İlgili Kategoriler
Marka
"

Braun Mikser

" araması için 1 sonuç listeleniyor

Braun Mikser

Braun, elektrikli ev aletleri üreten birinci sınıf Alman markalarından biri olarak tüm dünyada tanınıyor. Endüstriyel tasarıma dayalı öncü ürünleriyle öne çıkan marka, evinize fark yaratan teknolojiler getiriyor. Tüketicilerin günlük yaşamlarına odaklanan mutfak ve diğer ev ürünleri konusunda uzmanlaşan marka, hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Her mutfağın en değerli elektronik cihazlarından biri olan mikserler de markanın geniş ev aletleri koleksiyonunda yer buluyor. Muhteşem kremalı pastalardan birbirinden lezzetli keklere kadar farklı tatlar hazırlayarak mutfağınızda sevdiklerinizle mükemmel anlar paylaşabilmenizi sağlayan mikser modelleri için hemen şimdi Trendyol'a göz atabilirsiniz. 

Daha Güçlü ve Hızlı Karıştırıcı Keyfi

Evinizde ve mutfağınızda tüm rutin görevlerinizi daha keyifli ve pratik şekilde yapmanızı amaçlayan teknolojiler sunan Braun mikser modelleriyle de farkını ortaya koyuyor. Her geçen yıl yenilenen teknolojiler sayesinde Braun el mikseri kullanıcıları çok daha fazla güç elde ederek kısa sürede yüksek karıştırma performansına sahip oluyorlar. En yoğun malzemeleri bile kısa sürede karıştırmanızı sağlayan Braun mikser seti, Smartmix teknolojisi sayesinde ürüne uygun karıştırma ayarı sunuyor. Hızlı temizleme sistemiyle sunulan cihazlar, easyclean tasarımı ile etrafa sıçratmadan tüm çırpma işlemlerini yapmanıza imkân yaratıyor. Özellikle likit ürünlerin yüksek devirde karışması sırasında ortaya çıkan etrafa sıçratma sorununu ortadan kaldıran mikserler, bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen parçalarla birlikte sunuluyor. Rahat tutuş ve kolay kullanıma sahip el mikserleri, aynı anda kabınıza diğer malzemeleri eklemenize ve hız ayarını yapabilmenize de yardımcı oluyor. Pratik ve fonksiyonel mikser modelleriyle en sevdiğiniz hamur işlerini hazırlarken keyifli anlar yaşayın.

Yenilikçi ve Pratik Tasarımlar

El mikseri modelleri, ergonomik ve rahat tutuş sağlayan tasarımı sayesinde elinizi yormadan uzun süre karıştırma işlemi yapabilmenize izin veriyor. Yumuşak tutuş sağlayan gövdesi sayesinde en yoğun hamurları bile tek hamlede kontrol edebilirsiniz. Tek elle kontrol sistemi, hız kadranını rahatça değiştirebilmenize imkân sunuyor. Tek bir düğme dokunuşuyla ayarlanabilen hız, hamurun yoğunluğuna göre farklı karıştırma düzeyleri belirlemenizi sağlıyor. Hız seviyesinin yanı sıra farklı başlıklar da sunan el mikserleri, ekmek veya pizza gibi yoğun hamurları kolayca ve doğru kıvamda karıştırabilmenize aracılık ediyor. Dayanıklı hamur başlıklarını en sert hamurlar için kullanarak elinizi yormadan birbirinden lezzetli hamur işleri elde edebilirsiniz. Teknolojiyi tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için kullanan Braun kablosuz mikser modelleriyle de öne çıkıyor. Kablonun kullanımı engelleme ve karışma sorunlarına karşı sunulan kablosuz el mikserleri ile özgürce karıştırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun Yıllar Süren Yüksek Performans

Tüm el mikserleri, tamamen kapalı sistem ve şık tasarımlarla birlikte sunuluyor. Açık havalandırma sistemine sahip olmayan mikserler, herhangi bir malzemenin cihazın içerisine girmesi sorunuyla karşılaşmıyor. Bu nedenle el mikserleri, uzun yıllar güvenle ve temiz şekilde ilk günkü performansını koruyor. En zorlu karıştırma işlemleri için 1'den 9'a kadar çeşitli hız seçeneklerinin yer aldığı el mikseri modelleri, turbodan hassas karıştırmaya kadar farklı aşamalarda çalışıyor. Variocontrol bölümünden tek bir parmak hareketiyle kolayca değişebilen hız sayesinde çırpma işlemi sırasında cihazınızı durdurmanıza gerek kalmıyor. Tasarımı ve mühendisliği ile öne çıkan yumuşak kavramalı hafif el mikserleri elinizin içerisinde kaymadan rahat bir şekilde kontrol edilebiliyor. Eşsiz çoklu çırpma telinin çift etkili tasarımı, hafif ve havadar karışımlarda hacim yaratmanıza imkân sunuyor. Böylece beş çayında mükemmel kabarıklıkta kekler hazırlayarak sevdiklerinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. Trendyol'un cazip kampanyaları sayesinde en uygun Braun mikser fiyatları ile alışveriş yaparak mutfaklarınızda mükemmel lezzetler hazırlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.