"

Bingo

" araması için 286 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bingo

Ev bakım ürünleri pazarına 1987 yılında giriş yapan Bingo, yurt içi üretimin yanı sıra yurt dışında da faaliyetlerine devam ediyor. Krem temizleyici, yumuşatıcı, yüzey temizleyici, cam temizleyici ve deterjan gibi yüksek kalite ev bakım ürünlerini tüketicilerle buluşturan Bingo, bir çok segmentte en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bingo, yurt dışında kurduğu tesisleriyle 44 ülkeye ihracat yapmaya da devam ediyor. Yenilenen kimliği ve giderek genişleyen ürün skalasıyla ev temizliği denince ilk akla gelen markalardan olan Bingo, tüketicilerin çeşitli ihtiyaç ve beklentilerine cevap veriyor.

Bingo Deterjan Çeşitleri

Bingo'nun etkili temizlik ürünleri arasında bulunan deterjanlar, kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor. Bingo deterjan çeşitleri arasında Bingo matik öne çıkıyor. Bingo matik toz çamaşır deterjanı ile çamaşırlar yıpranmadan derinlemesine temizleniyor. Bingo 9 kg sık yıkananlar ile giysilerde, nevresimlerde ve havlularda hoş bir koku da kalıyor. Cilde dost Bingo çamaşır deterjanı ile en zorlu lekeler kolaylıkla çıkıyor. En sevilen kıyafetlerin yıpranmadan sık sık yıkanabilmesini sağlayan Bingo matik 9 kg ile çamaşır yıkamak çok daha etkili hale geliyor. Bingo bulaşık makinesi deterjanı çeşitleri arasında tablet deterjanlar, toz deterjanlar ve jel deterjanlar bulunuyor. Elde yıkama için kullanılan Bingo bulaşık deterjanı jel formülüyle etkili ve kalıcı temizlik ve parlaklık sağlıyor. Soğuk suda da etkili olan deterjan ile bulaşıklarda hijyeni korumak kolaylaşıyor. Bingo tarafından bulaşık makineleri için üretilen ve kireçlenmenin önüne geçen Bingo bulaşık makinesi tuzuyla makinenin ömrünü uzatmak mümkün oluyor. Bingo sıvı deterjan ise, renklilere ve beyazlara özel olarak geliştirilen formülüyle çamaşırların ilk günkü rengini korumasını sağlıyor.

Bingo Yumuşatıcı

Bingo'nun en sevilen ürünleri içerisinde konsantre yumuşatıcılar bulunuyor. Çamaşırların makineden yumuşak ve tertemiz bir kokuyla çıkmasını sağlayan Bingo yumuşatıcı, aynı zamanda renklerin korunmasını da sağlıyor. Bingo soft yumuşatıcı çeşitleri içerisinde baharat ve çiçek esanslarından oluşan farklı seçenekler bulunuyor. Kıyafetlerin, havluların, iç çamaşırlarının ve nevresimlerin uzun süre ferah ve temiz kokmasını sağlayan Bingo yumuşatıcı, aynı zamanda çamaşırların çok daha kolay ütülenebilmesini de sağlıyor. Çamaşır makinesinin yumuşatıcı gözüne dökülerek kullanılan Bingo soft yumuşatıcı çeşitleri, eşyalarının temiz kokmasına özen gösterenlere hitap ediyor. Ünlü markanın sevilen yumuşatıcı çeşitlerinden olan ve bebek kokusundan ilham alınarak üretilen Bingo kuzumun kokusu, huzurlu bir hissi çamaşırlarınızın kokusuna taşıyor.

Bingo Temizlik ürünleri

Bingo çamaşır ve bulaşık deterjanlarının ve yumuşatıcıların yanı sıra ev temizliğinde son derece önemli rol oynayan temizlik ürünleriyle de beğeni topluyor. Bingo Oksijen çamaşır suyu, klor içermeyen formülüyle kıyafetlerin renginin açılmasını önlüyor. Ev kullanımında ise güçlü formülü sayesinde yüzeylerde maksimum hijyen sağlıyor. Kalıntı bırakmayan ve kokusuz içeriğiyle öne çıkan Bingo çamaşır suyu, temizlik esnasında kokudan kaynaklı oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçiyor. Bingo yüzey temizleyici çeşitleri ise hem kokuları hem de etkili formülleriyle öne çıkıyor. Ev içi yüzeylerde hijyen sağlayan ürün, ferah kokusuyla temizliğin ardından evin mis gibi kokmasını sağlıyor.

Bingo Fiyatları

Bingo, birbirinden etkili ve hoş kokulu temizlik ürünleriyle ev temizliğinin temel elemanları arasında yer alıyor. Banyo ve mutfak yüzeylerinin yanı sıra, tuvalet ve yer temizliği denince de ilk akla gelen markalardan olan Bingo, çamaşır ve bulaşık makinesi deterjanlarıyla da beğeni topluyor. Hem kokusu hem de eşsiz formülüyle ev bakım dünyasındaki yerini sağlamlaştıran Bingo temizlik ürünleri, uygun fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Bingo deterjan fiyatları, hesaplı bütçelere hitap eden seçenekleriyle dikkat çekiyor. Benzerlerine kıyasla çok daha ekonomik fiyatlara sahip olan Bingo temizlik ürünleri, kullanıcılarına kalite ve hijyeni bir arada sunuyor.

Trendyol, Bingo ev bakım ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla temizlik tutkunlarına sunuyor.