"

Bridgestone

" araması için 568 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bridgestone

Bridgestone Profesyonel Bir Tercih

Karayolu seyahati ve taşımacılığı için çok önemli bir yere sahip olan Bridgestone lastik ürünleri, birçok farklı ölçüye ve özelliklere sahip modelleri ile birçok sürücünün güvenli şekilde hareket etmesini sağlıyor. Farklı büyüklüklere ve ebatlara sahip olan markanın lastik ürünleri, çeşitli yol güzergâhlarında kullanıcılarına avantajlar sağlayabiliyor. Farklı mevsimlerde ve zemin tiplerinde kullanılan markanın özel lastikleri, araç tarzına ve jant yapısına göre farklılık gösterebiliyor. Hareket eden aracın yerle temasını sağlayan Bridgestone lastikler, otomotiv sektörünün gelişmesi ile giderek daha teknolojik yapılarda ekstra özelliklerde karşınıza çıkıyor. Farklı büyüklüklere, yüzeye ve kanal sistemine sahip olan lastikler, aynı tip araçlarda bile farklı alternatiflerle kendini gösteren modellere sahip olduğunu sonuna dek gösteriyor. Birçok kullanıcının araçları ile daha iyi yol tutuşu yaşamasını sağlayan lastikler, daha güvenilir ve zevkli araç sürüşünü sizlere vadediyor. Bridgestone Türkiye, farklı otolara sunduğu çeşitli inç ölçüsündeki lastik modelleri ile konforlu sürüş yapmanızı sağlayarak uzun süre lastik ihtiyacınızı rahatlıkla gidermesi ile biliniyor. Yenilenen ve kendini sürekli olarak güncelleyen lastik endüstrisi içerisinde önemli pay sahibi olan markanın ürünleri, yüksek teknolojili ve kalite odaklı üretim hattı ile trafik güvenliğine önemli katkılar sunan markalar arasında bulunuyor. Çeşitli sürüş tekniklerini destekleyen tarzları ile birçok farklı hızda gidebilmeyi sağlayan Bridgestone üretimli lastikler, frenlemeye uygun olmaları, toprak ve asfalt gibi birçok zeminde rahatlıkla yol almaları ile sizlerin arabanızla güvenli seyahatler etmesine olanak tanıyor. Çeşitli hava şartları ile farklı dayanıklılıklar gösterebilen lastik modelleri, kusursuz yol sürüş deneyimini fazlası ile birçok şoföre hissettiriyor. Verimlilikleri ile kullanıcı dostu olarak görülen ve sıklıkla talep edilen Bridgestone sağlam lastikler, uzun zamanlar kullanım gösterebilmeleri ile adından sıkça söz ettiriyor.

