"

Bioxcin

" araması için 180 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bioxcin

Saç sağlığı ve saç bakımı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Bioxcin, cilt problemlerine yönelik sunduğu bitkisel içerikli çözümleri ile dikkat çekiyor. Bioxcin kepeğe karşı şampuan başta olmak üzere saç güçlendiriciden kirpik serumlarına, sivilce kremlerinden saç dökülmelerine karşı sabunlara kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Laboratuvarlarda, bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılan özel formüller, bitkilerden ilham alınarak geliştiriliyor.

Bitkilerden Gelen İlham

Bioxcin, çalışmalarını ve üretimini Biota çatısı altında sürdürüyor. Saç dökülmesi alanında uzmanlaşan ve yalnızca bu alana odaklanan marka, 2006 yılında yaptığı lansmandan itibaren kendi pazarının lideri konumunda yer alıyor.

Saç, kirpik ya da kaş gibi bölgelerde cilde bağlı sorun yaşayanlar, Bioxcin markasını yıllardır güvenle tercih ediyor. Seçkin bilim insanları tarafından yapılan ve yıllar süren çalışmalar sonucu meydana getirilen Biocomplex B11 isimli özel içerik, Bioxcin'i farklı bir seviyede konumlandırıyor. Bu içeriği sayesinde Bioxcin şampuan çeşitleri bitkisel çözüm imkanları sunuyor.

Saçlar İçin İhtiyaç Duyulan Her Şey

Bioxcin, faaliyete başladığı günden bu yana şampuan konusunda fark yaratmaya devam ediyor. Markanın geliştirdiği Bioxcin siyah sarımsaklı şampuan gibi şampuanlar, saç dökülmeleri ve kepek oluşumu başta olmak üzere pek çok probleme yoğunlaşıyor. Yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçları ihtiyaç duyulan canlılık seviyesine çıkartıyor ve hacim kazandırıyor.

Kepek oluşumu, mevsimsel ya da genetik faktörlere bağlı olarak birçok insanda görülebiliyor. Özel formüllü Bioxcin, her saç tipi için ayrı bir şampuan sunuyor ve böylece kepek oluşumu gibi saç ve cilt sorunlarına çözüm üretebiliyor. Bioxcin Quantum yağlı saçlar için şampuan aşırı yağlanma problemi olan saçlarda üstün bir etki yaratıyor. Sebum üretimini azaltan ve dengeleyen içeriğiyle aşırı yağlanmanın önüne geçen şampuan sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardım ediyor.

Bioxcin Aqua Thermal serisi kepek ve yoğun kepek sorunu yaşayan hassas ciltler için etkili çözümler sunuyor. Bioxcin kepeğe karşı şampuan çeşitleri kepek problemi ile baş edemeyenlerin imdadına koşuyor. Yüksek kükürt oranına sahip içeriğiyle saç derisini ferahlatırken, içeriğindeki probiyotikler saçı ve saçlı deriyi besliyor. B6 vitaminli kepek şampuanı kepekten kaynaklanan kaşıntıyı azaltıyor ve saç derisi oluşumuna destek veriyor.

Bioxcin saç bakımı konusunda yalnızca şampuan değil, farklı kişisel bakım ürünlerine de imza atıyor. Şampuan ile birlikte kullanılabilecek Bioxcin saç güçlendirici serum ya da Bioxcin saç dökülmesine karşı sabun gibi ürünler, oluşan problemleri minimize ederek tüketiciye maksimum fayda sağlamayı amaçlıyor. Bioxcin Forte 3'lü serum, zengin içeriği sayesinde kusursuz sonuçlar veriyor. A, B1, B2 ve B5 gibi vitaminlerin yanı sıra çinko, demir, kalsiyum gibi mineraller de içeriğe dahil ediliyor.

Güçlü Kirpik ve Kaşların Sırrı Bioxcin Serum

Bioxcin kadın ve erkek kullanıcılar arasında seyrek kirpik ve kaşlarından rahatsız olanlar için özel seriler de sunuyor. Kullanıcılar Bioxcin kirpik serumu ile uzun, canlı ve hacimli kirpiklere kavuşuyor. ‌‌Quantum serisinden Bioxcin kaş kirpik serumu içinde sarmaşık bitkisi özü, gliserin ve panthenol ‌yer alıyor. Besleyici serum ile hem kaş hem de kirpikler sağlıklı, yoğun ve güçlü bir görünüme sahip oluyor. Bioxcin takviye edici gıda olarak Biotin tableti sunuyor. Çinko ve biotin içeren ürün normal saçın korunmasına yardım ediyor.

Bioxcin, tüm ürünlerinde kalite ve farkını yapılan araştırmalarla da kanıtlıyor. Genesis, Forte, Aque Thermal, Siyah Sarımsak ve Quantum serileri ile her ihtiyaca yönelik bir çözüm geliştirmeyi başaran Bioxcin'in ürünlerine, Trendyol aracılığı ile ayrıcalıklı ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.