"

Bonnie

" araması için 93 sonuç listeleniyor
BonnieSoslu Tavuklu Kedi Konservesi 400 gr
14,14 TL
Sepete Git
BonnieBonnie Kanarya Yemi 500 G
(2)
21,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Bonnie

Bonnie

Evinizdeki Dostlarınız için Sağlık ve Kalitenin Adresi Bonnie

Bonnie evcil hayvanlarınız için özel olarak formüle edilmiş mamaların ve de yemlerin bulunduğu günümüzde en çok tercih edilen markalardan biridir. Besin içeriklerinin sağlıklı olması ile göz önünde olan önemli mama markaları arasında yer almaktadır. Evcil hayvanların, sağlıklı bir hayat sürmeleri, bağışıklık sistemlerinin ve vücutlarının doğru bir şekilde korunmasını sağlayabilmek için sağlıklı bir şekilde beslenmeye ihtiyaçları vardır. Fakat evcil hayvanlarınız için, bu sağlıklı öğünlerini düzenli bir şekilde hazırlayabilmeniz ve koruyabilmeniz pek mümkün olmamaktadır. Bonnie mamalar ile sağlıklı ve düzenli bir şekilde beslenmesi sağlanabilmektedir. Kuru mamalar tazeliğinin korunması için her zaman, güneş almayan kuru ve serin bir yerde saklanması ve bayatlamasını önlemek ya da tadını korumak için paketin ağzının kapalı tutulması gerekmektedir. Yaş mamalar ise, kuru mamalarda da olduğu gibi hava almadan, kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ancak paket açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı, beslenme saatinden yarım saat önce de buzdolabından çıkarılıp ılımasını beklenmelidir. Yem türleri yavru ve yetişkin kuşlara göre değişmektedir. Yemlerin de tazeliğini koruması için güneş görmeyen bir kuru ve serin bir yerde saklanmasına dikkat edilmelidir. Kuşlar için gerekli olan besin ihtiyacını sağlıklı, taze ve zengin içeriği sayesinde Bonnie yemleri karşılamaktadır. Sevimli dostlarınızın sağlıklı ve uzun bir yaşama sahip olmasının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak evcil hayvanların özel gereksinimlerine göre beslenme modeli ile önemli markalar arasında yer alabilmeyi başarmıştır. Evdeki minik dostlarımız kediler için sahip olunması gereken bazı kedi bakım ürünleri bulunmaktadır. Kedi kumu da bu ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır. Kedi kumu, tuvalet ihtiyacını hijyenik bir ortamda güvenle gerçekleştirebilmesi için son derece gereklidir. Bonnie kedi kumu çeşitleri ile koku oluşumunu önleyecek kaliteli ve uzun ömürlü kristaller bulunmaktadır. Böylece nem hızlıca hapsedilip kokunun yayılması önlenecektir. Kaliteli ve hijyenik kedi kumu çeşitleri ile tercih edilen önemli kedi kumu markaları arasında yer almaktadır. Topaklanan yapısı ile kolaylıkla temizlenir ve kedinizin tuvalet ihtiyacını gidermek için uygun ve de sağlıklı kedi kumudur.

Bonnie Mamalar ile Dostlarımız Çok Daha Sağlıklı

Bonnie köpek mamaları yaş ve ırklara göre çeşitlendirildiği için kendi köpeğinize en uygun olan lezzeti ve de bileşenleri bulmanız mümkündür. Bonnie köpek maması farklı seçeneklere sahiptir. Günlük olarak beslenme ihtiyaçlarını sağlıklı ve dengeli bir biçimde karşılamak üzere formüle edilmiştir. İçeriğinde yüksek kalitede bitkisel ve de hayvansal proteinler bulunmaktadır. Sevimli dostlarımızın sağlığı için doğal ürünler kullanılarak üretilmektedir. Ürünler mineral ve vitaminler açısından köpeğinizin cinsine ve türüne göre oldukça zengindir. Gerekli olan takviyenin mamanın içinde bulunması olumlu olarak değerlendirilen markalar arasında gelmektedir. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde sağlıklı gelişimlerinde önemli bir rol oynamaktadır. Bonnie kedi maması, kuru ve yaş mama olmak üzere iki farklı grupta, kedilerinizin ihtiyacı olan bütün besinleri karşılayabilecek şekilde veteriner ve beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiştir. En zor beğenen kedilerin dahi iştahını kabartabilecek hiçbir koruyucu içermeyen doğal ve de katkısız mamalardır. Farklı seçeneklere sahip mamalar ile minik dostlarımızın keyifli ve sağlıklı bir şekilde beslenmesi sağlanmaktadır. Kuru mamalar büyük bir rahatlıktır ve uzun süre evde bulunulmadığı zamanlarda tam bir kurtarıcıdır. Bonnie yaş kedi maması, kuru mamaya istinaden çok daha farklı bir üretim şekline sahiptir. Besinsel değerleri yönünden yaş mamalar kedileriniz için kuru mamalardan daha fazla protein ve yağ içeriğine sahiptir. Bu yüzden yaş mamaların kuru mamalardan daha lezzetli olduğu algısına kapılırlar. Kedilerin protein ve yağ ile beslendiği bilimsel olarak da kanıtlanmış bir gerçektir. Ancak yine de kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi için yaş mama kullanımının beslenme düzenindeki payı yarı yarıya olmalıdır. Kaliteli yaş mamaların kedilere herhangi bir zararı yoktur. Sadece yaş mama ile beslenmemesi gerekmektedir, yoksa diş problemlerine yol açabilir. Kuru mama kedilerin dişlerinin arasındaki artıkların çıkmasına yardımcı olmaktadır. Aksi takdirde yalnızca yaş mama ile beslenecek olursa zamanla diş taşı ve ağız içinde bakteri oluşumuna neden olabilmektedir. Bunların sonucunda da çürümeye ve de diş kaybına sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden %50 kuralına dikkat edilerek Bonnie yaş mama ve kuru mama kullanımı önerilmektedir.