Bridegstone Sürüş Güvenliğini Arttırıyor

Dünyanın gelişmiş lastik üreticileri arasında yer alan Bridgestone, farklı birçok araca uygun yapılarda özellik gösteriyor. Binek arabalardan ticari araç modellerine ya da ağır vasıtalara uygun lastik çeşitleri sunan markanın özel lastikleri, en iyi yol sürüş deneyimini sağlamak amacı ile kullanıcılarına sunuluyor. Çeşitli jantların çap yapısına uygun şekilde sunulan farklı taban genişliği ve kesit oranına sahip olan lastikler, yeni modelleri ile birçok kullanıcısını memnun ediyor. Aracınızın yol tutuşuna ekstra kolaylık ve rahatlık sağlayan modeller, konforlu ve keyifli yolculukların önünü açıyor. Kullanılan kaliteli hammaddelerin girişi ile oluşturulan markanın lastik grupları, araçlarınızın farklı hızlarda dengesini en iyi şekilde sağlamasına yardımcı oluyor. Güvenli ve daha rahat kısa ve uzun yolculuklar yapabilmeniz için lastik çeşitleri içerisinden kendi aracınıza uygun ebatta model seçimi yapmanız, daha güvenli seyahat hissini sağlayacağı gibi araçlarınızın motor performanslarını da kötü şekilde etkilemiyor. Hangi lastiği kullanmalıyım sorularını soran birçok kullanıcının dikkate alması gereken önemli durumlardan biri de, seçilecek lastiğin daha küçük ya da büyük olması durumunda artan yüklerin janta ve çamurluğa zarar verme olasılığı oluyor. Bridgestone lastik çeşitleri, kullanıcılarının daha seri şekilde araç kullanımına uygun stillerde kullanım sağladığı için aracın yakıt performansını da olumlu olarak etkiliyor. Çeşitli hızlanmaların ya da ani gelişebilecek frenlemelerin aksiyonlarına göre etkisini gösterebilen lastikler, kusursuz performanslarını uzunca zamanlar sizlere sunuyor. Yüksek performanslarını birçok farklı yol tipine göre sağlayan markanın lastikleri, dış yüzeylerindeki kanal teknolojileri ile etkisini farklı şekillerde gösteriyor. Gürültülü sürüş sağlamayan ve dışarıdan gelecek etkileri en az şekilde araç içerisine hissettiren Bridgestone yüksek performans lastikleri, her açıdan güçlendirilerek sürücülerin sürüş tarzını olumlu yönde etkileyen model yapıları ile sizlerin araç kullanımına sunuluyor. Islak ya da kuru zeminlerde iyi performanslar sergileyen lastik ürünleri, direksiyon hareketlerine bağlı olarak yolu farklı şekillerde kat etmenizi sağlıyor. Birçok mutlu sürücünün yaptığı Bridgestone yorum içerikleri dikkatli şekillerde okunduğunda, markaya duyulan güvenin boşa çıkarılmadığı yönünde olumlu kullanıcı değerlendirmeleri kolaylıkla görülebiliyor. Sürüş sessizliğinden güvenliğine, seri araç hakimiyetinde kullanımı sağlayan sürüş tarzından düşük yakıt tüketimi yaratan özelliklerine göre Bridgestone tarafından sunulan birçok lastik modeli bulunuyor. Çeşitli mevsimlerde kullanılmak için özel olarak üretilen modelleriyle de ilgi çeken lastik çeşitleri, size en iyi verimi ve sürüş güvenliğini sağlamak için sunuluyor. Aracınıza uygun olmayıp sadece güzel görüntü yapısından dolayı seçeceğiniz lastikler, aracınızın performansını birçok açıdan etkileyip sizlere zarar verebiliyor.

Bridegestone, Sürücüleri Olumsuz Mevsim Şartlarından Koruyor

Araç alırken birçok noktada inceleme yapan farklı kullanıcılar, araçlarının olumlu ya da olumsuz ne kadar ya da nasıl etki yaratacağını hesaplayıp ona göre satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Çeşitli araçlara uygun şekilde üretilen lastik modelleri, aracınızın birçok virajda savrulmamasını ve ani gelişen çeşitli unsurlara çarpma etkisini yavaşlatabilmek için fren performansını çeşitli şekillerde etkileyebiliyor. Aracınızın yol tutuşunu yakından etkileyen lastikler, yol tutuşunuzu daha iyi sağlayabilmesi için marka tarafından özel olarak geliştirilen birçok farklı lastik türü ile daha eşsiz performanslara kavuşturuyor. Yaz aylarında yolların sıcaklığını aracın tekerleğinin hissedip genleşme yaşamamasını ve kurumamasını sağlayan Bridgestone yaz lastiği çeşitleri, üzerindeki ince yapıdaki diş desenleri ile ılık ve sıcak havalarda iyi araç kullanabilmeyi sağlıyor. Diğer lastik türlerine göre daha az oyuğa ve kanal yapısına sahip olan modeller, sürtünmeyi daha yüksek performansta hissettirerek daha az yakıt tüketimi ve maksimum sürüş güvenliği sağlıyor. Kullanıcıların sıcaklıkların düştüğü zamanlarda da kullanabilmesine imkân veren markanın yaz lastiği çeşitleri, sessiz şekilde sürüş yapısını kullanıcılarına verebilmesi ile adından söz ettiriyor. En iyi lastik performansı yaşamanız için aşırı sıcak mevsimlerde yaz, havaların sıfır derecenin altına düştüğü durumlarda ise kış lastiği kullanmanız aracınızdan alacağınız verimi arttırıyor. Çeşitli karlı havalarda sizlere üstün lastik performansını iyiden iyiye gösteren Bridgestone kaliteli kış lastikleri, geniş kanallı desenleri ile kusursuz fren deneyimi, kaymayı önleyici yol tutuşu ve daha iyi çekiş gücünü sizlere sunuyor. Uzun süreli yolculuklara çıkıp kış aylarının çetin şartlarından etkilenmemek için markanın kış için üretilen modellerinden alıp kullanan birçok şoför, Bridgestone kış lastiği yorum değerlendirmeleriyle tercih ettiği lastiklerine tam puan verdiğini söylüyor. Yeni alınan yaz lastiğinin havanın düşük derecelere inip kar yağışının gözlemlenebildiği durumlarda etkisini yitirip olumsuz koşullara dayanıklılık göstermesi beklendiği için markanın kış ve yaz lastiklerinin farklı özellikler taşıdığını fazlaca dile getirmek yanlış olmuyor. Havaların durumuna ve zeminin yapısına göre satın alıp kullanmanızı sağlayan markanın yaz ve kış lastikleri, içinizin daha ferah olmasını sağlayıp yol güvenliğinizin daha iyi olmasına ortam yaratıyor. Hem soğuk hem de sıcak mevsimlerde kullanmanızı sağlayan markanın 4 mevsim lastikleri, ortalama sıcaklık değerlerine uygun lastik performansını sizlere sunup, her türlü mevsim koşullarında istenilen araç kullanma becerisini sergilemenize olanak tanıyor. Her zaman en iyisini istiyorum diyen kullanıcılara sunulan Bridgestone 4 mevsim lastik fiyatları, farklı modelleri ile çeşitlilik gösteriyor.

