İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Ek Özellik
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Blade Deodorant

" araması için 90 sonuç listeleniyor
Blade Cool Fresh Deodorant
Hızlı Teslimat

BladeCool Fresh Deodorant

(40)
Cool Fresh Deodorant
88 TL
Sepete Git

Hoş Kokulu Blade Deodorant Seçenekleri Trendyol’da!

Koku giderici anlamına gelen deodorant, vücutta istenmeyen kokuların sebebiyet veren bakterilerin oluşmasını engelleyen kozmetik bir üründür. Bakterilerin önüne geçmenin yanı sıra birçok çeşidi de güzel koku vermesini sağlayan içerikler ilave edilerek üretilir. Deodorantlar koltuk altı gibi bakteri oluşumuna elverişli bölgelerde doğrudan kullanılabilir. Ürünler, cilt yüzeyinde kötü koku oluşumuna neden olan bakterileri azaltırken oluşan kokuyu da perdeleyerek onun sebep olduğu rahatsızlık durumunu ortadan kaldırmayı amaçlar. Ancak bunun için vücut temizliği de önemlidir. Deodoranttan en etkili sonucu alabilmeniz için temiz ve kuru koltuk altına uygulamanız gerekir. Blade deodorant, uygun koşullar sağlandıktan sonra, terlemeyi önleyerek vücut hijyenini korumanıza yardımcı olur. Cilt tipleri değişkenlik gösterdiğinden dolayı bazı insanlar fazla terleyebilir. Terlemek vücudumuzda kokuya neden olsa da bu olumsuz bir durum olarak algılanmamalıdır. Çünkü terleme, bir savunma mekanizması olarak vücut için önemlidir. Vücut sıcaklığını korumak için terleme bir dengeleme aracıdır. Günlük yaşamda fazla terleyenler antiperspirant özelliği olan deodorantlar tercih edebilir. Kullanacağınız Blade deodorant çeşitleri terlemeye neden olan bakteri ve mantarların önüne geçme konusunda yardımcı olur. Etkileşimin fazla olduğu ulaşım araçları gibi ortamlarda ter kokusu sosyal ilişkiler açısından da insanların problem yaşamasına neden olabilir. Ürünün kullanımı günlük yaşamda sosyal ilişki sorunlarının da oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Blade deodorant fiyatlarına ulaşmak için Trendyol üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Kokularla Blade Deodorant Çeşitleri

Birbirinden Güzel Kokularla Blade Deodorant Çeşitleri

Deodorant, kozmetik ürünlerden en sık tercih edilenlerden biridir. Deodorant kullanımında kişisel zevklerin yanı sıra kullanacak kişinin cilt özellikleri de dikkate alınmalıdır. Ter kokusunu perdeleyerek engellemeyi amaçlayan ürünler, gün içinde daha ferah hissetmenizi sağlar. Böylece deodorant hem terleyen kişinin hem de sosyal çevresindeki insanların rahatsız olmasını önler. Ancak kullanımında dikkat edilmesi gereken husus, terlemenin doğal akışıdır. Kullanılacak ürünün terleme düzenini bozmaması gerekir. Terleme, vücudun dengesini korumak için kullanılan bir mekanizmadır. Bu yüzden kullanılan ürünün bu doğal süreci engellememesi de gerekir. Dolayısıyla kullanılan ürünün kaliteli olması oldukça önemlidir. Blade hem cilt tipini hem de günlük aktiviteleri dikkate alarak geniş yelpazede ürünler piyasaya sürer. Markanın her koşul için geliştirdiği kullanışlı ve kaliteli deodorantları yalnızca ter kokusunun önüne geçmekle kalmaz, aynı zamanda 24 saat kalıcılık sağlar. Hareketli işlerde çalışanlar veya her gün aktif olan kişiler için Blade Cooler deodorant iyi bir tercih olabilir. Bu ürün yoğun tempoda çalışanlarda bile teri engeller. Ayrıca bakteri oluşumunun da önüne geçerek kötü kokuya sebep olmaz. Günlerini çok hareketli geçirenler ya da düzenli spor yapanlar için Blade Racer deodorant tam ihtiyaca uygun bir üründür. Odunsu kokular erkekler tarafından yoğunlukla tercih edilir. Odunsu koku seçeneğine sahip diğer bir ürün de Blade Fighter deodoranttır. Marka, odunsu koku tercih eden müşteriler için pek çok farklı seçenek sunar. Blade Faster deodorant da oryantal ve odunsu kokuları eşsiz bir şekilde harmanlayarak bu zevkli kokuyu beğeninize sunar. Toprak kokularından hoşlananlar için Blade Archer deodorant diğer bir seçenektir. Bu ürün sayesinde amberin kalıcılığını gün boyu hissedersiniz. Blade Legend deodorant siyah ve mavi rengin birlikte kullanıldığı şık tasarımlı kutuda tatlı limon ve sarmaşık seçeneği ile sunulur. Blade Boxer deodorant spor yapan, hareketli yaşamayı seven ve odunsu kokuları tercih eden müşteriler için bir üründür. Bu ürünler ile özellikle spor sırasında terleme ile beraberinde oluşan kokunun perdelenmesi amaçlanır. Blade’in birbirinden kaliteli ve hoş esanslara sahip tüm seçeneklerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Blade Deodorantın Sayısız Faydaları

