"Braun" araması için 177 sonuç listeleniyor

Braun

Braun, yenilikçi teknolojileri kullanarak tasarladığı kişisel bakım ürünleri ve küçük ev aletleri ile dünya çapında tanınırlık sağlıyor. Gelişmiş inovasyon merkezleri sayesinde her geçen gün üretim ağını büyüten marka, sektörün trendlerini belirliyor. Braun üreticileri "az aslında çoktur" prensibine verdikleri önemi sıklıkla vurguluyor ve ürünlerde işlevsiz detayların varlığından kaçınılıyor. Bu tasarım vizyonu sayesinde Braun, kullanıcıların beğenisini kazanıyor ve değerini istikrarlı bir şekilde arttırmayı başarıyor.

Braun'un Tarihi ve İlham Kaynağı

Max Braun tarafından kurulmuş olan şirket, 1951 yılında kurucusunun hayatını kaybetmesi nedeniyle oğullarına devrediliyor. Braun, iki genç liderin yönetiminde hızla gelişiyor ve potansiyelinin fark edilmesiyle ürün yelpazesi çoğalıyor. 1950'li yıllarda henüz tasarımcılık adında bir meslek bile bilinmezken, Braun kardeşler disiplinler arası bir yapı kurarak endüstriyel tasarımın öncüleri oluyor. Marka, tutku ve kararlılıkla üretim faaliyetlerini genişleterek bugüne kadar ulaşıyor ve artık global bir marka olarak biliniyor. Braun yöneticileri, marka gelişimine kaynaklık eden ilhamın, insana duyulan saygı olduğunu ifade ediyor.

Braun Ürün Çeşitleri

Braun ürünleri, kullanıcıya oldukça fazla seçenek sunuyor. Braun, epilasyon kategorisinde sahip olduğu çok sayıda ürünle ön planda yer alıyor. Hayatı kolaylaştırma hedefiyle ilerlerken erkek kullanıcıları da ihmal etmeyen marka, Braun traş makinesi çeşitleri ve vücut bakım ürünleri ile de dikkat çekiyor. Saç bakımı söz konusu olduğunda ilk akla gelen marka olma özelliğini taşıyan Braun, ürün çeşitliliğiyle beğenileri topluyor. Braun saç düzleştirici ve bukle maşası ürünleri ile hayal edilen her saç modeli, kolaylıkla elde edilebiliyor. Sağlıklı ve iyi yaşam konusunu da öncelik olarak belirleyen marka, Braun tansiyon aleti çeşitleri ile sağlığınızı kontrol altına alabilmenize olanak sağlıyor ve kapsamlı sonuçlar sunan teknolojik tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Dijital termometresi ile Braun ateş ölçer, hem bebeğinizin hem sizin vücut sıcaklığınızı hassas ve nazik bir yöntemle ölçüyor.

Braun Epilasyon

Braun epilasyon aleti ürünleri ile tüy giderme yöntemlerine yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Braun Silk Epil serisi istenmeyen tüyleri hassas ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırarak 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt sağlıyor. Braun lazer epilasyon ürünleri ise tüylerden güvenli ve etkin bir teknikle, kalıcı olarak kurtulmayı hedefleyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yüz epilatörü & temizleme ürünü ile Braun, dünyanın ilk, hepsi bir arada epilasyon cihazını üreterek layık görüldüğü ödülle başarısını taçlandırıyor.

Braun Mutfakta da Sizinle

Braun kişisel bakım ürünleriyle olduğu kadar, küçük ev aletleriyle de öne çıkıyor. Braun blender, tekli ya da set halinde alınabiliyor. Braun blender seti; alınan paketin genişliğine göre çırpma-ezme ve karıştırma ucu, hazneli doğrayıcı, büyük ve küçük hazne seçenekleri, buz kırma bıçağı gibi ek özellikler içerebiliyor. Tamamı paslanmaz çelik uçlardan oluşan Braun blender çeşitleri, aynı zamanda sıçrama engelleyen uç tasarımıyla temiz bir kullanım deneyimi sağlıyor. Braun narenciye sıkacakları, saniyeler içinde vitamin deposu meyve suları hazırlamanıza yardımcı oluyor, Braun ekmek kızartma makineleri ise sofralarınıza her öğün sıcacık çıtır ekmek sunuyor. Hayatı kolaylaştırma vizyonuyla hareket eden Braun, mutfaklardaki en zorlu işleri bile keyifli bir etkinliğe dönüştürüyor.

Braun Ürün Fiyatları

Braun ürünlerinin fiyatları kullanılan teknoloji ve ürünün içeriğine göre oldukça farklılık gösteriyor. Tekli bir blender uygun fiyatlarla satışa sunulurken blender setleri daha yüksek fiyatlara alıcı buluyor. Lazer epilasyon cihazlarında kullanılan teknoloji, cımbızlı epilatörlere göre daha yüksek bir fiyata neden oluyor.

Trendyol, Braun ürünlerini en ayrıcalıklı fiyatlarla sizlerle buluşturuyor.

Yukarı Çık