placeholder
"

Bluuhbaby

" araması için 17 sonuç listeleniyor
Bluuh Baby Pompa
HIZLI TESLİMAT
KARGO BEDAVA
BluuhbabyPompa
99,90 TL
Sepete Git
Bluuh Baby Banyo Bombası
BluuhbabyBanyo Bombası
(1)
Sepette İndirimli
71,91 TL
Sepete Git
Bluuh Baby Sabunlu Banyo Süngeri
BluuhbabySabunlu Banyo Süngeri
(4)
57 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bluuhbaby ile Kullanışlı ve Koruyucu Ürünler Sizlerle

İnternet alışverişinin istenen ürünlere anında ulaşım sağlaması, zamanı kısıtlı kişiler için gerçek konfor ve kolaylık sağlar. Bu konfora herkesten çok ihtiyacı olan kişilerin başında ise anne adayları gelir. Doğru ürüne ve o ürünün içeriğine istenen anda ulaşma imkanı, yoğun olabilecek bu zamanların yükünü hafifletme konusunda büyük rol oynar. Bluuhbaby sağlıklı ve yenilikçi ürünleriyle çağdaş ebeveynliğin ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerini tasarlar. Ailelerin bebek alışverişinde ilk dikkat ettiği özellik, ilgilenilen ürün materyalinin sağlığa uygunluğu olur. Marka, gıda sınıfında plastik bebek malzemelerine alternatif olarak tamamen silikondan üretilen modelleri ile sağlık konusunda beklenen hassasiyeti karşılar. Gözlerini dünyaya yeni açmış bir bebekten çok daha büyük olan bebeklere kadar herkesin birçok ihtiyacı olur. Özellikle anne adaylarının hazırlığı, doğumun aylar öncesinden başlasa da hiçbir zaman tamamen bitmez. Her yeni günle gelişen yeni hayat, beraberinde farklı gereksinimler doğurur. Yeni dönemin hızla değişen koşullarına uyum sağlayabilecek ürünün bulunması önemlidir. Çocuklu ailelerin geleneksel yaşantısı günden güne değişir. Bu günlerde iş ve sosyal hayattan kopmayan, çocuğu da bu hayatın içine dahil eden ebeveynler alır. Marka bu vizyonla tasarımlarında yenilikçi tavrını sergiler. Değişen ihtiyaçlara basit çözümlerle yaklaşır. Sadece model yelpazesini genişleterek değil, sıradan ürünlere eklediği küçük değişikliklerle onları her zamankinden kullanışlı hale getirir. Tüm ihtiyaçları güvenle karşılamak isteyen markanın ürünlerinin tamamına Trendyol ayrıcalığıyla ulaşabilir, her bir ürünü detaylı olarak inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Değişen İhtiyaçlara Kolay Çözümler

