"

BIOAQUA

" araması için 214 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bioaqua Cilt Bakım Ürünleri

Profesyonel güzelliğin markası Bioaqua, 2009 yılında Zhaofeng Liu tarafından yaratılmıştır. Kuruluşundan bu yana, iyi bir sosyal itibar, birinci sınıf ürün kalitesi ve zengin ürün kategorileri sayesinde tüketiciler tarafından oldukça iyi geri dönüşler alınmıştır. En üst kaliteyi, insanlara yakınlığı ile birleştiren profesyonel bir güzellik markası oluşturmayı amaçlamakta ve dünyanın her yerinde olduğu gibi, Bioaqua Türkiye de bu yolda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Bugün, markanın; Seul, Tokyo, New York ve Paris'teki güzellik araştırma merkezlerinde ürünlerin kalitesini korumak ve daha da geliştirmek amacıyla çalışan yüzlerce araştırmacısı vardır ve tüketicilerin güzellik ve sağlık arayışlarını karşılamak amacıyla; özellikle yaşlanma, sivilce karşıtı serumları ve çeşitli cilt bakım ürünleri dahil olmak üzere, zengin içerikli ve tercih edilebilir seçenekler sunmaktadır. İhtiyacınıza ve istediğinize göre, her türlü cilt bakım ürününü, sayfada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıyı (Anti-Age) Cilt Bakım Ürünleri

Yaşlanma belirtilerinin ilk olarak oluştuğu yer cilttir. Yaşın ilerlemesiyle ve yaşlanmayı hızlandırıcı dış etkenlerle birlikte yaşlanma sürecine bağlı olarak özellikle göz çevresindeki kırışıklıklar ve mimik çizgileri daha belirgin bir hal alır. Bilindiği üzere yaşlılık önüne geçilmesi imkansız bir süreç, ancak günümüz teknolojisiyle birlikte, önüne geçilemese dahi yavaşlatmak ve bu belirtileri en aza indirmek Anti-Aging yaşlanma karşıtı ürünleri kullanarak mümkün. 

Cildinize Göre Hangi Maske Daha Uygun?

Sayfada yer alan seçenekler incelendiğinde, her yüze göre değişik maske çeşitleri yer aldığını görebilirsiniz. Cildinizin tipine göre kullanacağınız maskeyi belirlemeniz, kullandığınız ürünün işe yaraması açısından büyük önem taşımaktadır.  Cildiniz aşırı yağlı ve gözenekleriniz genişse, markanın yağ dengesini düzenlerken bir yandan cildin nemini koruyan kür ve maskelerini uygulamanız tercih edilir. Eğer kuru bir cildiniz varsa, normal maskelere göre ekstra nem sağlayan nem maskelerini tercih edebilirsiniz. İsteğinize göre, limon veya papatya özlü gibi çeşitli ekstraktlarla güçlendirilmiş nem maskelerini de seçenekler arasında bulabilirsiniz.

Ciltte İstenmeyen Koyulukları Engellemede Yardımcı Olan Ürünler

Güneş ışınları ciltte kararmalara neden olan pigmentlerle beraber etkileşime girerek onları aktive eder ve onların renk değişimine sebep olur. Renk değişimi gözle görülür derecede ise ve kişiye oldukça rahatsız bir görüntü veriyorsa çeşitli kremlerle veya bakım ürünleriyle bunun önüne geçmek mümkündür. Cilt beyazlatıcı ürünleri, koyuluk olan bölgeleri ideal renk tonuna ulaştırmaya ve cilde parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Bu ürünler arasında isteğinize göre kremlerin yanı sıra; serumlar, maskeler, tonikler veya ampüller gibi farklı seçenekleri de bulabilirsiniz. Koyuluk engelleyici kremler aynı zamanda nemi cilde hapsederek uzun süre nemli kalmasını sağlayan ve C vitamini bakımından zengin ürünlerdir.

Akne Tedavisine Yardımcı Ürünler

Akne, köklerin ölü cilt hücreleri ile tıkanmasıyla genelde yüz, alın, göğüs, sırt veya omuzlarda meydana gelen ve her yaştan insanı etkileyen bir cilt rahatsızlığıdır. Akne ile mücadele de en önemli faktör cilt temizliğidir. Yüzünüzde makyaj olsun veya olmasın her gün düzenli olarak yatmadan önce cildin temizlenmesi gerekmektedir. Bunun dışında cilde dışarıdan uygulanan kremler ve serumlar da tercihler arasında yer almaktadır. Sayfada rahatlıkla bulabileceğiniz sivilce, akne krem ve serumları; gözeneklerin tıkanmasını engeller ve bakterilerin azalmasına yardımcı olur. Ürünü kullanırken, cildin üzerindeki sivilcelere tek tek değil, sivilce çıkan bölgeye ince bir tabaka halinde sürmeniz önerilir. Tercihinize göre akne ve sivilce tedavisinde etkili olan Bioaqua ürünleri arasında; salisilik asit içeriği yanı sıra, aloe vera ve hint yağı ile desteklenmiş olan ürünleri de bulabilirsiniz.