Bridgestone Lastikler Farklı Avantajları ile Üstünlük Sağlıyor

Mevsimine göre yaz, kış ya da 4 mevsim lastikleri olarak kullanım sağlayan markanın lastikleri, mevsimlerden kaynaklanan birçok olumsuz koşulu kullanıcılarına göstermemesi ile biliniyor. Yaz aylarında sıcaklık ortalamaları yükseldiğinden birçok asfaltlı yol yüksek sıcaklık değerlerine ulaşıyor. Aşırı sıcaklarda aracınızın yola daha iyi temas etmesini sağlayan ve yüzeylerinde fazla desen bulundurmayan Bridgestone üretimli yaz lastikleri, ıslak ve kuru zeminlerde harika performansları kullanıcıları ile buluşturuyor. Havaların soğuk olduğu kış şartlarında da kabul edilebilir verimliliklere sahip olan markanın yaz lastikleri; daha az çentik, maksimum yol tutuş değerleri, ıslak zeminlerde hareket performansı, geliştirilmiş fren performansları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hafif ticari araçlardan Suv modelli spor tarzlara uygun olan Bridgestone Dueler modelleriyle de kullanıcılarına sunulabilen yaz lastikleri, beklentilerin çok yukarısında performans değerleri ile sürücülere kullanım sağlıyor. Islak ve kuru zeminler üstünde aracın uygun zemin ve sıcaklık değerlerinde yol alabilmesini mümkün kılan Bridgestone dört mevsim lastikler, aşırı sıcak mevsimlerde ve aşırı soğuk mevsimlerde yaz ve kış lastikleri kadar etkili olmasa da genel olarak kış ya da yaz şartlarına uygun şekillerde üretilmiş olmaları ile sizlere memnun kullanım konforu vadediyor. Hafif kış koşullarında bile etkisini yitirmeyip iyi performanslar gösteren yapısı, ortalama dış derinlikleri, güçlü çekiş gücü ve uzun ömürlü yapıya sahip olan Bridgestone 4 mevsim lastiği modelleri, yaz ve kış lastiği performanslarının karışımı ile sizlerin araç performansında kullanabilmesi için sunuluyor. Yaz lastiklerine göre sıcak havalarda daha az yolu tutabilen ama düşük sıcaklık derecelerinde daha iyi çalışma performansı gösteren kış lastikleri, yaz ya da kış lastiklerinin iyi etki gösteremediği ve sınırlarda gezdiğinizi gösteren birçok önemli işarette birçok kullanıcı tarafından tercih edilip araçlarına takılarak, rahatlıkla 4 mevsim lastiği özelliklerini ve olumlu performanslarını gösteriyor. Bridgestone verimli dört mevsim lastiklerini kullandığınız durumlarda, kış mevsiminde havaların sıcaklıklarının giderek düştüğünü gözlemlediğinizde ya da bahar aylarında giderek yükselip aşırı sıcaklara girdiğiniz dönemlerde araçlarınızın daha iyi yol tutuşu ve çekişi sağlaması için rahatlıkla kullanılabilmeleri ile sizlerin memnun bırakılmasını sağlıyor. Bahar aylarında ve sıcakların güçlü etkiler gösterdiği yaz mevsimi şartlarında kullanılmak üzere sunulan lastiklerin ağır kış koşullarında Bridgestone kış lastiği kadar etkili olmadığı biliniyor. Karlı zeminlerde ilave çekiş gücü, kısa fren mesafesi ve yola daha iyi tutunmayı sağlayan lastik yüzeyine sahip olan markanın kış lastikleri, kaygan zeminlerde kusursuz performans sunabiliyor.

