"

Bose

" araması için 69 sonuç listeleniyor

Bose

Bose, daha çok günlük kullanıma uygun yapıda yüksek kaliteli kulaklık, hoparlör ve ses sistemleri geliştiriyor. Çeşitli özelliklere sahip birçok model hem müzik dinlemek için hem de profesyonel alanda kullanılmak için özel olarak tasarlanıyor. Yüksek ses kalitesi, bas ve tiz oranını dengeleyerek müzik tutkunlarının beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Dayanıklı materyallerle üretilen ideal yapısı farklı renk seçeneklerini de beraberinde getiriyor. Kulak üstü veya kulak içi kulaklık, Bluetooth kulaklık, mikrofonlu kulaklık ve hoparlör gibi birçok farklı ürün modeli üreten Bose, ses gücüne önem veren kullanıcılar için de ideal bir alternatif sunuyor. Kompakt yapısıyla kolayca taşınabilir yapıya sahip olan birçok Bose kulaklık ve hoparlör modeli müzik tutkunlarının beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Bose Tarihi

1964 yılında ABD’de Dr. Amar G. Bose tarafından kuruluyor. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Elektrik Mühendisliği Bölümü profesörü olan Dr. Amar G. Bose, 1968 yılında, 901 Direct/Reflecting hoparlör sistemini piyasaya sürerek adından söz ettirmeye başlıyor. Daha sonra Acoustimass hoparlör teknolojini piyasaya sunarak hoparlör boyutları ve ses arasındaki ilişkiye dair tüm tabuları yıkıyor. Akustik dalga kılavuzu teknolojisiyle avuç içine sığacak boyutta tasarlanan hoparlör sistemi, yüksek ses performansıyla farklı ve etkileyici bir deneyim sunuyor. NASA’nın uzay mekiklerinden olimpiyat oyunlarına kadar evde ve yolda, küçük semt dükkanlarından lokantalara kadar ses alanındaki en saygın isimlerden biri olan Bose, ürünlerinde kaliteden ödün vermemesiyle adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Bose Ürün Çeşitleri

Kullanım alanına göre değişiklik gösteren Bose kulaklık ve hoparlör modelleri, kaliteli ses sunmasının yanında tasarımları, renk seçenekleri ve farklı yapısal özellikleriyle birçok alternatif sunuyor. İdeal ses frekansına sahip kablolu ve kablosuz ürün seçenekleri, multimedya kontrol tuşları sayesinde etkileyici bir deneyim sağlıyor. Ayrıca dahili mikrofona sahip birçok model, cep telefonları ve tabletler için uygun olarak üretiliyor. İdeal uzunluktaki kablo yapısı maksimum iletkenlik sağlarken katlanma ve kıvrılmalara karşı özel olarak geliştiriliyor. Bas, tiz ve mid seslerini eksiksiz olarak oluşturan geniş sürücü seçeneklerine sahip olan Bose kulaklık modelleri, Hi-Fi ses çıkışı sunan aygıtlarla da uyumlu çalışabiliyor. Geniş aralıklı frekans kalitesi sunan kulaklık çeşitleri sürükleyici bir müzik deneyiminin yanında sinema filmlerindeki ve dijital oyunlardaki ses efektlerinin mükemmel duyulabilmesine yardımcı oluyor.

Yeni Nesil Bluetooth Hoparlör Modelleri

360 derece ses yaratım özelliğine sahip Bose Bluetooth hoparlör modelleri, yüksek etkili transformatör ve çift-pasif radyatörü sayesinde etkileyici bir bas deneyimi sunuyor. Sesi her yere eşit oranda dağıtarak dinlediğiniz müziğin her bir notasını hissetmenize yardımcı oluyor. Esnek ve kullanışlı tasarıma sahip birçok ürün, kolay taşınabilir özelliği sayesinde kullanıcılarına her an her yerde üst düzey bir müzik keyfi yaşatıyor. 8 ile 16 saat arasında pil ömrü vadeden Bluetooth özellikli Bose hoparlör modelleri suya dayanıklı yapısıyla geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Yüksek ses performansına ihtiyaç duyan müzik tutkunları için etkileyici bir deneyim sunarak ideal ses çözümü oluyor. 9 m’ye kadar kablosuz menzile sahip olan Bluetooth hoparlör modelleri, akıllı cihazlarınızla bağlantı sağlayarak keyifli bir kullanım süreci vadediyor.

Bose Kulaklık ve Hoparlör Fiyatları

Birçok yenilikçi teknik özelliğe sahip Bose kulaklık ve hoparlör modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla ihtiyacınıza göre alternatif fiyat seçenekleri sunuyor. Yüksek ses kalitesinin yanında gürültü engelleyici yapıya sahip kulaklık modelleri, hem fiyat performans oranı hem de kullanım özellikleri bakımından oldukça uygun bir tercih haline geliyor. Kablolu ve kablosuz seçeneklerinin yanında suya dayanıklı malzeme yapısı beraberinde getirdiği çok sayıda değişken ile farklı fiyatlar üzerinden kullanıcılarıyla buluşuyor.

Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Bose tarafından geliştirilen ses ekipmanları, Trendyol farkıyla müzik ve multimedya tutkunlarıyla buluşuyor.