"

Bioderma

" araması için 240 sonuç listeleniyor

Bioderma

Dermokozmetik sektöründe 40 yıldan fazla bir süredir varlığını sürdüren Bioderma, geçmişten gelen tecrübelerinin ışığında her cilt tipinin ihtiyacı olan ürünü bugünün teknolojisiyle geliştirir. Sorun odaklı ve nitelikli cilt bakım ürünleriyle pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Marka, uzun yıllar cilt tipi üzerinde edindiği tecrübeler doğrultusunda cildinizi çok iyi tanıyarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Bioderma, gelişen teknoloji ve araştırmalarla desteklenen cilt bakımı formüllerini, bugünün koşullarına uygun hâle getirmiştir. Bioderma ürünleri, nitelikleri bakımından üst düzey formüllerle üretilir ve tüm cilt tiplerine özel seçenekler ve seriler içerir. 

Çok Kuru Ciltler İçin Atoderm Serisi 

 ‌‌Bioderma, atopiye eğilimli çok kuru cilt tipleri için ürettiği Atorderm Serisi ile çeşitli bakım önerileri sunar. Atopiye eğilimi olan ciltler, dış etkenlerden diğer cilt tiplerine oranla daha kötü etkilenir. Bioderma Atoderm Serisi içerisinde, cildin doğasıyla son derece uyumlu formüllleriyle bakım aşamasında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Bioderma Atoderm Krem, bu serinin favori ürünlerindendir. Tüm aile bireylerinin kullanımı için uygundur ve pompalı formu sayesinde pratik bir şekilde kullanılabilir. Bioderma Atoderm İntensive, içerdiği aktif arındırıcılar sayesinde cilt kuruluğunun ilerlemesini önleyerek bakım sağlar ve ciltteki rahatsızlık duygusunu yatıştırarak cildi rahatlatır. Skin Barrier Therapy patenti sayesinde cildin bariyerini biyolojik açıdan güçlendirir. Parfümsüz formülü ve fizyolojik pH seviyesi sayesinde cilt toleransına sahiptir. Hipoalerjenik olan ürün aynı zamanda paraben içermez. Atoderm serisinde; sprey, krem, el kremi, dudak koruyucu, vücut temizleyici jel, duş yağı gibi rutin olarak kullandığınız tüm ürünler yer alır. 

Nemsiz Kalmış Cilt Tipleri İçin Nemlendirici Hydrabio Serisi

Günlük yaşamın koşturmacasında maruz kaldığınız stres, sıcaklık değişimleri ve hava kirliliği gibi olumsuzluklar, cildinizin nemini kaybetmesine, rahatsızlık ve gerginlik hissine neden olur. Bu durum zamanla cildinizin canlılığını ve parlaklığını iyice yitirmesine yol açar. Bioderma nemlendirici kremler içeren Hydrabio serisinin formülünde bulunan biyolojik patente sahip Aquagenium ile cildinizin nemlendirilmesine yardımcı olur. Serinin arasında maskeler, tonikler ve Hydrabio H2O temizleyici solüsyonlar da bulabilirsiniz.

Karma ve Yağlı Ciltler İçin Sebium Serisi 

Bioderma Sebium serisinin bütün ürünlerinde Fluidactiv patenti içerir. Bu patent, yağlı cildin cilt dengesinin korunmasına katkıda bulunur. Sebium serisi, yağlı ve karma cilt tiplerinin sebum dengesini düzenler. Sebium serisi içeriğinde, günlük kullanım için uygun bir temizleyici jel olan Bioderma Sebium Foaming GEL dışında, cildinizdeki siyah noktaları, akneleri ve pürüzleri gideren Bioderma Sebium Global yer alır. Yağlı ve karma ciltler için kullandıktan sonra durulama gerektirmeyen makyaj temizleyici solüsyonlarla makyajınızı temizleyebillirsiniz. Bioderma Sebium Hydra, içeriğinde bulunan güçlü yatıştırıcılar sayesinde cildinizi yatıştırır ve kızarıklık görünümünü hafifletir. Genelde genç yaş grubuna hitap eden Sebium serisi, yemek kültüründen veya yağlı cilt yapısından kaynaklanan sivilce sorununda oldukça etkili sonuçlar verir. Seri, akneye yatkın ciltlere sahip kişilerin kullanması zaruri olan Bioderma Tonik ürünleri dışında diğer cilt tipleri için serumlar ve jeller içerir. 