Bridgestone Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Binek araçlar, hafif ticari araçlar, arazi araçları ve ağır vasıta statüsündeki araçlar olmak üzere farklı araçlarda kullanmak üzere birçok farklı yaz, kış ve dört mevsim lastikleri sürücülerin kullanımına Bridgestone markasının teknolojik üretim süreci sonrasında sunuluyor. Mevsim şartlarına göre sürekli olarak değiştirilmesi ve en uygun modelin seçilmesi önerilen modeller, farklı araç tiplerine uygun olmalarıyla da biliniyor. Üst sınıf, orta ve lüks olmak üzere birçok araca uygun şekilde sunulan Bridgestone Turanza serisi modeller, birçok binek aracın fazlaca talep etmesini sağlayan özel modellerden oluşuyor. 205 mm taban genişliğine, 55 kesit oranına, 16 inç jant çapına ve yük endeksi 91 olan markanın Turanza serisi yaz lastiği modeli; V hız kodu ve 71 dB yapısı ile en fazla tercih edilen modeller arasında olmaları ile biliniyor. Extended modelleri ile genişletilmiş lastik yapısı ile yol tutuş performansı sunan markanın seçkin lastikleri, her kullanıcının aradığı sürüş tarzını kendisine hissettriyor. 4x4x ve Suv tipi araçlara uygun modeller ile öne çıkarılan Dueler serisi modeller, yaz ve 4 mevsim olmak üzere birçok farklı modeli ile kullanım sağlıyor. Markanın karlı havalarda güçlü sırt kauçuk birleşimleri ve genişletilmiş kanallara sahip üretilen Bridgestone Blizzak binek otomobil lastikleri arasındaki 205/55 R16 modeli; sessiz yol tutuşu ve düşük yakıt tüketimi sağlamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Karların ve buzların zemini mahkûm tuttuğu birçok şartta sizlere elit ve üstün performans vadeden Blizzak modeli, sürüş güvenliğini sürücü ve yolcular için had safhaya çıkarıyor. Spor araçlarda ve sedan modellerde fazlaca kullanılan yaz lastiği modelleri ile ilgi çeken Bridgestone Potenza 275/40 R19 yaz mevsim binek otomobil lastiği, markanın Formula 1’den ilham alarak geliştirdiği ürünler arasında bulunuyor. Run Flat özellikleri ile aynı zamanda sizlere güvenlik sunabilmeleriyle de bilinen markanın lastikleri, kusursuz yol tutuş performanslarının yanında kullanıcılarına uzun süre hasarlı tekerlek üzerinde gitme imkânı veriyor. Bridgestone ecopia 205/50 R17 89W RFT binek yaz lastiği, Run Flat teknolojiye sahip olmasıyla kötü hava şartlarında hasar gören tekerleklerin belirli zaman dilimine kadar sizi istediğiniz yere götürebileceğini ifade ediyor. Hafif ticari otolar için sunulan W serisi modeller ve ağır vasıtalar için özel olarak hazırlanmış R serisi lastikler ile kullanıcılarının ıslak ya da kuru zeminde en iyi direksiyon hakimiyetini ve araç dengesini vermesini sağlayan modeller, uygun ve indirimli fiyatları ile dikkat çekiyor. Bridgestone fiyat ve özellikleri, kullandığınız araca uygun modeller arasından yapacağınız tercihlere göre farklılık gösteriyor.

