızın performansını iyileştirebilir isterseniz de Onion firmasının geliştirdiği GPS Expansion ile kendi GPS anteninizi bağlayarak genişletilmiş bir tarama alanına sahip olabilirsiniz. Yine Onion firmasının geliştirmiş olduğu OLED Expansion ile OLED bir ekrana sahip olan genişletici sayesinde yaptığınız yazılımsal ve donanımsal işlemleri görebilir, bilgisayarınızı optimize ederek kişisel zevkleriniz doğrultusunda iyileştirebilirsiniz. 

Bilgisayarınızın kullanımıyla alakalı olan donanımsal her türlü farklı ürünü ve yedek parçayı bulabileceğiniz kategori içerisinde, performans geliştirici yüksek termal macunlardan performans iyileştirici ekstra soğutucu fan seçeneklerine kadar pek çok ürünü kolayca inceleyebilirsiniz. MTech, Logitech, Sandisk, Logilink ve Xigmatek gibi sektöründe öncü firmaların geliştirmiş oldukları; geliştirme kartı, standart kit, tuş takımı, USB port gibi ürünler sayesinde bilgisayarınızı en iyi performansta kullanabilirsiniz. 

Bilgisayar Aksesuar Seçenekleri

Performans geliştirmenin yanı sıra depolama ve görüntüleme konusunda yardımcı olabilecek bilgisayar yedek parça seçeneklerini de yine bu kategori altında rahatlıkla bulabilirsiniz. Bilgisayar ekran görüntüsünü daha büyük ve geniş televizyonlara aktarabilecek olan altın uçlu HDMI kablo seçeneklerini, Type-C soketleri VGA modeline dönüştüren dönüştürücü adaptörlerini, aynı anda birden fazla cihazı bilgisayarınızla eşlemeyi ve bağlantı kurmayı sağlayacak USB HUB modellerini ve projelerinizde bilgi giriş donanımı olarak kullanabileceğiniz keypad, yani tuş takımı seçeneklerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Donanım ve yazılımsal alanda işinize yaracak nano shield modelleri ile kodlama ve yazılım gerçekleştirirken 2 TB'a kadar depolama destekleyen HDD kutular sayesinde işlemlerinizi depolayabilirsiniz. 

Gündelik hayatın ve iş dünyasının vazgeçilmezi olan bilgisayarlarınız için yedek parça modellerini bulabileceğiniz gibi, yazılımsal olarak geliştireceğiniz ürünler için de donanımsal materyallere sahip olabilirsiniz. Drone ya da robotik araç geliştirmelerinde kullanabileceğiniz Joystick Shield modelleri, internet ile bağlantı sağlayabileceğiniz Ethernet Shield kart seçenekleri, akıllı ev sistemlerinizi geliştirmenize ve uzaktan kontrol edebilmenize yardımcı olarak Relay Expansion modelleri ile teknolojik yolculuğa çıkabilirsiniz.

Donanım ve yazılım için yapacağınız her türlü adımı destekleyecek birçok bilgisayar yedek parça ve aksesuar modelini, bilgisayar tablet kategorisi altında bularak kolay ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Oyun tutkunlarının tercih edebileceği gaming mouse pad modelleri, ısınan ve performansı azalan bilgisayarları canlandıracak soğutucu fan seçenekleri ve veri transferinde kullanabileceğiniz flash bellek, USB card reader, micro SD kart okuyucu gibi ürünleri de yine kategori altından bularak dakikalar içinde kolayca sipariş edebilirsiniz. SATA dönüştürücülere, paralel Combo PCI kart seçeneklerine, alüminyum Sata HDD, mini güç kaynağı modellerine ve daha birçok farklı bilgisayar yedek parçasına kolayca ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.