"

Bizim Mutfak

" araması için 199 sonuç listeleniyor
Bizim Mutfak
Filtreleri Temizle
Bizim Makarna - 500 gr x 8 Adet
BizimMakarna - 500 gr x 8 Adet
(827)
29,90 TL
Sepete Git
Bizim Mutfak Un 1 Kg
Bizim MutfakUn 1 Kg
(1)
14,50 TL
9,75 TL
Sepete Git
Bizim Mutfak Un 5 Kg
Bizim MutfakUn 5 Kg
(7)
39,95 TL
28,35 TL
Sepete Git
Bizim Süzz Aktif H1a Tablet 50'li
BizimSüzz Aktif H1a Tablet 50'li
37,90 TL
29,90 TL
Sepete Git
Bizim Mutfak Mayonez 650 g
Bizim MutfakMayonez 650 g
(1)
16,90 TL
Sepete Git
Bizim Mutfak Un 2 Kg
Bizim MutfakUn 2 Kg
(6)
24,50 TL
13 TL
Sepete Git
Bizim Makarna Spagetti 5 Kg
BizimMakarna Spagetti 5 Kg
(3)
29,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Bizim Mutfak

2002 yılında kurulan Bizim Mutfak, hem pratik hem de lezzetli ürünleri sofralara taşıyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle öne çıkan marka; çorba çeşitleri, bulyon, köfte ve çıtır pane harcı, krem şanti, bakliyat çeşitleri ve özel harçlardan oluşan gıda ürünleriyle lezzetli ve kolay tariflerin yapılabilmesini sağlıyor. Türk damak tadına uygun ürünleriyle lezzetli bir sofrada olması gereken tüm tatları müşterileriyle buluşturan Bizim Mutfak, son teknolojilerden destek aldığı Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerini çeşitlendirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Bizim Mutfak Bakliyatlı Çorbalar

Bizim Mutfak'ın en sevilen ürünlerinin başında son derece doyurucu, pratik ve lezzetli olan bakliyatlı çorba çeşitleri geliyor. Sağlıklı içerikleriyle öne çıkan bakliyatlı çorbalar, öğlen ve akşam yemeklerinde hızlı ve etkili bir öğün alternatifi oluyor. Bizim Mutfak bakliyatlı çorbalar, fiyatları ile de beğeni topluyor ve hesaplı hareket etmek isteyen kişilere hitap ediyor. Bizim Mutfak Karabuğday Çorbası karışımı, içerisinde bulunan ve süper besin olarak geçen karabuğdayın yanı sıra esmer bulgur, çavdar ve yeşil mercimek ile hem demir hem de protein bakımından zengin bir seçenek oluyor. Lif ve protein kaynağı bir başka çorba çeşidi ise Bizim Mutfak Kinoalı Çorba karışımı olarak öne çıkıyor. İçerisinde kinoa, yeşil ve kırmızı mercimek, esmer bulgur ve normal bulgur olan bu lezzetli çorba, pek çok vitamin ve mineral de içeriyor.

Bizim Mutfak Çorba Çeşitleri

Bizim Mutfak Siyez Buğdayı Çorbası, faydalı bakliyatlardan oluşan bir başka çorba karışımı olarak öne çıkıyor. Siyez buğdayı, sarı mercimek, esmer bulgur, çavdar ve kırmızı mercimekten oluşan çorba karışımı, geleneksel tatların bir araya gelmesiyle eşsiz bir lezzet oluşturuyor. Yöresel tariflerden ilham alınarak hazırlanan Bizim Mutfak Kelle Paça Çorbası, özenle seçilen bakliyat, et ve baharatlardan oluşuyor. Hiçbir koruyucu madde içermeyen kelle parça çorbası, sadece 10 dakika içerisinde hazır hâle geliyor. Bizim Mutfak Tarhana Çorbası, Bizim Mutfak klasik çorbalar serisi içerisinde yer alıyor. Geleneksel kurutma yöntemiyle hazırlanan tarhana, kısa süre içerisinde içime hazır hâle geliyor. Yemeklere ve çorbalara lezzet katan Bizim Mutfak Kemik Suyu Bulyon, yemeklere ekstra lezzet katıyor. Normal şartlarda uzun süre kaynatılarak hazırlanan kemik suyunun elde edilmesi, zahmetli olabiliyor. Bizim Mutfak bulyon çeşitleri ise yemeğin ya da çorbanın suyuna atıldıktan sonra sadece 30 saniye içinde çözünüyor. 

Bizim Mutfak Tatlı Ürünleri

Ülker Bizim Mutfak ürünleri, geleneksel lezzetlerin ve özel çorba karışımlarının yanı sıra tatlı ürünleriyle de beğeni topluyor. Bizim Mutfak tatlılar içerisinde puding, Türk tatlıları, milkshake, tatlı sosları ve krem şanti gibi ürünler bulunuyor. Bizim Mutfak Puding Milkshake; çikolata, muz, vanilya ve çilek aromalarıyla lezzetli ve hafif bir tatlı alternatifi oluyor. Yapımı son derece kolay olan bu lezzetli puding, sadece bir dakika içerisinde hazırlanıyor. 1 çay bardağı soğuk sütle yapılan Bizim Mutfak Puding Milkshake, 12 çeşit vitamin içermesiyle de sağlıklı bir tatlı seçeneği oluyor.

Bizim Mutfak Fiyatları

Tatlıdan çorbaya, bulyondan harçlara kadar pek çok farklı gıda ürününe yer veren Bizim Mutfak, geleneksel lezzetlerin yanı sıra sunduğu yenilikçi tatlarla da oldukça beğeniliyor. Bizim Mutfak gıda ürünleri ile yemek ve tatlı yapımına daha az zaman ayırmak mümkün oluyor ve zamandan tasarruf ediliyor. Bizim Mutfak, lezzetli ve pratik ürünlerinin yanı sıra ekonomik fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Çorba, harç ve tatlı karışımlarını son derece uygun fiyatlarla sunan marka, yüksek memnuniyet yaratıyor.

Trendyol ile Bizim Mutfak ürünlerine hesaplı fiyatlarla ulaşmak kolaylaşıyor.