"

Bonnie

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Bonnie

Bitmek bilmeyen enerjileri ve her zaman masum bakan gözleri ile ailenin birer ferdi olarak hayatlarımızda önemli yer edinen patili dostlarımızın beslenme ihtiyaçları için seçici ve akılcı tercihler yapmak gerekiyor. Kediler ve köpekler, ister evde yaşasınlar ister sokakta, düzenli ve sağlıklı beslenmeleri, yaşam kalitelerini belirliyor. Sokakta yaşayan kedi köpeklerin günümüz şartlarında karınlarını doyuracak besin bulmaları oldukça zor iken evde bakılan kedi ve köpekler ise daha şanslı sayılıyor. İnsanoğlunu karşılık beklemeden sevebilen kedi ve köpekler, sadece bu sebeple bile en iyi mamaları yemeyi hak ediyor. Bonnie, kedi ve köpek maması çeşitleri ile hem sağlıklı hem de lezzetli bir ürün yelpazesi sunuyor. Kedi maması, köpek maması, yavru kedi maması ve yavru köpek maması çeşitleri ile can dostlarınıza unutulmaz bir ziyafet çekmenizi sağlıyor. Bonnie markasının ürettiği besin değeri yüksek kedi maması ve köpek maması çeşitleri,Trendyol'un fırsatlarla dolu dünyasında sizleri bekliyor. Bonnie Kedi Maması

Bonnie kedi maması çeşitleri, kuru mama ve yaş mama olmak üzere iki farklı grupta şatışa sunuluyor. Bonni kuru mama çeşitleri; yetişkin kedi maması, yavru kedi maması ve kısırlaştırılmış kedi maması olmak üzere 3 gruba ayrılıyor. 2,5 kg'lık ve 15 kg'lık ambalajlarda bayatlamayı önleyen kilitli paket özelliği ile satışa sunulan Bonnie kedi maması, patili dostlarınızın damak tadı ve sindirim sistemi esas alınarak özenle üretiliyor. Bonnie yetişkin kuru kedi maması çeşitleri arasında tavuklu, somonlu, dana etli, renkli taneli ve biftekli lezzetler yer alıyor. Besin değeri açısından kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Bonnie kedi maması, ayrıca, kedinizin sindirim ve boşaltım sisteminin de stabil çalışmasını sağlıyor. Kısırlaştırılmış kedilerin beslenmelerine daha fazla dikkat edilmesi gerektiği için Bonnie, kısırlaştırılmış kedilere özel tavuklu kedi maması da üretiyor. Kilo aldırmayan içeriğe sahip kısırlaştırılmış kedilere özel Bonnie kedi maması, kedinizin sağlıklı ve uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor. Sevimlilikte sınır tanımayan yavru kediler için ise Bonnie tavuklu yavru kedi maması, bol miktarda vitamin, protein ve mineral içeriyor. Yavru kedinizin sağlıklı ve güçlü bir kediye dönüşmesi için özel içeriğe sahip Bonnie yavru kedi maması, en doğru tercihler arasında yer alıyor. Kuru mamanın yanı sıra ara sıra yaş mama da vermek gerekiyor. Yaş mama ya da konserve olarak da bilinen ve kedileri kendinden geçiren Bonnie yaş mama çeşitleri, kedinize unutulmaz bir ziyafet çekmenizi sağlıyor. Bonnie yaş mama çeşitleri arasında dana etli-hindili, parça etli-hindili, alabalıklı ve somonlu lezzetler yer alıyor. Ödül maması olarak da verebileceğiniz jöle içindeki farklı lezzetlere sahip yaş mamalar, hem sağlıklı hem de pratik bir beslenme deneyimi sunuyor. Kedinizin sağlığı ve mutluluğu için Bonnie kedi maması çeşitleri, avantajlı kampanyalar ile Trendyol pet shop ürünleri kategorisinde sizleri bekliyor.

Bonnie Köpek Maması

Can dostlarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam sürebilmesi için beslenmerine son derece dikkat etmeniz gerekiyor. Besin değeri yüksek ürünleri tercih ederken aynı zamanda fazla kilo almalarını da engellemeniz gerekiyor. Bonnie köpek maması çeşitleri, köpeğiniz için ideal besin değerlerine sahip olmaları ile dikkat çekiyor. 2,5 kg ve 15 kg'lık ambalajlarda satışa sunulan Bonnie köpek maması çeşitleri, kilitli poşet özelliği sayesinde uzun süre tazeliklerini koruyor. Bonnie yetişkin köpek maması çeşitleri arasında kuzu etli-pirinçli, tavuklu ve biftekli lezzetler yer alıyor. Küçük ırklar için özel üretilen Bonnie tavuklu köpek maması, küçük ırk köpeklerin iştahla yediği mamalar arasında lezzetiyle bir adım öne çıkıyor. Bonnie yaş mama ve konserve çeşitleri arasında yer alan parça etli kuzulu ve parça etli biftekli mamalar, köpeklerin en sevdiği lezzetlerin başında geliyor. Yavru köpekler için özel üretilen Bonnie yavru köpek maması çeşitleri, kuzu etli-pirinçli ve biftekli olarak 2,5 kg'lık ambalajlarda satışa sunuluyor. Ödül maması olarak da bilinen köpek kemikleri, can dostunza alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri oluyor. 5'li ve 20'li paketlerde satışa sunuluyor. Bonnie köpek kemikleri, burgulu natürel kemik ve natürel pres kemik olarak 2 farklı çeşidi ile satışa sunuluyor.

Yukarı Çık