Bonnie yem, kuşlarınızın doğal yolla besleniş alışkanlıklarına tam olarak uygun bir şekilde hazırlanan yemdir. Yem karışımı, en kaliteli tohumların dikkatle seçilip harmanlanarak elde edilen bir yemdir. Kuşlarınızın gereksinim ve ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini içeriğinde barındıran tam bir yemdir. Bonnie pareket yemi içeriğinde; ay çekirdeği, sarı darı, buğday, beyaz darı, aspir, kendir tohumu, mısır, yer almaktadır. Beslenme önerisi ise her evcil hayvan için gündelik olarak 15-25 gram aralığında yani yaklaşık iki yemek kaşığı vermeniz tavsiye edilir. Bütün pareketler uyanık oldukları zaman boyunca yemeye devam ederler, bu nedenden dolayı temiz durumdaki bir yemlik içindeki taze durumdaki yeme ulaşabilmeleri gereklidir. Boş durumdaki yem kabukları günlük olarak yemliklerden alınmalı ve kuşların mutlaka temiz durumdaki suya ulaşabilmeleri sağlanabilmelidir. Bonnie muhabbet kuşu yemi yulaf içermektedir. Yulaf, hazmı rahatlatabilmek için en iyi yiyeceklerden birisidir. Bu sebeple içeriğinde yulaf ve vitaminler bulunduran yemleri tercih etmek en doğrusu olacaktır. Kas ve iskelet yapısı da göz önünde bulundurulduğunda vitaminler oldukça önem kazanmaktadır. Bonnie pareket yemlerinin içeriğinde kuşlarda yağlanma oluşturabilecek hiçbir besin maddesi bulunmamaktadır. Yağlanma olmaması adına yem seçimleri hayati derecede önem arz etmektedir. Bu yüzden yağlanmaya neden olmayacak yemlerin tercih edilmesi veterinerler tarafından tavsiye edilmektedir. Bonnie muhabbet kuşu yemleri her tür muhabbet kuşu cinsine verilebilmektedir. Bonnie papağan yemi bütün papağanlar için özel bir şekilde hazırlanmıştır. Papağanlar için severek tüketebilecekleri özendirici tat ve kokuya sahip, temel besin gereksinimlerini karşılanmasını sağlayacak bütün besin değerlerini içeren bir ana yemdir. Bütün papağanlar için mineral, amino asitler, vitamin ve istiridye kabuklarından oluşmuştur ve kullanım için hazır halde bulunmaktadır. Hem tat hem de besin değerleri açısından, papağanlarınızın sağlığını ve mutluluğunu benimseyen bir anlayış içerisinde hazırlanmıştır. Bonnie kuş yemleri tercih edilen kuş yemi markalarının arasındadır. Severek ve de beğenilerek tüketilen, besleyici besin içeriği ile tercih edilmektedir. Yemlerin tazeliğini sağlamak adına kuru ve serin, güneş görmeyen bir yerde, hava almadan saklanması tavsiye edilmektedir. Böylelikle bozulmadan ve tat değişikliğine uğramadan kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Yavru Kediler için Özel Formüle Edilmiş Bonnie Kedi Maması

