BoschFord Fiesta 1.4 Tdci Filtre Seti 2003 Model - F6jc 8666721403364

İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
168,48 TL
KARGO BEDAVA
Satıcı:
9.9
Satıcı Puanı
9.9 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 21 - 24 Ocak
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün BAYSAL CİVATA OTOMOTİV tarafından gönderilecektir.
  • Bosch Garantili Hava Yağ Yakıt Filtre Seti Uyumlu Araç Markası: Ford Uyumlu Araç Modeli: Fiesta 1.4 TDCi Motor Kodu: F6JC Bosch Hava filtresi - her türden kir parçacığına karşı çözümSürüş sırasında motoru soğutmak ve doğru yakıt karışımını elde etmek için sürekli hava çekilir. Hava filtresinin amacı, kir parçacıklarına ve buna bağlı olarak erken aşınmaya karşı motorun etkin şekilde korunmasını sağlamaktır. Aynı zamanda gürültü seviyesini de azaltır. Filtre kaçağı ve gözeneklilik, ölçülmemiş havanın emme kanalına girmesine neden olur. Bosch hava filtrelerinde özellikle zor aşınan poliüretan bir keçe vardır
  • bu keçe, muhafaza şekline hassas olarak uyarlanmıştır, her türlü eşitsizliği dengeler ve tüm filtre kullanım ömrü boyunca esnekliğini ve yumuşaklığını korur. Motorunuzun pürüzsüz çalışmaya devam etmesi için Bosch yağ filtresiMotoru, motor yağındaki kirlere karşı korumak için bir yağ filtresi şarttır. Kısa seyahatler ve dur-kalk trafik, önemli bir gerilim kaynağıdır. Sık soğuk marş, daha fazla yoğuşmaya ve karışımda aşırı yakıt olmasına neden olur. Sonuç: Yanmamış hidrokarbonlar ve yoğuşma, yağın içine sızar. Bunlar da yüksek motor sıcaklıklarında buharlaşarak yağın yağlama özelliklerini daha da azaltır. Önerilen bakım aralıkları arasında bu tip şeyleri düşünmenize gerek kalmaması için Bosch un üstün kaliteli yağ filtrelerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bosch Yakıt filtresi - en küçük parçacıklara karşı bile etkin korumaEn küçük parçacıklar bile otomobilinizin elektronik enjeksiyon sisteminde ve motorunda ciddi aşınmaya neden olabilir. En iyi şekilde çalışma ve uzun bir bileşen kullanım ömrü sağlamak için Bosch benzin filtreleri, boyut açısından bir milimetrenin binde birinden küçük kirleri bile yakıttan temizler.
  • Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Bosch garantili hava yağ yakıt filtre seti


Uyumlu araç markası: Ford
Uyumlu araç modeli: Fiesta 1.4 tdci
Motor kodu: F6jc
Bosch hava filtresi - Her türden kir parçacığına karşı çözümSürüş sırasında motoru soğutmak ve doğru yakıt karışımını elde etmek için sürekli hava çekilir.
Hava filtresinin amacı, kir parçacıklarına ve buna bağlı olarak erken aşınmaya karşı motorun etkin şekilde korunmasını sağlamaktır.
Aynı zamanda gürültü seviyesini de azaltır.
Filtre kaçağı ve gözeneklilik, ölçülmemiş havanın emme kanalına girmesine neden olur.
Bosch hava filtrelerinde özellikle zor aşınan poliüretan bir keçe vardır; bu keçe, muhafaza şekline hassas olarak uyarlanmıştır, her türlü eşitsizliği dengeler ve tüm filtre kullanım ömrü boyunca esnekliğini ve yumuşaklığını korur.
Motorunuzun pürüzsüz çalışmaya devam etmesi için bosch yağ filtresiMotoru, motor yağındaki kirlere karşı korumak için bir yağ filtresi şarttır.
Kısa seyahatler ve dur-Kalk trafik, önemli bir gerilim kaynağıdır.
Sık soğuk marş, daha fazla yoğuşmaya ve karışımda aşırı yakıt olmasına neden olur.
Sonuç: Yanmamış hidrokarbonlar ve yoğuşma, yağın içine sızar.
Bunlar da yüksek motor sıcaklıklarında buharlaşarak yağın yağlama özelliklerini daha da azaltır.
Önerilen bakım aralıkları arasında bu tip şeyleri düşünmenize gerek kalmaması için bosch un üstün kaliteli yağ filtrelerini kullanmanızı tavsiye ederiz.
Bosch yakıt filtresi - En küçük parçacıklara karşı bile etkin korumaEn küçük parçacıklar bile otomobilinizin elektronik enjeksiyon sisteminde ve motorunda ciddi aşınmaya neden olabilir.
En iyi şekilde çalışma ve uzun bir bileşen kullanım ömrü sağlamak için bosch benzin filtreleri, boyut açısından bir milimetrenin binde birinden küçük kirleri bile yakıttan temizler.
Satıcı: BAYSAL CİVATA OTOMOTİV Satıcı Ünvanı: BAYSAL CİVATA OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 1590020506