Blade Deodorantın Sayısız Faydaları

Blade de ürün özelliklerini paketlemede renkleri etkin şekilde kullanır. Böylece müşteriler tarzına uygun ve beğendikleri kokuları rahatlıkla bulabilir. Blade mavi, yeşil deodorant olarak da bilinen Cooler ve Racer çeşitleri, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen seçeneklerdir. Üründen en etkili şekilde faydalanmak için doğru deodorant tercihlerinin yanı sıra doğru kullanım da önemlidir. Deodorant, koltuk altının tamamına uygulanmalıdır. Terliyken uygulanan ürün, ter ile karışarak beklenen sonucu vermez. Duş sonrasında kullanabilir ya da uygulanacak bölgeyi temizleyerek kuruladıktan sonra ürünü sıkabilirsiniz. Böylelikle ter kokusu daha efektif biçimde önlenebilir. Buna ek olarak fazla kullanımda problem yaşanabilir. Bundan dolayı aşırı derecede sıkmadan ve gerektiği kadar kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Kişiler genellikle deodorantların yalnızca koltuk altında kullanıldığını düşünür. Ancak bu ürünleri koltuk altı dışında bölgelerde de kullanabilirsiniz. Ter bezleri nedeniyle vücudun değişik yerlerinde terlemeye bağlı bakteriler oluşabilir. Bu nedenle kokuya neden olan her bölgede kullanılabilir. Kokunun kaynağına yapılacak müdahale ile en iyi sonucu almak mümkündür. Doğru kullanımda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da deodorantın direkt olarak vücuda uygulanmasıdır. Elbiseye uygulanacak ürün fayda sağlamaz. Çünkü ter bezlerine doğrudan temas edemez. Ayrıca terledikten sonra elbisede oluşan koku ile birleşmesi daha rahatsız edici bir duruma neden olabilir. Bunların yanı sıra ürünler koltuk altına yaklaşık olarak 15 cm’lik bir mesafeden sıkılmalıdır. Deodorantlar sadece gündüz yapılan aktivitelerde ihtiyaç duyulan ürünler değildir. Vücut, hareket olmasa bile terlemeye devam eder. Bu nedenle ev ortamında da kullanılması gerekir. Çünkü özellikle yatarken terleme oranı artar. Uyku esnasında ortaya çıkabilecek kötü kokuları engellemek için de rahatlıkla kullanılabilir. Her zevke uygun Blade erkek deodorantlarını Trendyol’da rahatça bulabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Deodorantlar İçin Blade

Her Zevke Uygun Deodorantlar İçin Blade

Blade’in ürünleri her yaştan kişiye ve zevke hitap eder. Ürün, terleme nedeniyle oluşan kokuları perdelemenin yanında farklı düzeylerdeki notalarla müşterinin istediği şekilde hoş kokular da sağlar. Deodorant seçiminde ürünün içerisine eklenen esansları ve bu esansların kalıcılık sürelerini belirleyen notalar da önemlidir. Notalar üst, orta ve alt olarak üç kategoride sınıflanır. Üst notalar etkisini en hızlı kaybeden esanslar için kullanılır. Ancak deodoranttan aldığınız ilk koku olması nedeniyle önem arz eder. Ayrıca müşterinin zevkine uygun ürünü seçmesi bu nota sayesinde mümkün olur. 3-5 saniye süren üst notadan sonra ortaya orta notalar çıkar. Orta notalar esansın cilde yerleşmesinden sonra ortaya çıkar ve ortamda yaklaşık 1 saate yakın kalabilir. Alt notalar orta notadan sonra ortaya çıkan ve en kalıcı kokulardır. Alt notalar 24 saate kadar etkilerini korurlar. Blade ürünlerinde de bu notalar müşteriler için değişik seçeneklerde sunulur. Marka üst notada bergamot, lavanta ve yeşil bambu tercih eder. Orta notada karabiber, Hindistan cevizi, ananas, elma ve gül kokuları mevcuttur. Alt notada ise sedir, yosun, amber, misk ve kaşmir tercihler arasındadır. Marka, birçok ürün seçeneğine sahip olmasının yanı sıra ürünlerin kullanım kolaylığını da ön planda tutar. Blade deodorant 150 ml olarak her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde üretilir. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Ürünün farklı seçeneklerde satışı da mevcuttur, 2x150 ml gibi daha uygun paket seçeneklerini de bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliği müşterinin tenine uygun ve sevdiği kokuyu rahatça bulmasına yardımcı olur. Bu durum Trendyol üzerinde yapılan Blade deodorant yorumlarından rahat bir şekilde anlaşılır. İhtiyacınıza uygun Blade çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.