"

BlackBerry

" araması için 48 sonuç listeleniyor

BlackBerry

Kanada kökenli dünyaca ünlü bir marka olan BlackBerry'nin eşsiz akıllı telefon modelleri, Trendyol kategorisinde sunuluyor. Uzun yıllar fiziksel klavyeli tasarımlarıyla tanınan, bilişim teknolojilerinin gelişmelerini yakından takip ederek çok sayıda yeni model tasarımı sunan firma, BlackBerry'den vazgeçemeyenleri memnun etmeyi başarmıştır. Klasik akıllı telefon modellerine fiziksel klavye detayı ekleyen BlackBerry, farklı bir akıllı telefon serisi sunarak kullanıcılara alışılmışın dışında bir ürün seçimi yapma avantajı sağlamıştır. İnce tasarımlı ve çarpıcı renkler sunan BlackBerry akıllı telefon modellerini karşılaştırarak bu yeni deneyimi keşfedebilirsiniz.

BlackBerry Akıllı Telefon Özellikleri

BlackBerry cep telefonu çeşitleri, zarif tasarımlarıyla ön plana çıksa da son derece profesyonel teknolojik özelliklere ev sahipliği yapar. Çok fonksiyonlu kolay ve pratik BlackBerry arayüzüyle dilediğiniz her işlemi saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. 2G, 3G, 4G ve 4.5G şebeke bağlantılarını başarıyla gerçekleştiren BlackBerry akıllı telefon modelleri, görüntülü arama desteği de sunabilir. Geniş ve büyük ekran tasarımları sunan BlackBerry modelleri, genellikle çift ön kamera sistemine sahiptir ve arka kamera özelliği de bulunur. 4.5 inç ve daha geniş ekran boyutu bulunan BlackBerry telefonların en önemli özelliği ise fiziksel klavye sistemine sahip olmalarıdır. Fiziksel klavyeli akıllı telefonlar, mesajlaşmayı kolaylaştıran ve hata payını azaltan ürünlerdir. Bu özellikleri sayesinde yoğun e-posta takibi yapan kullanıcılar tarafından da sıkça tercih edilir. Özellikle BlackBerry çift hatlı telefon modelleri, bu amaç için tercih edilebilir.

Kapasitif IPS LCD ekran donanımına sahip olan BlackBerry telefonlar; çizilme, düşme gibi durumlar için dayanıklı bir hale getirilmiştir. BlackBerry telefonlar, hafıza konusunda da yüksek kapasiteli seçenekler sunar. 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB gibi seçenekleri olan BlackBerry telefonlar, kişisel verileri herhangi bir yedekleme işlemine gerek kalmadan saklayabilir. Aynı zamanda uygulama kullanımları için geniş bir alan sunar ve Google Play Store bağlantısı aracılığıyla dilediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. BlackBerry, Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üreterek Android sürüm güncellemesi yapabilmenize de yardımcı olur. BlackBerry akıllı telefonlar, yaklaşık 26 saat aktif konuşma süresi sunabilir. Pil ömrü oldukça dayanıklı olan BlackBerry akıllı telefonlar, hızlı şarj edilebilir ve 3505 mAh gücüne varabilen bataryalara sahiptir.

BlackBerry Akıllı Telefon Modelleri

BlackBerry amiral gemi ürünlerinden olan BlackBerry KEYone ve BlackBerry KEYtwo modelleri, üstün özelliklerle donatılan akıllı telefon modelleridir. BlackBerry Hub teknolojisine sahip olan bu modeller, tüm mesajların tek bir alanda birleştirilmesini sağlar. Bu teknoloji sayesinde Twitter, Facebook gibi sosyal medya ağlarından gelen mesajların yanı sıra, e-posta, kişisel şebeke mesajları gibi mesajların tümü Hub arayüzünde birleşir. Böylece her şeyi bir arada kolay ve pratik bir şekilde cevaplayabilir, ayrı ayrı uygulama girişleri yapmadan mesajlarınızı takip edebilirsiniz. 1620 x 1080 çözünürlük oranı ve 433 PPI ekran derinliği bulunan BlackBerry KEYone modellerinin 2 hafıza seçeneği bulunur. 32 GB ve 64 GB'lık seçenekler sunan BlackBerry KEYone serisi ürünlerinizi, Micro SD kart ile 256 GB'a kadar yükseltebilirsiniz. Bronz, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunan BlackBerry KEYone modellerinden bazıları Dual-SIM(çift hat) özellikleri gösterir. Sık seyahatler eden biriyseniz veya şirket hattı kullanmak zorundaysanız BlackBerry Dual-SIM özelliği bulunan akıllı telefonlara yönelebilirsiniz.

BlackBerry KEYtwo serisi ise KEYone serisine alternatif olarak üretilen modellerdendir. BlackBerry KEY2 modellerinin renk tercihleri siyah, kırmızı ve gold seçenekleridir. BlackBerry KEY2 akıllı telefon modeli, batarya donanımıyla dikkat çeken bir üründür. Şarj dayanıklılığı 2 gün olarak belirtilen cihazın, hızlı şarj etme özelliği de bulunur. KEY2 modeli BlackBerry KEYone modelinde olduğu gibi hız anahtarı özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde kelime hazinenizin klavye tarafından tanınması sağlanır. Kelime algılama motoru sayesinde size özel yapılan tahminler arasından dilediğiniz kelimeyi seçebilirsiniz. Bu özel motor ile tüm mesajlaşmalar oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. BlackBerry KEY2 modelinin bir diğer özelliği ise arka panelde yer alan ana kameranın çift kamera yapısına sahip olmasıdır. Portre modu ve optik süper odaklama özellikleri bulunan ana kamera, oldukça keskin ve kaliteli görseller elde etmenize yardımcı olur. Dahili güvenlik ve gizlilik özellikleri bulunan KEYone ve KEY2 modelleri, kişisel verilerinizin gizliliğini de koruma altına alır.

Yukarı Çık