"

Blistex

" araması için 61 sonuç listeleniyor
BlistexSensitive Stick 4.25g
(781)
24 TL
Sepete Git
BlistexMed Plus Balm 7ml
(69)
35,00 TL
27,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Blistex

1947 ylında Amerika'da kurulan Blistex, hassas dudaklara özel olarak ürettiği kaliteli dudak bakım ürünleri ve kremleriyle biliniyor. Özellikle soğuk havalarda dudağında çatlama problemi yaşayan kişiler için üretilen ve oldukça etkili olan nemlendirici kremler, hem sağlığın hem de güzelliğin korunmasına yardımcı oluyor. Blistex dudak nemlendiricisi ve dudak çatlak kremi, hassas formülüyle 7'den 70'e herkes tarafından kullanılabiliyor. Blistex krem çeşitleri nem ihtiyacını acil olarak gideren içerikleriyle benzer ürünler arasından sıyrılıyor. Yoğun bakım uygulayan Blistex nemlendirici kremler, düzenli kullanımda cildin yumuşacık ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Blistex, yılların deneyimiyle ürettiği dudak koruyucu ürünleri ve yoğun nemlendirici kremleriyle yüksek memnuniyet yaratıyor.

Blistex Dudak Kremleri

Blistex'in tedavi edici özellikteki dudak nemlendiricileri ile dört mevsim dudak çatlaması sorunu ortadan kalkıyor. Blistex dudak kremi, cildin en hassas bölgelerinden olan dudakların zorlu hava koşullarından korunmasını sağlıyor. Blistex dudak kremi cildi nemlendirirken mevcut çatlakları tedavi ediyor ve düzenli kullanımda dudakların her zaman yumuşak kalmasını sağlıyor. Blistex dudak nemlendiricisi rüzgarlı ve kuru havalarda düzenli şekilde kullanıldığı takdirde çatlama sorununun ortaya çıkmasını önlüyor. 

Blistex dudak koruyucu ürünleri kendi içlerinde yoğunluklarına göre ayrılıyor. Blistex ultra nemlendirici kremler, yoğun nemlendirici ihtiyacı duyanlara hitap ediyor. Kurumuş dudaklar için bakım kremi arayanların favori ürünlerinden olan Blistex dudak balmı, içerdiği yağlar ve E vitaminiyle dudakları besliyor. Dudak koruyucu Blistex ürünleri içerisinde öne çıkan Medplus dudak kremi, pratik kutusu ile çantanızda her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Çatlayan dudaklar için krem arayışında olanlar, oval şekliyle kolaylıkla sürülen Blistex Bliss Flip ürününü oldukça beğeniyor. Blistex yuvarlak nemlendirici kremiyle dudağın her tarafına kolaylıkla sürülüyor. Blistex Lip Balm, Blistex Sensitive ve Blistex Lip Cream ürünleri, sık sık ruj kullanan ve dudaklarını nemli tutmak isteyenler tarafından da severek kullanılıyor.

Blistex Meyveli Nemlendiriciler

Blistex renkli nemlendirici ürünleri içerdikleri meyve aromalarıyla dudakların doğal bir renge sahip olmasını sağlıyor. Işıltı ve renk veren ve dudakta hoş bir tat bırakan Blistex meyveli nemlendirici çeşitleri içerisinde yer alan Blistex Kiraz Lip Balm, dudaklara tatlı bir kırmızılık veriyor. Blistex Ahududu Limon hafif koyu rengi ve yoğun nemlendirme özelliğiyle öne çıkarken, Blistex Çilekli Lip Balm ile dudaklar çilek rengine bürünüyor. Blistex Lip Balm fiyat seçenekleri, son derece uygun rakamlarla öne çıkıyor.

Blistex El Kremleri

Blistex, sadece dudakların değil ellerin de en yoğun şekilde nemlenmesini sağlayan el kremleri üretiyor. Sürekli su ile temas eden ve soğuktan etkilenen eller, Blistex el kremi çeşitleriyle en iyi şekilde nemleniyor. Blistex Intensive el kremi, güçlü formülü, içerdiği yağlar, vitaminler ve minerallerle sürekli çantanızda taşımak isteyeceğiniz bir el kremi tercihi oluyor. Yoğun bir nemlendirici el kremi arayanlar, uygun Blistex fiyat avantajlarıyla aradıkları kremi rahatlıkla satın alıyor.

Blistex Nemlendirici Fiyatları

Blistex dudak nemlendiricileri, el kremleri ve Lip balm çeşitleri, kurumuş dudaklarına çare arayan kullanıcılara dört mevsim nem, güzellik ve sağlık sunuyor. Güçlü formülleriyle yılların tecrübesini ve bilgi birikimini taşıyan dudak ve el kremleri, fiyat noktasında da fark yaratıyor. Blistex nemlendirici ürünleri, farklı bütçelere hitap eden, erişilebilir fiyatlarıyla beğeni topluyor. Blistex dudak kremi fiyat avantajlarından yararlanmak için en doğru adres ise Trendyol oluyor. Uygun Blistex fiyatı ile aranan dudak kremine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Şimdi siz de aradığınız nemlendirici kreme Trendyol aracılığıyla ulaşın, birbirinden özel Blistex indirim fırsatlarından hemen yararlanın.