"

Boo

" araması için 122 sonuç listeleniyor

Boo

Tüm yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli mobilyalar üreten Boo Mobilya şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Ürünlerini Türkiye dışında birçok ülkeye ihraç eden marka, kullanışlı ve işlevsel mobilyalar tasarlıyor. Boo Mobilya ürünleri arasında; kitaplık, gardırop, berjer, yan ve orta sehpa, televizyon ünitesi, çalışma masası, ofis dolapları, karyola ve çamaşır sepeti gibi seçenekler yer alıyor. Kaliteli mobilyaları cazip Boo fiyatları ile satın alarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Gökler Grup bünyesinde yer alan Boo Mobilya, uzman kadrosu ve modern fabrikası ile ergonomik tasarımlı mobilya üretimi yapıyor. Ev ve ofis kullanımları için çevreci ürünler tasarlayan marka, güçlü stok sayısına sahip olduğu için avantajlı Boo fiyatları sunmayı da başarıyor. Boo Mobilya moda trendlerini yakından takip ediyor ve yaşam alanlarınızın tamamında kullanabileceğiniz modern ve yenilikçi ürünler tasarlıyor. Marka, Sivas Organize Sanayi Bölgesi’nde 60.000 m2 kapalı alana sahip olan modern fabrikasında faaliyet gösteriyor. Marka çevreye uyumlu teknolojiler ve sürdürülebilir malzemeler kullanarak mobilya üretimi yapmaya devam ediyor.

Boo Gardırop ve Karyola Modelleri ile Odalar Canlanıyor

Şık, sade ve işlevsel çizgilerle tasarlanan Boo gardırop modelleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerle üretiliyor. Yetişkin ve genç yatak odaları için tasarlanan kapaklı gardırop modelleri, tek kapaklı seçeneklerden başlayıp 9 kapaklı modellere kadar uzanıyor. Boo gardırop seçenekleri; geniş bölmeler ve alt çekmeceler sunarak giysilerinizi, çamaşırlarınızı, çoraplarınızı ve büyük parça eşyalarınızı rahatça muhafaza etme imkânı tanıyor. Yatak odanızın büyüklüğüne uygun bir Boo elbise dolabı alarak tüm dağınıklığınızdan kurtulabilirsiniz. Tek ya da çift renk özelliği ile tasarlanan Boo karyola seçeneklerini hem kendiniz hem de çocuklarınızın yatak odalarında kullanabilirsiniz. Sade ama şık tasarımlı ürünleri seviyorsanız Boo karyola ve komodin modellerini tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Boo Kitaplık ve Raf Seçenekleri

Raf sisteminde tasarlanan Boo kitaplık seçenekleri ile büyük ebatlı Boo kitaplık modelleri farklı yaşam alanlarınızda kullanılmak üzere üretiliyor. Çalışma odanız ya da genç odaları için tercih edeceğiniz Boo çalışma masası seçeneklerini, Boo kitaplık ve Boo duvar rafı modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Ofisleriniz ve iş yerleriniz için de Boo ofis dolapları ile Boo çalışma masası seçeneklerini birlikte kullanabilirsiniz. Avantajlı Boo fiyatları sunan çalışma masaları, kitaplık modelleri ve Boo duvar rafı seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak karşılayabilirsiniz. Şık tasarımlar ve kaliteli materyaller ile üretilen Boo sehpa ve Boo berjer modelleri salonlarınız ve oturma alanlarınız için ideal seçenekler sunuyor. Farklı ebat özellikleri ile tasarlanan Boo TV ünitesi modellerini ise istediğiniz yaşam alanında kullanabilirsiniz.

İşlevsel Özellikli Boo Mobilya Modellerini Keşfedin!

Çevreye saygılı birinci sınıf malzeme ile üretilen ve işlevsel tasarımlar sunan Boo TV üniteleri, metal ayak detaylı olarak da üretiliyor. Çok amaçlı ve dekoratif ayaklı tasarımlar sunan puflar, berjerler ve sehpalar ile salonlarınıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Farklı boyut ölçüleri ile üretilen Boo orta sehpa modelleri ve onları tamamlayan Boo yan sehpa seçenekleri, modern tasarımlı salonlar için ideal ürünler olmayı başarıyor. Kitaplık görevi de üstlenen ahşap Boo yan sehpa modellerini ise hem evinizde hem ofisinizde kullanabilirsiniz. İki kapaklı ve iki çekmeceli çok amaçlı dolapları, banyonuzda Boo çamaşır sepeti modelleri ile birlikte kullanabileceğiniz gibi antre ve holleriniz için de tercih edebilirsiniz. Şık tasarımlı ahşap 3'lü duvar rafı seçeneklerini ise evinizin her yerinde değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Trendyol, Boo kategorisinde markanın pek çok ürün çeşidini sizlerin seçkisine sunuyor. Beyaz, bej, kahve tonları, siyah, füme ve gri gibi renk alternatifleriyle tasarlanan ürünler içerisinden kolayca seçim yapabilirsiniz. Trendyol’un ayrıcalıklı fiyatlarından yararlanarak avantajlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yukarı Çık