"

Billabong

" araması için 148 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Billabong

1973 yılında sörf ürünleri üretmek için Gordon Merchant ve Rena Merchant tarafından Avustralya’da kurulan Billabong markası, spor malzemeleri üzerindeki uzmanlığını geliştirerek; giyim, aksesuar, mayo, gözlük gibi ürünlerle portföyünü genişletmeye devam ediyor. 2000’den fazla ürün çeşidi olan Billabong, 100'den fazla ülkede ürün satışı gerçekleştiriyor. Erkek ve kadınlara özel koleksiyonları ile sportif yaşamın popüler markalarından biri olan Billabong, ürünlerinin performansı ile büyük beğeni topluyor. Yaz, kış her ihtiyaca yönelik ürün gamı sunan marka, günlük kullanım için de alternatifler sunmayı ihmal etmiyor. Özellikle gençler arasında popüler olan Billabong; karbon ayak izini azaltma, organik pamuk ve geri dönüşüm yöntemlerini kullanma politikaları ile de takdir ediliyor.

Sörf sporu odaklı bir marka olarak hayatına başlayan markanın logosu da aynı yönde giden ve iki dalga hareketini oluşturan bir formda tasarlanıyor. Logoda yer alan dalgalar denizi ve markanın ilham kaynağı olan sörf sporunu temsil ediyor. Billabong ismi anlamı ise yağışlı mevsimde akan bir dereye anlamına gelen 'bilaban' kelimesinden gelirken Billabong'un bir diğer popüler anlamı da vahadan geliyor.

Billabong Kadın Koleksiyonu

Konfor ve performansın yanı sıra kadının gücünü ön plana çıkartacak koleksiyonlarla göz dolduran Billabong, outdoor aktivitelerinden günlük egzersizlere kadar birçok ürün alternatifi sunuyor. Spor malzemelerinin yanı sıra aksesuar seçenekleri de sunan marka, Billabong sırt çantası modelleri ile günlük kullanımda da spor şıklığı yansıtıyor. Her mevsime uygun ürün portföyüne sahip marka, sportif trendin yanı sıra modayı da takip ederek koleksiyonlarını tasarlıyor. Kadın koleksiyonundaki Billabong bikini Türkiye modelleri, spor tutkusunu yaz enerjisi ile birleştirmeyi başarıyor. Billabong plaj havlusu çeşitleri yumuşak dokuları, emici yapıları ve farklı tarzdaki desenleri ile plaj şıklığını tamamlıyor.

Billabong Erkek Koleksiyonu

Erkek koleksiyonunda sportif rahatlığın yanı sıra şıklığı da ön plana çıkartan Billabong, koleksiyonunda spor kıyafetleri ile birlikte gömlek, pantolon ve aksesuar seçenekleri de sunuyor. Macera seven erkeklerin tercihi olan marka, outdoor aktivitelerinde tüm ihtiyaçları düşünerek ürün portföyü geliştirmeye devam ediyor. Markanın ikonik ürünlerin biri olan Billabong deniz şortu modelleri, işlevsel formları ve farklı tarzları ile ön plana çıkıyor. Billabong gömlek modelleri yumuşak kumaş ile hareket özgürlüğü sağlarken, tüm gün konfor sunmayı da başarıyor.

Billabong Çocuk Koleksiyonu

Erkek ve kadın koleksiyonlarında yer alan tüm ürünleri çocuklar için de hazırlayan Billabong, küçük yaştan itibaren spora ilgi duyan kız ve erkek çocuklara da hitap ediyor. 8-14 yaş aralığındaki çocuklar için hazırlanan koleksiyonda, spor ürünlerin yanı sıra günlük kıyafetler de yer alıyor. Hem kız çocuk hem de erkek çocuk koleksiyonunda yer alan tasarımlarda markanın ikonik sörf temaları sıklıkla yer alıyor.  

Billabong Ürün Portföyü

Kadın ve erkekler için ayrı koleksiyonlar hazırlayan marka, portföyüne spor malzemelerinin dışında ürünler de ekleyerek daha çok ihtiyacı karşılıyor. Kadın ve erkek koleksiyonuna, sörf ve plaj kıyafetleri dışında terlik, havlu, şapka gibi aksesuarlar da ekliyor. Günlük giyimde de modayı takip eden tasarımlar sunan marka; gömlek, tişört, şort, pantolon, jean, ceket, etek ve elbise modelleri de hazırlıyor. Seyahat, plaj, sırt çantaları, şapka ve takı modelleri ile de hem spor tutkunlarına hem de günlük kullanımda sportif tarzı benimseyenlere hitap ediyor. Kadın ayakkabı modelleri de sunan marka; sandalet, terlik ve spor ayakkabı çeşitleri ile rahatlık ve şıklığı birleştiriyor.

Kaliteli ve ihtiyaçları karşılayan ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanan Billabong markası, birçok ülkede sporseverler arasında popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Her mevsime uygun ürünleri ile kullanıcılarının yaz kış yanında olmayı da başaran marka, renkli ve şık desenleri ile stil sahibi gençlerin kendilerini ifade etmesine imkân tanıyor. Siz de Billabong Türkiye modellerine Trendyol avantaj ve kampanyaları ile ulaşarak uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Trendyol’a özel Billabong indirim fırsatlarından yararlanarak online alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.