"

Bref

" araması için 33 sonuç listeleniyor

Bref

1968 yılında Almanya pazarında tanıttığı klozetin iç kısmına asılan tuvalet bloğuyla banyo ve tuvaletlerde temizliğin getirdiği ferahlığın ilk adımlarını atan Henkel, tüketici gereksinimlerini analiz ederek 1970’li yıllardan beri ürün gamını genişletiyor. Bref markasıyla birbirinden başarılı çözümlere imza atan Henkel, yılların getirdiği tecrübeyi ürünlerine yansıtarak, tüketicilerin hijyen adına en iyi sonucu alabilmelerini mümkün kılıyor. Ürünlerini; Bref Power Aktif, Bref Color Aktiv, Bref Turkuaz Aktiv, Bref Perfume Switch, Rezervuar Küpleri, Tuvalet Temizleyicileri ve Bref Duo-Aktiv şeklinde kategorilere ayıran Bref WC temizliği noktasında beklentileri karşılıyor.

Bref Güç Toplarıyla Tertemiz ve Ferah Tuvaletler

Tuvaletini ferah ve temiz tutmayı hedeflerken, egzotik kokuların tuvalet ve banyolarda hâkimiyet kurmasını da arzu edenlerin ihtiyaçlarına yanıt veren Bref Power Aktiv, dört işlevli yapısıyla beğeni topluyor. Klozet topları, tuvaletleri temiz tutarken, kirecin neden olacağı leke ve kalıntıları gideriyor. Ayrıca, yüksek hacimli köpük sağlayarak fazladan ferahlık sunuyor. 250 sifona kadar dayanabilen ürün, markanın en çok tercih edilen çözümleri içerisinde bulunuyor.

Deniz ve göllerin maviliklerine dalıp gidenlerin ilgisini çekecek olan Bref Color Aktiv, mavi renkli karışımını sifon bitimine bırakıyor ve nihai noktada suyun maviye dönüşmesini sağlıyor. Sifon aralarında dahi temizlik ve kalıcı ferahlık sunan ürün, Power Aktiv ürününde olduğu gibi yine 250 sifon boyunca dayanıklılık gösteriyor.

Klozetinin kireçlerden kısa sürede arınmasını ve klozet suyunun turkuaz renginde olmasını amaçlayan tüketiciler, Bref Turkuaz Aktiv’i alışveriş listelerine ekliyor. Aktif maddeleri klozet suyunda kalacak şekilde ayarlayan ürün, suyun geçişi esnasında kuvvetli köpük oluşturarak tazeliği ve hijyeni klozetlere getiriyor.

Bref’in benzersiz AquaActive teknolojisiyle güçlendirilen Bref Perfume Switch, her sifonda hijyen sağlayan temizleyici köpüğü, kireç birikmesini engelleyen formülü, kir ve lekeleri önleyen yapısı, kalıcı ve hoş parfümüyle öne çıkıyor. Kuruyken şeftali, sifon çekildiğinde ise elma kokusu yayan ürün, aynı döngü tekrarlandığında banyo ve tuvaletlerin ferah kokulara kavuşmasına olanak veriyor.

Eşsiz Bref Çözümleriyle Tuvaletlerinize Hijyen Kazandırın

"Bref rezervuar küpleri nasıl kullanılır?" sorusu, bu tarz ürünlerle yeni tanışacak tüketiciler için önem arz ediyor; ancak, Bref’in ürün kullanım talimatlarında konuya dair yeterli düzeyde bilgi bulunuyor. Klozet içindeki flatörün çaprazına ya da karşısına konumlandırılarak kullanılan Bref rezervuar küplerinin, hiçbir suretle klozet oturağına temas etmemesi öneriliyor. Su akışıyla birlikte rengini suya vererek hem temizlik hem de ferahlık yaratan çözüm, alaturka ve alafranga tuvaletlerde değerlendirilebiliyor.

Bref Power Aktiv serisinde olduğu gibi 250 sifona kadar dayanabilen Duo-Aktiv, ikili bölmesiyle tuvalet temizleyici performansını ferahlıkla bir araya getiriyor. Mavi bölme, doğrudan kireç ve kirlerle mücadele ederken, yeşil bölme ise tazeleyici hoş kokuları tuvaletlere aktarıyor. Sifon çekilip su akışı gerçekleştiğinde ortaya çıkan yoğun köpük, Bref’in sunduğu hijyen ve temizliği simgeliyor.

Tüketicilerin tuvalet temizliğinde en önemli yardımcılarından biri hâline gelen Bref Power tuvalet temizleyicisi, kireç tortularından kirlere kadar istenmeyen sayısız unsuru ortadan kaldırırken, temizlik sonrasında ortamda hoş bir koku bırakıyor. Kirlerin ve kötü kokuların yoğun şekilde biriktiği klozet altlarına kolayca erişebilen ambalaj tasarımıyla dikkat çeken ürün, temiz tuvaletler için vazgeçilmez çözümler arasına katılıyor. Ürünün uygulanmasının ardından kısa süre beklenmesi ve tuvalet fırçasıyla yeşil jelin ulaştığı noktaların fırçalanması; ardından da sifonun çekilmesi tavsiye ediliyor.

Eğer siz de tuvalet temizliğini mümkün olan en pratik ve etkili yolla gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız Bref’in başarılı çözümlerini inceleyebilir; Trendyol’un avantajlı fiyatları ile dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık