"

Bisiklet ve Aksesuar

" araması için 11994 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bisiklet ve Aksesuarları

Doğaya zarar vermeden ve gürültüsüz bir şekilde yolculuk edebilmek için uygun olan bisiklet modellerine ek olarak, bisikletinizin ihtiyaç duyabileceği aksesuarlara da Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Outdoor ekipmanları kategorisi içerisinde bulunan birbirinden kullanışlı aksesuarlar bisikletlerden daha konforlu bir şekilde yararlanabilmeyi sağlar. Şehir ve dağ bisikletleri farklı arazi koşullarına göre tasarlanmış olmaları sayesinde yol şartlarına uyum sağlamanızı kolaylaştırır. Farklı lastik özellikleri taşıyan dağ ve şehir bisikletleri hız ve konforu bir arada yaşatır. Dağ bisikleti modelleri, daha kalın ve tırtıklarla derinleştirilmiş lastikleriyle doğal zeminlerde ilerleyebilmeyi olanaklı kılar. Şehir bisikletleri ise ince lastikleriyle asfalt, beton gibi zeminlerde yol alabilmeyi daha rahat hale getirir. Farklı yaş gruplarının kullanımı için uygun seçenekler sunan bisiklet çeşitleri, hem kendiniz hem de çocuğunuz için ideal boyda bir bisiklet satın alabilmenize yardımcı olur. Bisiklet fiyatları çeşitlilik yaratarak bütçenize uygun bir satın alma gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Güvenliği Artıran Kilit Sistemi

Bisiklet ve bisiklet aksesuarları ile iki tekerli ürününüzden daha verimli bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Şehir içerisinde bisikletinizi park ederken kilit kullanabilirsiniz. Hırsızlık tehlikesine karşı güçlü bir önlem almanızı sağlayan kilitler küçük boyutları ile yanınızda taşımanız için de idealdir. Yedek anahtarları da bulunan bisiklet kilitleri ile sorunsuz bir kullanım yaşarsınız. Metal malzemelerle gövdeleri güçlendirilmiş kilitler aracılığıyla bisikletinizi istediğiniz noktaya rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Bir diğer önemli aksesuar olan bisiklet kaskı aracılığıyla trafikte daha güvenli bir şekilde seyredebilirsiniz. Hem hafiflikleriyle hem de sağlamlıklarıyla ön plana çıkan kasklar, başınıza uyum sağlayan ergonomik tasarımları sayesinde kolay bir şekilde giyilebilir. Rüzgarı aktaran ve bu sayede sürtünme kuvveti ile hızınızın azalmasını önleyen kask çeşitleri başarılı bir performans sergiler. Bisiklet aksesuar fiyatları bakımından da dikkat çeken kasklar havalandırma delikleri ile başınızın terlemesini önler.

Doğa Dostu Elektrikli Bisikletler

Elektrik enerjisi kullanarak yol alabilmeniz için üretilmiş olan elektrikli bisiklet modelleri estetik tasarımlarıyla göz doldurur. Sessiz bir şekilde çalışan ve yokuşları daha rahat çıkmanızı sağlayan bu bisikletler manuel olarak da kullanılabilmektedir. Katlanabilir olma özelliği taşıyan elektrikli bisikletler ile farklı seviyeler taşıyan vitesler aracılığıyla efektif bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı akü desteğiyle uzun mesafeler kat edebilmek mümkün hale gelirken kısa zamanda şarj olan ürünün pili yardımıyla keyifli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Maksimum hız düzeyine kısa sürede ulaşmayı başaran elektrikli bisiklet modelleri yardımıyla hızlı ve sorunsuz bir biçimde seyahat edebilirsiniz. Ani frenleme olanağı tanıyan disk fren özelliği kısa mesafede duruş yapabilmenizi mümkün kılar. Park ayağı ve çamurluk gibi kullanışlı tasarım özelliklerinden yararlanarak bisikletleri daha konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hayatınıza Rahatlık Katan Aksesuarlar

Gece saatlerinde de güvenli bir şekilde bisiklet sürebilmenizi mümkün kılan LED farlar aracılığıyla yolunuzu aydınlatabilirsiniz. Trafikte daha kolay fark edilmenizi de sağlayan bu farlar sayesinde diğer sürücülerin dikkatini çekmeyi başarırsınız. Bisiklet pompası çeşitleri, seyahat halindeyken yaşayabileceğiniz sorunlara karşı pratik çözümler üretir. Bisikletinizin tekerlerinde havaya uçtuğunuzda mini boyutlara sahip pompalardan yardım alarak tekerlere hızlı bir şekilde hava basabilirsiniz. Bisikletinizin kadro bölümüne monte edebileceğiniz çantalar aracılığıyla pompa ve su gibi önemli materyalleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Bisiklet çantası modelleri iki tekerli taşıtınızın dengesini bozmadığı için sürüş konforunuzda herhangi bir eksilme yaşamazsınız. Lazerli arka lambalar da kullanışlı bisiklet aksesuarları arasında bulunur. Trafikte güvenliği artıran ve fark edilmeyi kolaylaştıran arka lambalar verimli bir kullanım sağlar. Bisikletlerde kullanılabilmeye uygun yapıdaki telefon tutucuların ayarlanabilir tasarım avantajından yararlanarak farklı telefon modellerini bisikletinizin direksiyonuna bağlayabilir, yol tarifi alabilirsiniz.