Bridgestone Lastikler: Güvenilir, Performanslı, Dayanıklı

Bridgestone tekerlekler; 13 inç jant modellerden 22’ye kadar olmak üzere birçok farklı jant çapı ile sürücülerin araç tipine uygunluk sağlıyor. Yaz lastiği, kış lastiği ve dört mevsim lastiği olarak da sınıflandırılan markanın lastikleri, 155 mm’den 315 mm’ye kadar farklı taban genişlikleri ile sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. 10,5 ila 80 arası kesit oranına sahip olan Bridgestone farklı tür araç lastikleri, kuru ya da kaygan zeminlerde kullanıcılarına en güvenilir yol tutuşunu sağlamaları için üretiliyor. Jant çapı, taban genişliği, hız, kesit oranı olmak üzere birçok farklı simgeleşmiş rakamla kullanıcılarının satın almasını sağlayan Bridgestone oto lastik fiyatları, birçok farklı model yapısına göre sürekli olarak değişiyor. Kullanıcılarına ekstra performans sunan birçok özel detayla da sunulan yaz ve kış lastikleri, güvenliğin ve araç performansının en iyi halini yaşamanıza yardımcı oluyor. Eskimiş ve aşınmış olan tekerlekleri yenisi ile değiştirmeniz, istediğiniz sürat ve manevraları aradığınız güvenli sürüş keyfi ile yapmanıza olanak sağladığı için araçlarınızın daha az yorulmasını, daha az hararet yapmasını ve az yakıt tüketmesini sağlıyor. Sıcaklık derecelerinin 7’nin altına düştüğünde yaz lastiklerinden vazgeçip kış lastiğine geçmeniz ileride oluşabilecek kaza risklerini en aşağı seviyeye çekip daha güvenilir seyahat yapmanızı sağlıyor. Fren performansları ve ıslak zeminlerde yol tutuşundan taviz vermeyen modelleri ile aynı zamanda üstün performanslı olarak da sunulduğunu gösteren modeller, Bridgestone kampanya ve indirim filtresinden geçirilip sürücülerin karşısına daha cazip şekilde çıkarılıyor. Asfalt yollar için özel olarak üretilmelerine karşın topraklı ve taşlı zeminlerde de iyi işler çıkaran markanın özel seyahat lastikleri, tatillerde birçok yeri daha iyi keşfedebilmenizi sağlayarak sizlerin özel rotalarda araç sürüş keyfi yaşamanızı sağlıyor. Çeşitli darbelerden etkilenmeyen ve uzun yıllar etkisini sürdüren markanın birinci sınıf lastikleri, etkisinden bir şey kaybetmeden birçok zaman çeşitli araçlarla aşılmaz yolları kusursuz tutuş performansı ile deneyimliyor. Lastik sektöründe önemli pazar payına sahip olan Bridgestone; dayanıklılığı, kullanıcılarına sunduğu güvenliği ve kaygan, ıslak, buzlu, çamurlu, aşırı sıcak olmak üzere farklı zeminlerde direksiyon manevralarını ve frenlemeleri istenilen şekilde yapabilmeleri ile sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. Aracınızın bakımlarını yaptıktan sonra tekerlek durumuna bakıp sorun olup olmadığını kontrol ettikten sonra, belirli hız sınırlarını aşmadan araç kullanıp uzun ve kısa birçok geziye ailenizle güven içerisinde gidebilmeniz mümkün oluyor. Kullanıcılarına istediğini her zaman veren ve onların beklenti düzeylerini çoğunlukla karşılayan Bridgestone nasıl modellerden ve hangi tür lastik ebatlarından oluşuyor diye merak ediyorsanız, sayfamızı inceleyebilirsiniz.