Değişen İhtiyaçlara Kolay Çözümler

Yeni bir yaşamla beraber tüm düzen değişirken bazı alışkanlıklar terk edilir ya da bunların yerine yenisi konulur. Anne, bedeniyle bebeğin yaşam desteği haline gelir. Bu da birtakım tüketim alışkanlıklarını bırakmak anlamına gelebilir. Örneğin; her sabah kahveyle güne başlayan biriyseniz bu keyifli alışkanlıktan vazgeçebileceğiniz gibi yerine sağlıklı alternatifler koyabilirsiniz. Bu güzel başlangıcı yaşayabilmeniz adına marka sizi düşünür ve tasarımlarını buna göre yapar. Bluuh Baby anne kahvesi sizin için ideal bir alternatif olur. Kafeini azaltılmış içeriği sayesinde zevkinize özlem duyma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Akla gelen hızlı çözümleri markanın modellerinde görmek mümkündür. Vakumlu tabana sahip mama kasesi, bu bakış açısını özetleyen tasarımlardandır. Zorlu mücadeleye dönüşebilecek beslenme zamanı aksiliklerine basit ve hoş bir çözümdür. Kırılmaz ve esnek yapısı olan ürün, çocuğunuzun hareketlerini kısıtlamadan yemek ile özgürce tanışmasına olanak tanır. Onunla bu öğrenme anını yaşayacak olan size de az iş bırakır. Hızlı çözümler, ayrıntıların sadeliğinde yatar. Örneğin; diş kaşıyıcıya eklenen ayarlı bileklik oldukça ideal ve etkili bir çözüm olarak gösterilebilir. Kolundan çıkmayacak kaşıyıcı ile uyku kesintilerini siz ve bebeğiniz için azaltmaya yardımcıdır. Bebeklerin öğrenmeye açık zihinleri, esnek bedenleriyle desteklenir. Yapılan aktiviteler, oyunlar, hareketler onların sağlıklı şekilde gelişmesine aracı olur. Bu nedenle uygun koşulların güvenli biçimde yaratılması gerekir. Kısıtlama olmaksızın suda birlikte zaman geçirebilmek için Bluuh Baby boyun simidi ürünlerinden destek alabilirsiniz. Bunlar, henüz kendi başına hareket edemeyen bebeğinize güvenli bir seçenek olur. Kaslarının gelişimine katkı sağlayan bu tarz malzemeler, bebeklerin vücudunu tanımasına da imkan sağlar. Onların suda geçireceği zamanı, iki taraf için de sorunsuz hale getirmeye yardımcı olur. Erken başlanacak aktiviteler, bebeğin kas sistemine ve öz güvenine katkı sağlar. Dış dünya ile yeni karşılaşan bebeği doğrudan dalgalı bir denize sokmak istemeyebilirsiniz. Kimyasal ilaçlarla temizlenen havuzlar da iyi bir fikir olmayabilir. Bu durumda ilk deneyimlerini Bluuh Baby havuz ile sakin ve kontrollü şekilde sağlayabilirsiniz. Gelişen bedenin tanıdığı rahatlık ile farklı araçlara geçiş yapılabilir. Yüzülen suya, suda gerçekleştirilecek etkinliğe bağlı olarak beklenti değişebilir. Zamanla birden çok isteğe bağlı olarak Bluuh Baby bebek yüzme simidi gibi tercihlere de yönelebilir ve Trendyol üzerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Bluuhbaby Ürünleriyle Mutlu Bebekler

Bluuhbaby Ürünleriyle Mutlu Bebekler

Enerjisini harcayabilen herkes, kalan boş vaktinde sakin ve huzurlu olur. Bebekler için de durum değişmez. Güne keşfetmenin heyecanı ile başlayan yeni bireyler, çevresine de aynı ilhamı aktarır. Öğrenme karşılıklı paylaşımın ürünüdür. Verdikçe alınan ve üstüne konulan deneyim, evi yuvaya çeviren histir. Her daim yanında olmanın tadına varmak anneliğin ve babalığın parçasıdır. Fakat gün gelir ailenin de öğrenmesi gereken yeni koşullar gelişir. Sadece babayla geçirilecek bir gün veya işe gidilip aile dışında birine bırakılacak o vakit, etkili çözümler aranır. Alışılmış düzenin devam etmesi ve eksikliğin hissedilmemesi için Bluuh Baby; medikal silikondan hazırlanan göğüs pompasından sabunlu banyo süngerine kadar birçok ergonomik seçeneğiyle özverinize kulak verir. Düzeni tamamen değişmeyen çocuğun bu tür farklılıklara tepkisi büyük olmaz ve geçişler yumuşar. Giderek genişleyecek çevre ve çeşitlenecek mekanlarda kullanılan ürünler, az malzeme ile ev konforunu yanınızda götürmenize imkan sağlar. Her yerde sağlanan ev alışkanlıkları devam eder. Vakumlu tabağı misafir olduğunuz evde kullanarak işinizi kolaylaştırır. Sabunlu sünger ise evde unutulan bebek sabunu için endişelenmenizin önüne geçer. Azalan bebek malzemeleri, seyahat çantasının karmaşasını azaltır. Dayanıklı ve kolay temizlenebilir ürünler, aynı zamanda sağlıklı materyalden üretilir. Bu ürünler, yolculukların ağırlığını ve telaşını minimuma indirir. Eğitici oyun halısı da dahil olmak üzere, tüm malzemeler kullanım basitliğini öne koyar. Başından itibaren ihtiyaçları her aşamada belirler, özel anlara eşlik eder. Çocuğunuz Bluuh Baby kolluk ile yüzmeye başlayabilir. Kollukla yüzüşünü izlerken, dişlerini bilekliğiyle kaşırken ya da mamayı kendi kendine yerken markanın tasarımları her zaman yanınızda olur. Siz de bu konforu ve rahatlığı yaşamak, bebeğinizi mutlu etmek için Trendyol üzerinden markanın tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı ve Dayanıklı Yapısıyla Dikkat Çeken Seçenekler

Sağlıklı ve Dayanıklı Yapısıyla Dikkat Çeken Seçenekler

Hassas bir yapısı olan bebekler için yapılan alışveriş sırasında ister istemez farklı sorular ve beklentiler ortaya çıkar. Bluuh Baby, ilerici tasarımlarıyla dikkati üzerine çeker. Küçük fikirleri uygulamaya koyar, büyük farklar yaratır. Kaşığa eklemeyi seçebileceğiniz isim ile kişiselliğe verdiği değeri ortaya koyar. Yaşanan deneyimlerin geri dönüşleri üzerine tasarımlarını geliştiren marka, müşteri memnuniyeti odaklı bir bakış açısına sahiptir. Tasarımlarındaki itina, samimi anların aracısı olmanın bilincinden süregelir. Modellerinin hiçbirinde zararlı malzemelere yer vermez. Bebek bakımının ve gelişiminin duyarlılığını paylaşır. Gıda ve medikal silikon malzeme seçimi, plastik örneklere sağlıklı, farklı bir yoldur. Kıyafetlerde, zıbınlarda %100 pamuk kullanımıyla doğal ve kullanışlı seçimi sunar. İdeal yaş aralığından temizleme önerilerine kadar sunulan ürünlerin ideal tüketim şekillerini detayı olarak açıklar. Bluuh Baby arm ringin on aydan büyük bebeklerde kullanımının önerildiği gibi detaylı bilgilere, ürün açıklamalarından ulaşabilirsiniz. Burada seçtiğiniz modelin sertifikaları ve açıklayıcı yönergeleri bulunur. Bu tarz malzemelerin ne amaçla kullanılabileceği, hangi durumlarda kullanılamayacağı gibi birçok önemli bilgi kararsız kalabilecek müşterilere açıklanır. Tercihlere sunulan ürünlere her gün daha yaratıcısının eklendiği ergonomik tasarım dünyasında, kullanım koşullarının ve kalitenin sorumluluğunu karşılayan bir markadır. Bebek deyince akla gelen binbir türlü soru karşısında sunduğu verilerle karar sürecini basitleştiren marka, seçimin her aşamasında; tasarım, renk ve malzeme yeterliliği ile katkı sağlamaya hazırdır. Kendiniz için olmasa da, yakınınızdaki anne-baba adaylarına hediye olarak seçebileceğiniz bu ürünler, eşsiz kalitesi ve sevimli tasarımı ile onları her daim sevindirir. Destek olmanın gücünü anlayıp bunu ürünlerine yansıtan marka, müşterilerinin arzularını paylaşan ürünler tasarlar. Kullanırken akılda soru işareti bırakmama isteğine yanıt verir ve nesilden nesile aktarılan anne içgüdüsünden doğan esinle tasarımlarını oluşturur. Siz de incelemek istediğiniz ürünlere Trendyol aracılığı ile pratik şekilde ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.