"

BLUE HOUSE

" araması için 32 sonuç listeleniyor

Blue House

Evinizin ihtiyaçlarını baştan sona tasarlayan Blue House, Tarman Group bünyesinde kurulmuş ve 2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren inovatif bir markadır. Küçük ev aletleri alanında yenilikçi ürünler tasarlayan marka; modern, cazibeli ve fonksiyonel özelliklere sahip birbirinden ayrıcalıklı modelleri ile kullanıcıların yüksek beğenisine hitap ediyor. Markanın zengin içerikli ürün gamında; mutfak için küçük ev aletleri, elektrikli süpürge modelleri, kişisel bakım ürünleri ve birçok farklı ürün çeşidi bulunuyor. 

Blue House ile Mutfakta Harikalar Yaratırsınız

Yemek pişirme öncesi hazırlıklarda size keyifle eşlik edecek olan doğrayıcı ve karıştırıcılar, Blue House imzası ile yepyeni bir tarz kazanıyor. Gıdaları dilediğiniz boyut ve biçimlerde doğrayabileceğiniz blender setlerinin içinde, aynı zamanda karıştırma işlemini yürüten aparatlar da yer alıyor. Yer tutmayan ergonomik tasarımları ile mutfak tezgahında keyifle bulundurabileceğiniz blender setleri, dekorasyon renklerinize uyum sağlayacak biçimde zevkli ve farklı seçeneklerle tasarlanıyor. Doğrayıcı modellerini set halinde edinme imkanı olduğu gibi, dilerseniz tekli doğrayıcı modellerini de tercih edebilirsiniz. Oldukça pratik özelliklerle tasarlanmış doğrayıcılar, sağlıklı cam hazneleri ve üstten tek hareketle aktif olan tasarımları ile mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olma niteliği taşıyor.

Blue House ile Zaman Size Kalır

Blue House kettle modelleri ile pişireceğiniz yemeklere ilave edeceğiniz sıcak su kolayca hazırlanıyor. Çay ve kahve molaları için sıcak suya ihtiyaç duyduğunuzda da yine Blue House kettle çeşitleri, farklı modelleri ile yardımınıza koşuyor. Isıtmak istediğiniz su, kaynama sıcaklığına eriştiğinde Blue House kettle, otomatik olarak kapanarak güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor. Kahve tiryakileri ve Türk kahvesine düşkün olanlar için tasarlanmış Blue House elektrikli cezve modelleri, kısa sürede geleneksel lezzette Türk kahvesi hazırlamanızı sağlıyor. Çay tiryakilerine özel tasarlanmış Blue House elektrikli çay makineleri, ideal demleme yöntemleri ile hazırladığı çaylarla, sevdiklerinize ve size keyifli sohbet zamanları yaratıyor. Güne sağlıklı bir başlangıç yapabilmenize katkı sunan kahvaltı öğünü için yardım alabileceğiniz tost ve ekmek kızartma makineleri, bütün aileyi kahvaltı sofrasında bir araya getirmeyi başarıyor. 

Blue House Ev İşlerini Kolayca Halleder

Evinizi her daim tertemiz ve pırıl pırıl tutmanıza katkı sağlayan Blue House süpürge modelleri, farklı özellikler taşıyan tasarımları ile dikkat çekiyor. Günlük temizlik için favori tercihiniz olacak Blue House dikey süpürge, hafif ve ergonomik tasarımı ile pratik ve kolay bir kullanım performansı sunuyor. Ulaşılması en zor yerlere bile kolaylıkla girebilen ve hafifliği ile sizi yormadan temizlik işlerini bitirmenize katkıda bulunan Blue House dikey süpürge çeşitleri, yüksek emiş gücüne sahip tasarımı ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Blue House elektrik süpürgesi, hem kendi eviniz hem de sevdikleriniz için şık ve mükemmel bir ev hediyesi seçeneği oluşturuyor. 

Blue House Ürünleri ile Hayatın Keyfini Çıkarırsınız

Blue House markasını taşıyan saç kurutma makineleri, kişisel bakım ürünleri arasında tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Şık görsel tasarımı, dayanıklılığı ve fonksiyonel kullanım özellikleri ile Blue House saç kurutma makinesi, kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Markanın zengin içerikli ürün gamında bulunan diğer ürünler ise elektronik kategorisinde satışa sunuluyor. Evinizin ortamında güvenle hazırlamak isteyeceğiniz et çeşitleri için tasarlanmış Blue House et kıyma makinesi, saklamak istediğiniz etleri hazır hale getirmek için büyük kolaylık sağlıyor. Trendyol kalitesi ve güvencesiyle satışa sunulan ürünler arasında bulunan fritöz modelleri ve Blue House yemek pişiriciler, sıklıkla çalışma hayatında olan ve zaman problemi yaşayan kullanıcıların en büyük mutfak yardımcıları olarak ilgi görüyor. Blue House ürünlerine Trendyol'un uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Yukarı Çık