Yavru kediler diğer kedilere göre bakımı daha zor ve emek isteyen bir süreçtir. Özellikle de yeni doğmuş ve de yaşı küçük olan kedilerin bakımına ve de yediklerine çok fazla önem verilmelidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da yavru kedilerin metabolizmaları için uygun ve midelerini rahatsız etmeyecek besinleri tercih etmektir. Yeterli ve de dengeli beslenmesi gelişimi açısında olumlu yönde etki edecektir. Bonnie yavru kedi maması çeşitlerinden anne sütünden yeni kesilmiş yavru kediler için kuru mama tercih etmek yavru kedileriniz için çok daha sağlıklı olacaktır. Büyüme sürecinde kediyi destekleyecek ve de gelişim sürecine katkı sağlayacak yavru kedi mamaları kolayca çiğneyebileceği ve de öğütebileceği şekilde formüle edilmiştir. %36 protein içeriğine sahip yavru kedi maması sindirim sistemlerini hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra içeriğinde mineraller ve vitaminler bulunduğu için kedinizin tüylerinin bakımını yapabilmektedir. Yüksek kalsiyum içeriği sayesinde kemik ve diş gelişimini sağlayan bu mama, lezzetiyle de minik dostlarınız kedilerinizin severek yemeyi tercih ettiği mama olacaktır. Küçük dostlarınız, bir yaşını (12 aylık) doldurmaya yaklaşana kadar yetişkin mamasına geçiş yapmamalıdır. Henüz sindirim sistemi yetişkin mamaları için gelişmiş değildir. Bu yüzden anne sütünden kesildikten sonra yavru kedi maması ile beslenmeye devam etmelidir. Böylece yeterli ve dengeli besin içeriği sayesinde kontrollü kilo alımı da sağlanmış olacaktır. Kedinizin beslenmesine göre uygun miktarı tercih ederek, sağlıklı ve lezzetli bir öğüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bonnie mamaları içeriğinde tavuk proteini, buğday, mısır, balık unu, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, keten tohumu gibi lezzetler bulunmaktadır. Ek olarak birçok mineral ve vitaminler de içeriğinde yer almaktadır. Paketlerin üzerinde yer alan beslenme tabloları ile yavru kedinizin günlük mama ihtiyacına yönelik bilgilendirmeler bulunmaktadır. Kedinizin yaşına göre olduğu gibi cinsine ve hareket düzeyine göre de mama tüketimi değişkenlik gösterebilir. Kediler genel olarak az fakat sık sık mamalarını yerler ancak yine de uzun tüylü kedilerinizin sırtında elinizi gezdirmeniz ve durumunu kontrol etmeniz önerilmektedir. Ayrıca mama kaplarının temiz tutulmasına da önem verilmelidir. Hem titiz kedilerimiz için hem de mamanın lezzetinin tam anlamıyla alınabilmesi adına dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Bonnie ile Sevimli Dostlarınızı Ödüllendirin

Bonnie kedi maması yorum yapan kişiler tarafından en çok tercih edilen mamalardan biri tavuklu yetişkin kedi mamasıdır. 1 yaş üzeri tüm kedi cinslerine uygun olarak kullanabileceğiniz bu mama, A, D, E ve folik asit gibi vitamin içeriğine sahiptir. Bu nedenle kedilerin sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda ördekli ve hindili, dana ve somonlu alabalıklı mama seçenekleri de bulunmaktadır. Yavru kediler için de bu seçenekler mevcuttur. Aynı zamanda kısırlaştırılmış kediler için de olan mamaları olumlu yorumlar almaktadır. Serin ve kuru yerde saklandığında tazeliğini uzun süre koruyan bu kuru mamaların farklı ağırlıklar da çeşitleri bulunmaktadır. Bonnie mamalar köpekler içinde farklı seçeneklere sahiptir. Yetişkin köpeklerin sağlıklı, yeterli ve dengeli beslenmesi gereklidir. Öyle olmadığı takdirde obezite gelişmeye başlayabilir. Bu nedenle yaşına ve ırkına uygun olan kuru mama içeriğinin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bonnie köpek mamaları doğal ürünler kullanılarak üretilmektedir. Köpeklerinizin günlük alması gereken beslenme öğünlerini sağlıklı ve de dengeli bir şekilde karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş ve geliştirilmiştir. Dengeli omega 3 amp ile 6 yağ asitleri sağlıklı ve parlak tüy ve deri yapısına sahip olmalarını sağlayacaktır. Buna ek olarak içeriğindeki yüksek kalitedeki protein kaynakları ile de tamamlayıcı bir beslenme sağlanacaktır. Bonnie mama yorum yapanlar arasında en çok beğeni alan ve tercih edilen kaliteli mamalardan biri de Yetişkin Kuzu Etli Köpek Maması’dır. 1 yaş ve üzeri yetişkin köpeklerin rahatlıkla günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Vitamin A, B, C, D, E ve omega 3 bulunmaktadır. Böylece sağlıklı bir cilt ve parlak tüylere sahip olmasını sağlamaktadır. İçeriğindeki kalsiyum ve fosfor desteği ile kemik ve diş yapısı olumlu yönde desteklenmektedir. E vitamininin bulunması sayesinde de antioksidan özelliğine sahip olup, vücudun bağışıklığının güçlendirilmesine katkıda bulunmaktadır. Azaltılmış enerjisi sayesinde obeziteyi ve hastalıklarının oluşumu engellemektedir. Kuzu etli ve pirinçli, parça etli biftek, parça etli tavuklu ve parça etli kuzulu gibi farklı ağırlıklarda çeşitleri olan bu mamaların serin ve kuru yerde saklanması tazeliğini ve lezzetini koruyacaktır.

