"

Black Decker

" araması için 160 sonuç listeleniyor
Black Decker
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Black&Decker

Black&Decker’ın başarı hikayesi 1910 yılında S. Duncan Black ve Alonzo G. Decker’in ABD’de kurdukları küçük bir mekanik dükkanı ile başlar. 1916 yılında ürettikleri portatif elektrikli matkap, bugün kullanılan pek çok elektrikli aletin temelini oluşturur. 1946 yılında ilk taşınabilir matkabı yaparak sektörde büyük bir fark yaratırlar. 1961 yılında bataryalı kablosuz matkabı tanıtırlar. 1979 yılında kablosuz el süpürgesi üreterek temizlik konusunda da pratik çözümler sunmaya başlarlar. 2012 yılında dünyanın ilk hareket sensörlü tornavidasını üretirler. Kuruluşundan beri elektrikli el aletleri alanında pek çok ilke imza atan Black&Decker, bugün de ürettiği yenilikçi teknolojiler ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam eder.

Farklı İşler için Tek Ürün

Black Decker matkap çeşitleri, şarjlı/kablosuz ve kablolu olmak üzere iki kategoride üretilir. Black&Decker matkaplar; ağır, hafif ve genel kullanım şekline göre farklı güç seçenekleriyle sunulur. Kablolu matkaplar, Black Decker şarjlı matkap çeşitlerine göre daha güçlüdür ve daha ağır işlerde kullanım için idealdir. Darbeli, kablolu matkapların kutu içeriğine daha iyi kontrol sağlayan ikincil tutamak, mandren anahtarı ve ayarlanabilir derinlik çubuğu dâhildir. Black and Decker matkapları kademeli tork ayarına sahiptir. Değişken hız ayarları sayesinde tuğla, beton, çelik ve ahşap yüzeylerde delik açılabilir ve vidalama yapılabilir. Farklı matkap uçları ve vida ölçüleri ile kullanılabilen matkaplar sağ ve sol yöne dönerek delik açma, vidalama ve vida sökme amacıyla kullanılabilir.

Ulaşılması Zor Alanlarda Kolay Kullanım

Black Decker vidalama amacıyla kullanılan şarjlı el aletlerinde lityum pil kullanılır. Black Decker şarjlı tornavidalar; masa altı, dolap içi gibi karanlık ve dar alanları LED ışık ile aydınlatarak rahat çalışmanızı sağlar. Bazı Black&Decker şarjlı tornavida modellerinde, dar alanlarda erişim kolaylığı sağlayan teleskopik vida tutucuları yer alır. Mıknatıslı olan bu vida tutucular tek elle çalışma imkanı da sağlar. Şarjlı tornavidaların pek çok modelinde farklı konumlara dönerek çok yönlü kullanım ve erişilebilirlik sağlayan bükülebilir kol mekanizması vardır. Black&Decker elektronik tornavidaların kolay vidalama ve vida sökme için ileri ve geri kaydırma düğmesi bulunur. Farklı tork ayarları yapılabilen şarjlı tornavidaların bazı modelleri otomatik tork ayarına uygundur. Yeni nesil elektronik el aletlerine imza atan Black&Decker, ürün gamında çalışmak için bileğinizin hareketini algılayan sensörlü, şarjlı tornavidalara da yer verir.

Pratik Kullanım Sunan Detaylar

Black Decker dekupaj testerelerin gövdesi üzerinde yer alan bıçak muhafazası diğer bıçaklara hızlı ve kolay erişim sağlarken aynı zamanda yer tasarrufu da sağlar. Black Decker dekupaj testerelerinin kesim hattı takibini kolaylaştıran SightLine kesim hattı görüş çizgisi vardır. Toz üfleme ve emme özelliği olan dekupaj testereleri kesim hattının ve çalışma alanının temiz kalmasına yardımcı olur. Tetik kilitleme özelliği uzun süreli kullanımlarda rahatlık sunar. Bazı Black Decker dekupaj testerelerinde uygulamaya göre hız ayarını otomatik seçen Auto-Select teknolojisi yer alır. Black&Decker’ın benzer niteliklere sahip farklı kullanım alanları için özelleştirilen elektronik daire testere ve tilki kuyruğu testere çeşitleri de vardır.

Verimli Temizlik için Özelleştirilmiş Süpürgeler

Black&Decker’ın genel temizlik, araç içi temizlik ve ağır temizlik işlerinde kullanım için özel olarak tasarladığı farklı niteliklerde süpürge çeşitleri vardır. Kablosuz kullanım özgürlüğü sunan Black Decker şarjlı süpürge modelleri, erişilmesi zor yerlerde kullanım kolaylığı sağlayan fırça uçlarına sahiptir. Şarjlı süpürgelerin doluluk miktarı gözlemlenebilen, şeffaf, toz torbasız toplama hazneleri bulunur. Bu toplama haznesi ve filtreler detaylı temizlik için çıkartılabilir ve yıkanabilir niteliktedir. Black Decker süpürge modellerinin üzerinde şarj seviyesini gösteren ışıklı göstergeler yer alır. Bazı süpürge çeşitleri kompakt şarj etme ve depolama için ikiye katlanabilir. Black&Decker’ın sulu ve kuru emme yapabilen süpürgelerinin yanı sıra hem dikey süpürge hem de el süpürgesi olarak kullanılabilen şarjlı süpürgeleri de vardır.

Hayatınızı kolaylaştıran elektrikli el aletleri, küçük ev aletleri ve bahçe aletleri üretimi yapan Black&Decker’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan kullanışlı ve fonksiyonel ürünlere Trendyol ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.