Ultraviyole Işınlara Karşı Güçlü Kalkan: Photoderm Serisi                                            

Bioderma Photoderm Güneş Ürünleri Serisi, küçükten büyüğe geniş bir yaş grubuna hitap eder. "Cilde tam saygı" ilkesini benimseyerek üretilen Bioderma Güneş Kremi Serisi, yüksek Ultraviyole filtreleri içerir ve cilt sorunlarınıza bakım yapan formüllere sahiptir. Bioderma Güneş Kremi kullananlar güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltlerinde bu formüllerin koruyucu etkisini hissedebilir. Ultraviyole ışınlara karşı cildi koruyan seri, bebek ve çocuklar da dahil her yaş grubuna uygun ürünler sunar. Cilt kusurlarını kapatmak isteyen kadınların da kullanabileceği Photoderm serisi, birçok çeşit sunar. Yalnızca nitelikli formülüyle değil; Bioderma Güneş Kremi fiyat açısından da oldukça caziptir.

Leke Oluşumuna Eğilimli Ciltlere Özel White Objektive Serisi

Bioderma leke kremi ürünleri içeren Bioderma White Objective Serisi, leke problemi yaşayan cilt tipleri için formüle edilmiştir. Cilt tonunu aydınlatmaya ve eşitlemeye yardım eden peeling etkili Bioderma Yüz Yıkama Jeli ciltteki leke oluşumuna karşı bakım yapar. Durulama gerektirmeyen makyaj temizleyici solüsyonlar ve nemlendirici el kremleri de bu serinin içeriğinde yer alır. 

Kızarıklığa Yatkın Hassas Ciltlere Bioderma Sensibio

Kızarıklığa elverişli hassas cilt tiplerine sahip olan yetişkin yaş grupları için uygundur. Hassas ciltli kişilerin, kendi cilt yapılarını iyice tanıması, alacakları ürünün içeriğinde bulunan hammaddelerin ciltleriyle uyumlu olmasına dikkat etmesi önemlidir. Bu şekilde daha etkili sonuçlar alınabilir. Özel formüllü Bioderma yüz temizleme ürünleri, cildinizi temizlerken aynı zamanda cildinizdeki hassasiyete ve kızarıklığa karşı bakım yapar. Bioderma Sensibio H2O son zamanların en trend ürünlerinden biridir. Bioderma Makyaj Temizleme Suyu kadınların makyaj rutinlerinin vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur. Sensibio serisi içerisinde hassas ciltlere özel deodorantlar, maskeler, makyaj temizleme sularının yanı sıra Bioderma BB Krem ve Bioderma Yüz Temizleme Jeli bulabilirsiniz. 

Dış Etkenlere Çok Maruz Kalmış Ciltler İçin Cicabio Serisi 

Bioderma krem çeşitleri arasında yer alan Cicabio serisi de dış etkenler nedeniyle kuruyan, yıpranan problemli ciltlerdeki rahatsızlık hissini gidermek üzere formüle edilmiştir. Gliserin destekli ürünler ve leke gidericiler içerir. 

Bioderma saç bakım ürünleriyle de yanınızdadır. Bioderma şampuan çeşitleriyle saçlarınıza gücünü, parlaklılığını ve esnekliğini yeniden kazandırarak kökten uca kadar bakım yapar. Sadece yetişkinler için değil; bebeklerin hassas ciltleri için de uygun olan Bioderma Bebek Şampuanı çeşitleriyle bebeğinizin saç bakımını hassas cildine zarar vermeden yapabilirsiniz.

Tüm Bioderma ürünlerini, bütçenize uygun avantajlı fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıklarıyla hemen satın alabilirsiniz. 

Yukarı Çık