İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
"

Brio

" araması için 893 sonuç listeleniyor
BRIO Pu Deniz Marin Tutkalı 500 gr
BRIOPu Deniz Marin Tutkalı 500 gr
35,70 TL
24,99 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Brio

Dünya çocukları için hayal ile gerçeğin bir araya geldiği açık uçlu bir keşif dünyası sunan Brio, 1800’lü yılların sonlarında ‘Mutlu Çocukluk Anıları Yaratma’ misyonu ile İsveç’te üretime başlamıştır. Trendyol, 100 yılı aşkın süredir bu misyon ile gelişen ve dünyanın dört bir yanına yayılan Brio oyuncak setlerini, en uygun fiyata kullanıcılara sunuyor.

Sade, Özgün ve Temiz Tasarımlar ile Hayal Gücünü Öne Çıkarır

Brio oyuncak setleri, sakin, basit ve temiz bir tasarım dili tercih ederek çocukların kendi heyecan verici hikâyalerini anlatacakları eğlenceli ve tamamen özgür oldukları bir evren yaratır. Brio tren seti ve diğer ulaşım araçları, çocuğunuzun yepyeni ve sürükleyici hayal dünyasını kurarken her zaman onu kısıtlamalardan koruduğu gibi onu her adımda destekleyerek her geçen gün motor becerilerini artıran bir sistem oluşturmasını sağlar.

Gerçek hayatta olduğu gibi oyun evreninde de seyahat etmek hayatın doğal bir parçasıdır. Brio çocuğunuzun; arabalar, trenler, uçaklar ve tekneler gibi her türlü ulaşım ve nakliye araçları ile oyuna heyecan katacak diğer yan ürünleri kullanarak hayal dünyasında rolleri oluşturmasını ve keyif dolu bir zaman geçirmesini sağlar.

Keyifli ve eğlenceli zamana ek olarak sağlıklı ve sertifikalı ahşap ray sistemleri, çocuğunuz için güvenli bir oyun ortamı sunar. En kıymetliniz olan çocuğunuzun sağlığına herhangi bir zararı olmayan ve bilişsel olarak onu ve zihnini geliştiren Brio setleri tüm bunların yanı sıra birçok psikolojik fayda da sağlar.

Hayal Dolu ve Keyifli Bir Yolculuk için İhtiyaç Duyulan Tüm Oyuncakları İçerir

Her bir kombinasyon ile yeni bir yol oluşturabilen tren raylarına ek olarak; çekici ve karıştırıcı gibi oyuncak iş makineleri, üstü açılabilen uçak, liman setleri ve forkliftler ile tüm ulaşım kanallarını ve karşılaşılabilecekleri araçları çocuğunuza en iyi şekilde tanıtır.

En temelde Brio başlangıç ray seti, tren için en iyi yol seçeneklerini oluşturmasını sağlar. Rampa, makas raylar, yol işaretleri, taş ocağı seti, seyahat treni, açılır kapanır köprü, itfaiye treni gibi birçok yenilikçi ve birbirinden farklı kurgularda kullanılabilecek ürünler ile hayal dünyasını kurarken çocuğunuzu destekler.

Sonsuz Kombinasyonlar ile Koordinasyon ve Üretkenlikte Sınırları Zorlar

Çocuklarınız Brio tren seti ve diğer tüm parçalar ile en basit yapıdan en karmaşık yapıya kadar bir dizi farklı seçenekler oluşturabilir, bu kombinasyonları her defasında daha da geliştirebilirler. Rampa ve bariyer paketlerini kullanarak istedikleri anda yeni bir yaklaşım ekleyebilecekleri gibi mekanik makas rayları gibi parçaları kullanarak yeni yollar ve yeni güzergahlar oluşturabilirler.

Hayal gücünü geliştiren her bir farklı kombinasyon aynı zamanda çocuğunuzun zihnini zaman içerisinde daha üretken hale getirir. Çocuğunuzun kurduğu her yeni evrende farklı düşünmesini sağlayarak onun sınırlarını zorlaması konusunda destekler.

Her Yaşta Çocuklar İçin İdeal Bir Oyun Dünyası Sunar

Brio oyuncak setleri, 9 yaşa kadar tüm çocuklar için ideal bir oyun evreni sunarak hayal gücünüzü her daim beslemenizi sağlar. Oyun oynayarak bilişsel becerilerinizi geliştirmek ve desteklemek; günün yorgunluğunu ve stresini atarak kendinize özel zaman yaratmak istiyorsanız, oyun setleri ile kuracağınız dünya tam da size göre. Size gerekli olan tüm ulaşım ağını oluşturmak için Brio setlerinden ve aksesuarlarından destek almanız yeterli olacaktır.

İster hobi aktiviteleriniz için isterseniz ise dekorasyonunuza yeni bir yaklaşım olarak Brio tren setlerini kullanabilir, hayallerinizdeki tüm o ulaşım ağını ve devasa ulaşım sistemlerini kurabilirsiniz. Kurduğunuz evreni baştan aşağı değiştirerek yepyeni bir dünya yaratabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla ulaşabileceğiniz Brio, hayal gücüne sonsuzluk sunar.