Bonnie Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ürün çeşitliliği bakımında geniş bir yelpazeye sahip Bonnie markasının kedi, köpek mamaları, kedi kumu ve kuş yemleri gibi ürünleri bulunmaktadır. Fiyat ve performans kalitesi olarak da evcil hayvan sahipleri tarafından sevimli dostlarımız için tercih edilmektedir. Kuş yemleri arasında muhabbet kuşu yemi, kanarya yemi, papağan yemleri ve hamster yemleri gibi yemler yer almaktadır. İçeriği vitamin, mineral, aminoasitler ve istiridye kabuklarından oluşan bu yem karışımları kuşların ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerine sahip olarak formüle edilmiştir. Özel olarak pareketler uyanık oldukları zaman içerisinde yem yemektedirler. Bonnie Kanarya Yemleri’nin içeriğinde; sade yem Aspur, Rapiska, Kenevir Tohumu, Nijer Tohumu, Yulaf, Keten Tohumu gibi besinler yer almaktadır. Bonnie Papağan Yemi ve Bonnie Barrot Papağan Yemi, papağanlar için severek yiyebilecekleri reddedilemez tat ve kokuda temel ihtiyaçlarını karşılayacak tüm besin maddelerini içeren bir ana yemdir. Papağanlar için gerekli bütün vitamin, mineral, amino asidler ve istridye kabuklarından oluşan bir içeriğe sahiptir. İhtiyaç duyabilecekleri tüm besin öğelerine sahiptir. İçeriğinde ay çekirdekleri, mısır, kenevir tohumu, çeltik pirinç, kabuklu ve kabuksuz olmak üzere yer fıstığı, istiridye kabukları, havuç (kurutulmuş), tahıllar, yumurta ve yumurta ürünleri gibi besin maddeleri yer almaktadır. Serin yerlerde muhafaza edilen yemler kuru kalmalıdır. Bu sayede daha uzun süre taze bir şekilde kullanımı sağlanacaktır. Aynı zamanda tavşan yemleri, hamster ve GinePig yemleri ve köpek kemikleri de modelleri arasındadır. Bonnie Tavşan, Hamster ve Kemirgen Yemleri farklı kilogram ölçülerinde bulunmaktadır. Tavşanlar için günlük 40-50g, hamsterlar için 10-15 g ve GinePig için de 35-40g arası yem verilmesi tavsiye edilmektedir. Yemlerin içeriğinde ise buğday, arpa, yulaf, keçiboynuzu, kurutulmuş havuç, karışık ay çekirdekleri, mısır parçaları ve bezelye parçaları yer almaktadır. Kedi kumu ürünlerinde ise Kristal Kedi Kumu Silica, Bonnie Bentonit Kedi Kumu ve Bonnie silica Kedi Kumu gibi çeşitleri farklı ölçülerde bulunmaktadır. Koku oluşumunu önleyerek kokunun yayılmasını engelleyecektir. Sıvıyı yüksek derecede hapsetme özelliği vardır. Bakterilerin üremesine fırsat tanımayan bloke ve nötralize edebilme gücüne sahiptir. Orta boy bir kedi ortalama olarak 30 gün süre ile kullanabilmektedir. Patilerine yapışmayacak ve kum kanının dışına dağılma yapmayacaktır. Bonnie köpek ve kedi mamaları da evcil hayvan sahipleri tarafından sevilerek ve de beğenilerek kullanılmaktadır. Köpeklerinizin ve de kedilerinizin keyifle yediği bu mamalar ile evcil hayvanlarınızın sağlıkla ve de mutlu bir şekilde gelişimini sağladığı, büyüdüğü ve yaşlandığı bir hayat sunulmaktadır. Bonnie kedi maması nasıl sorusunun cevabını merak eden kullanıcılar için pek çok kişi tarafından evcil hayvanlarının severek ve de beğenerek tercih edildiğini söylemek mümkündür. Uygulamalar üzerinden Bonnie ürün içeriklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için en uygun mama, yem ve kum içeriğini uygulama üzerinden sepetinize ekleyerek, uygun ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz.